fbpx

# Cennik

 KARNETY ZAJĘCIA REGULARNE Ceny
1 Wejście 30 zł promocja 25 zł 
4 Wejścia (ważny 30 dni) 99 zł promocja 90 zł
8 Wejścia (ważny 65 dni) 180 zł promocja 160 zł
No Limits Nielimitowana liczba wejść w miesiącu (ważny 30 dni, nie obejmuje zajęć Pole Dance) 289 zł promocja 269 zł 
KARTY SPORTOWE Częstotliwość wejść Dopłata do wejścia Wymagana kaucja zwrotna Wysokość kaucji
Pole Dance
Wysokość kaucji
kurs tańca
Multisport Plus wg zasad karty
(nawet co 1h)
0 zł tak 60 zł 30 zł
Medicover Sport dawniej OK System wg zasad pakietu
(nawet co 1h)
0 zł tak 60 zł 30 zł
Fit Profit raz dziennie 0 zł tak 60 zł 30 zł
 

# Vouchery i karty podarunkowe


To bony, które obdarowana osoba może wymienić na usługi i produkty. Jest to świetna okazja, aby zaciągnąć swojego przyjaciela/przyjaciółkę na parkiet lub też sprawić przyjemność osobie, która marzy o tańcu, ale boi się zrobić ten „pierwszy krok”! Można wybrać formę kwotową, czyli kartę podarunkową lub voucher na określone zajęcia (np. Pole Dance, kurs weekendowy czy regularny), ważne 6 miesięcy od daty zakupu.

Dla każdego, kto chce obdarować bliską osobę wspaniałą taneczną przygodą! Możesz wybrać Voucher na warsztaty lub kursy regularne, Pole Dance lub taniec. A jeśli nie jesteś do końca pewien co wybrać, proponujemy kartę kwotową (50/100/150zł) na dowolną usługę lub produkt.

Zakupu vouchera lub karty podarunkowej można dokonać osobiście na recepcji (płacąc gotówką / kartą). Jest też możliwość opłacenia wybranego bonu przelewem (po wcześniejszym kontakcie z nami, np. poprzez formularz kontaktowy) i otrzymania go w formie elektronicznej.

Rodzaje kart podarunkowych

W swojej ofercie posiadamy karty podarunkowe o wartości 50 zł, 100 zł i 150 zł. Wartość karty możemy przeznaczyć na dowolny kurs lub produkt w No Limits. Dodatkowo dużym plusem jest to, że kwotę z karty można wydawać stopniowo, a nie jednorazowo.

Rodzaje voucherów


Podaruj bliskiej Ci osobie voucher na 8 zajęć tanecznych! Salsa, bachata, a może użytkowy? Mamy kilkanaście rodzajów tańców do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie!

Weekendowe kursy to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu w tygodniu, które kochają tańczyć lub chcą odkryć jakąś nową pasję. Zrób prezent bliskiej Ci osobie i podaruj mu voucher na warsztaty weekendowe.

Podaruj bliskiej Ci osobie voucher na 4 lub 8 zajęć pole dance! Zajęcia Pole Dance to sport wymagający dużo samozaparcia i dyscypliny. Na zajęciach można się dobrze bawić, popracować nad pewnością siebie, ale także i porządnie się zmęczyć.

Sam wybierasz jaką kwotą „doładujesz” voucher. Obdarowana osoba może wymienić go na dowolną usługę w naszej szkole. Na tym voucherze wypiszemy wszystko, co zechcesz! Możemy zawrzeć, że kurs jest dla dwóch osób, na określony dzień czy zestaw. Ten voucher umożliwi spełnienie wszystkich oczekiwań – Twoich i osoby, którą nim obdarujesz!

Regulamin voucherów

Free WordPress Themes, Free Android Games