fbpx

ZAJĘCIA TANECZNE


Pytania ogólne

 W jaki sposób mogę zapisać się na zajęcia?

Aby zapisać się na zajęcia, które dopiero się rozpoczną, należy wejść w zakładkę ZAPISY, wybrać interesujący nas kurs, kliknąć „Zapisz się” i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Kaucję (jeśli chcesz korzystać z karty sportowej) lub karnet należy opłacić jak najszybciej. Dopiero po wpłacie Twój zapis będzie brany pod uwagę.

Jeśli chcesz dopisać się do już trwającego kursu, wejdź w grafik i wybierz interesujący Cię kurs. Możesz dopisać się na stałe lub jednorazowo. 

Czym różnią się „Zapisy” od „Dopisów?

Zapisy prowadzimy na zajęcia, które jeszcze nie wystartowały. Dopisy prowadzimy do grup już trwających.

 Czy na zajęcia mogę zapisać się bez partnera/partnerki?

Tak! Na każde zajęcia możesz zapisać się bez partnera/partnerki. My, jako szkoła, staramy się
zapewnić na zajęciach równą liczbę kobiet i mężczyzn, więc będziesz miał/a z kim tańczyć. Z tego też względu, jeśli na dany kurs zapisze się więcej kobiet lub więcej mężczyzn, część osób może trafić na listę rezerwową. 

 Zapisałam/em się na zajęcia w parach, ale dostałam/em maila, że jestem na liście rezerwowej. Czy mogę coś z tym zrobić?

Najprawdopodobniej jest to spowodowane brakiem partnera/partnerki. Staramy się zawsze, aby na zajęciach była zbliżona liczba mężczyzn i kobiet, więc nie możemy wprowadzać dużej dysproporcji.
Jednak kiedy potencjalny partner/partnerka się zapisze, poinformujemy Cię telefonicznie o
możliwości uczestnictwa w kursie. Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, możesz także znaleźć osobę do tańca w specjalnej grupie na facebooku – „Szukam partnera/partnerki na zajęcia No Limits”.
Podczas zajęć następują zmiany w parach, nie przydzielamy więc konkretnego partnera/partnerki na cały cykl zajęć.

 Rodzaje i poziomy zajęć regularnych

Kursy regularne to zajęcia odbywające się co tydzień o stałej porze oraz ze stałą listą kursantów. Na każdych zajęciach pojawiają się nowe kroki i figury, wzbogacające dotychczas zdobyte umiejętności uczestników. Nieobecność na jednych czy dwóch zajęciach to nie powód do stresu – instruktor z radością przypomni materiał z poprzedniego tygodnia 🙂

Zajęcia OPEN są to zajęcia otwarte, bez określonego poziomu (instruktorzy dopasowują poziom do kursantów). Nie ma też stałej listy uczestników. Na zajęcia trzeba się wcześniej zapisać. Nie jest wymagana wpłata kaucji.

Zajęcia OPEN SOCIAL są bardzo podobne do zwykłych zajęć OPEN. Jedyna różnica to brak limitu miejsc, przez co nie trzeba się na nie zapisywać. Wystarczy znajomość kroku podstawowego danego tańca (4 pierwsze godziny kursu regularnego lub warsztatów). Zaraz po nich odbywają się praktisy.

Praktisy to imprezy taneczne, organizowane w każdy piątek. Możesz w nich nieodpłatnie uczestniczyć, jeśli w danym dniu byłeś/łaś na openie social.
To świetna okazja do integracji z innymi kursantami i instruktorami oraz do poćwiczenia już
poznanych kroków. Nie można na nich odrabiać zajęć.
(Uwaga! Chwilowo zawieszone z powodu pandemii).

Poziomy zajęć kursu regularnego informują, na jakim stopniu zaawansowania znajduje się grupa.
Kurs P0 to kurs od podstaw / od zera, trwa zwykle 12 godzin lekcyjnych, po czym “awansuje” na P1, P2, P3, następnie na S1, S2, S3 (średniozaawansowany) i Z (zaawansowany).

 Rodzaje płatności za zajęcia

Szczegółowy cennik dostępny w zakładce CENNIK na stronie.
 

 Jak przygotować się do zajęć?  Na zajęcia warto przyjść 15-20 minut wcześniej, aby na spokojnie dokonać formalności na recepcji (każdorazowo przed lekcją okazać karnet lub kartę sportową z dowodem tożsamości). Nie zapomnij także butów na zmianę. Dla swojego komfortu możesz również przebrać koszulkę. Na stretching, czyli rozciąganie, należy ubrać się w wygodny strój, niekrępujący ruchów. Na terenie szkoły dostępne są szafki. O kluczyk poproś na recepcji. Rzeczy osobiste można także wziąć ze sobą na salę taneczną.
 

 Mam pytanie, które nie zostało tutaj zawarte. Jak się z Wami skontaktować?  Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, smsowo (tel. 786187159), napisać maila (info@nolimits.art.pl) lub wysłać wiadomość na Facebooku Do Twojej dyspozycji dostępna jest również recepcja w godzinach otwarcia szkoły.
Dane kontaktowe dostępne są w zakładce KONTAKT na stronie.
 

Posiadacze kart sportowych

 

Jakie karty sportowe honorujecie i na jakich zasadach?

Akceptowane przez nas karty sportowe to:
Multisport Plus (także wersje Kids i Senior), OK System, FitProfit, FitSport. Do wszystkich kart wymagana jest wpłata kaucji zwrotnej na każdy kurs, na który jesteś zapisany/a na stałą listę kursantów. W naszej szkole nie pobieramy dopłat do kart sportowych każdorazowo przed zajęciami.

Według regulaminu naszych partnerów sportowych, karty można użyć wyłącznie przed zajęciami. Oznacza to, że nie ma możliwości odbicia się po zajęciach.

Niektóre karty sportowe posiadają pewne ograniczenia co do ilości wejść w ciągu dnia.
Karty Multisport Plus możesz użyć nawet co godzinę. Fit Profit, Fit Sport możesz użyć tylko raz dziennie na jednych zajęciach. OK System – zależnie od wykupionego pakietu.
 

 Czym jest kaucja i ile wynosi?

Kaucja jest to gwarancja miejsca w grupie. Wpłacana jest przy zapisie na kurs. Na zajęciach tanecznych wynosi 30 zł.
 

 Zgłaszanie nieobecności na zajęciach  Jeśli nie możesz przyjść na zajęcia, poinformuj nas o tym. Zaloguj się na swoje konto na http://kursant.nolimits.net.pl oraz oznacz zgłoszenie nieobecności przy wybranym kursie.

Jesteśmy wtedy w stanie przewidzieć ile kobiet i mężczyzn przyjdzie na zajęcia, a w przypadku dysproporcji zaprosić dodatkowych partnerów lub partnerki, aby każdy miał z kim tańczyć.
Niezgłoszenie nieobecności skutkuje automatycznym pobraniem 15 zł z kaucji.
 

 Odrabianie nieobecności na zajęciach

Posiadacze kart sportowych mają 2 tygodnie od daty nieobecności na jej odrobienie, tzn. uczestniczenie w dodatkowych zajęciach. Nieodrobienie w terminie skutkuje pobraniem 15 zł z kaucji. Odrobić można tylko zgłoszone nieobecności. Niezgłoszenie nieobecności skutkuje pobraniem 15 zł z kaucji.
 

 Na jakich zajęciach mogę odrobić moją zgłoszoną nieobecność?

 • Polecamy zajęcia OPEN SOCIAL z kizomby, bachaty i tańca użytkowego w każdy piątek. Nie trzeba się na nie zapisywać z wyprzedzeniem.
 • Dobrym pomysłem są też zajęcia OPEN (np. stretching – rozciąganie), na które należy zarezerwować sobie miejsce.
 • Jeśli zdecydujesz się przyjść na kurs regularny, upewnij się, że w grupie jest miejsce oraz że poziom zajęć odpowiada Twoim umiejętnościom. Dostępność wolnych miejsc znajdziesz w GRAFIKU na stronie. Wybierz odpowiedni kurs, zjedź na sam dół i sprawdź czy są wolne miejsca.

 Długość kursu i gwarancja miejsca

Nasze kursy nie mają ustalonej daty końcowej (chyba że jest to wyraźnie zaznaczone w formularzu zapisowym). Trwają tak długo, jak grupa jest wystarczająco liczna. Zapisując się do stałej grupy, Twoją gwarancją miejsca jest posiadanie kaucji. Aby ją utrzymać, pamiętaj o uzupełnieniu kaucji w przypadku jej utraty.
 

 Rezygnacja z kursu i wypłata kaucji

Chęć rezygnacji z kursu należy nam zgłosić osobiście na recepcji lub mailowo, zachowując 2 dniowy termin wypowiedzenia (przykład: rezygnacja z kursu środowego powinna nastąpić najpóźniej w poniedziałek). W przypadku rezygnacji w dniu kursu – należy przyjść na ostatnie zajęcia lub zgłosić nieobecność (zgodnie z zasadami zgłaszania). Wyjątkiem są jednak zajęcia, które dopiero rozpoczynasz (niezależnie od tego czy kurs już trwa czy dopiero startuje). Wtedy należy być obecnym na 4 zajęciach, lub musi minąć 45 dni od daty pierwszych zajęć po zapisie – w zależności, co nastąpi wcześniej.
 

Posiadacze karnetów

Ile kosztuje karnet na zajęcia taneczne?  

Szczegółowy cennik dostępny w zakładce CENNIK na stronie.
 

 Słyszałem o czymś takim jak kaucja, ale kupuję karnet. Czy kaucja dotyczy także mnie?

Nie, osoby posiadające karnet nie muszą wpłacać kaucji. Gwarantują sobie stałe miejsce na zajęcia, opłacając karnet.
 

 Zgłaszanie nieobecności na zajęciach

Jeśli nie możesz przyjść na zajęcia, poinformuj nas o tym. Zaloguj się na swoje konto na http://kursant.nolimits.net.pl oraz oznacz zgłoszenie nieobecności przy wybranym kursie.

Jesteśmy wtedy w stanie przewidzieć ile kobiet i mężczyzn przyjdzie na zajęcia, a w przypadku dysproporcji zaprosić dodatkowych partnerów lub partnerki, aby każdy miał z kim tańczyć.
Niezgłoszenie nieobecności skutkuje automatyczną utratą wejścia z karnetu.

 Odrabianie nieobecności na zajęciach

Posiadacze karnetów nie odrabiają nieobecności. Przy zgłoszeniu nieobecności do momentu rozpoczęcia zajęć, wejście zostaje zachowane. Można je użyć w kolejnym tygodniu lub na innym kursie (o ile ważność karnetu na to pozwala). Przy braku zgłoszenia nieobecności lub zgłoszeniu po godzinie rozpoczęcia zajęć – wejście przepada i od razu zostaje wykreślone z karnetu. Nie można go już użyć. Karnet przypisany do konkretnych zajęć można wykorzystać na innych (o ile ich cena jest taka sama lub niższa).

 Na jakich zajęciach mogę dodatkowo poćwiczyć?

 • Polecamy zajęcia OPEN SOCIAL z kizomby, bachaty i tańca użytkowego w każdy piątek oraz z bachaty w każdą niedzielę. Nie trzeba się na nie zapisywać z wyprzedzeniem.
 • Dobrym pomysłem są też zajęcia OPEN (np. stretching – rozciąganie), na które należy zarezerwować sobie miejsce.
 • Jeśli zdecydujesz się przyjść na kurs regularny, upewnij się, że w grupie jest miejsce oraz że poziom zajęć odpowiada Twoim umiejętnościom. Dostępność wolnych miejsc znajdziesz w GRAFIKU na stronie. Wybierz odpowiedni kurs, zjedź na sam dół i sprawdź czy są wolne miejsca.

 Długość kursy i gwarancja miejsca

Nasze kursy nie mają ustalonej daty końcowej (chyba że jest to wyraźnie zaznaczone w formularzu zapisowym). Trwają tak długo, jak grupa jest wystarczająco liczna. Zapisując się do stałej grupy, Twoją gwarancją miejsca jest posiadanie ważnego karnetu. Aby ją utrzymać, pamiętaj o zakupie nowego karnetu po utracie ważności poprzedniego.
 

 Rezygnacja z kursu  Chęć rezygnacji z kursu należy nam zgłosić osobiście na recepcji lub mailowo. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane wejścia na karnecie. Możesz wykorzystać je na innych zajęciach, w okresie ważności karnetu.
 


ZAJĘCIA POLE DANCE I AERIAL HOOP


Przed rozpoczęciem zajęć

 W jaki sposób mogę zapisać się na zajęcia?

Aby zapisać się na zajęcia, należy wejść w zakładkę ZAPISY, wybrać
interesujący nas kurs, kliknąć „Zapisz się” i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Kaucję (jeśli chcesz korzystać z karty sportowej) lub karnet należy opłacić jak najszybciej. Dopiero wtedy Twój zapis będzie brany pod uwagę.
 

 Zapisałam się na zajęcia, ale dostałam maila, że jestem na liście rezerwowej. Czy mogę coś z tym zrobić?

Na kursie jest ograniczona liczba miejsc. Jak tylko zwolni się miejsce poinformujemy Cię o możliwości uczestnictwa w kursie.

 Rodzaje i poziomy zajęć regularnych

 • Kursy regularne to zajęcia odbywające się co tydzień o stałej porze oraz ze stałą listą kursantów. Na każdych zajęciach pojawiają się nowe figury, wzbogacające dotychczas zdobyte umiejętności uczestników. Nieobecność na jednych czy dwóch zajęciach to nie powód do stresu – instruktorka z radością przypomni materiał z poprzedniego tygodnia 🙂
 • Zajęcia OPEN są to zajęcia otwarte, bez określonego poziomu (instruktorzy dopasowują poziom do kursantów). Nie ma też stałej listy uczestników. Na zajęcia trzeba się wcześniej zapisać. Nie jest wymagana wpłata kaucji.
 • Zajęcia Pole Dance OPEN to specjalny rodzaj zajęć OPEN. Instruktorka rozpoczyna je rozgrzewką i kończy rozciąganiem. To, co dzieje się pomiędzy, zależy tylko od Ciebie. Masz do dyspozycji rurkę, na której możesz poćwiczyć figury przysparzające Ci problemy. Instruktorka oczywiście służy radą i pomocą przez cały czas. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które uczestniczyły w co najmniej 4 lekcjach kursu regularnego.

Poziomy zajęć kursu regularnego informują, na jakim stopniu zaawansowania znajduje się grupa. Kurs P0 to kurs od podstaw / od zera, trwa 12 godzin lekcyjnych, po czym “awansuje” na P1, P2,  następnie na S1, S2 (średni) i Z (zaawansowany).

 Rodzaje płatności za zajęcia

Szczegółowy cennik dostępny w zakładce CENNIK na stronie.
 

 Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia warto przyjść 15-20 minut wcześniej, aby na spokojnie dokonać formalności na recepcji (każdorazowo przed lekcją okazać karnet lub kartę sportową z dowodem tożsamości) oraz się przebrać. Na terenie szkoły dostępne są szafki – o kluczyk poproś na recepcji. Rzeczy osobiste można także wziąć na salę. Przyda się też mała butelka wody (można zakupić na miejscu).

 • Odpowiedni strój na zajęciach pole dance jest niezwykle ważny.

Im więcej odsłoniętej skóry – tym łatwiej utrzymać się na rurce. Kiedy mamy na sobie dużo materiału, nie ma siły tarcia i trudniej jest się utrzymać. Najlepszy będzie top oraz krótkie spodenki. Jeśli się krępujesz, top zastąp koszulką na ramiączkach. W przypadku przejścia z szatni na salę możesz narzucić na siebie koszulkę, a zdjąć ją dopiero na sali. Warto też wziąć klapki, które przydadzą się na przejście korytarzem.

 • Nie smaruj się balsamem – tarcie będzie mniejsze. W celu zwiększenia przyczepności warto kupić magnezję (dostępną np. na recepcji). 
 • Zdejmij biżuterię – pierścionki, kolczyki (zwłaszcza z pępka), bransoletki.
 • Na stretching należy ubrać się w wygodny strój, który nie krępuje ruchów oraz zabrać ze sobą ręcznik do nakrycia maty (ręczniki można wypożyczyć na recepcji). 

 Mam pytanie, które nie zostało tutaj zawarte. Jak się z Wami skontaktować?  Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, smsowo, napisać maila lub wysłać wiadomość na Facebooku. Do Twojej dyspozycji dostępna jest również recepcja w godzinach otwarcia szkoły.
Dane kontaktowe dostępne są w zakładce KONTAKT na stronie.
 

Posiadacze kart sportowych

 

Jakie karty sportowe honorujecie i na jakich zasadach?

Akceptowane przez nas karty sportowe to: Multisport Plus (także wersje Kids i Senior), OK System, FitProfit, FitSport. Do wszystkich kart wymagana jest wpłata kaucji zwrotnej na każdy kurs, na który jesteś zapisana na stałą listę kursantów. W naszej szkole nie pobieramy dopłat do kart sportowych każdorazowo przed zajęciami.

Według regulaminu naszych partnerów sportowych, karty można użyć wyłącznie przed zajęciami. Oznacza to, że nie ma możliwości odbicia się po zajęciach.

Niektóre karty sportowe posiadają pewne ograniczenia co do ilości wejść w ciągu dnia. Karty Multisport Plus możesz użyć nawet co godzinę. Fit Profit, Fit Sport możesz użyć tylko raz dziennie na jednych zajęciach. OK System – zależnie od wykupionego pakietu.

 Czym jest kaucja i ile wynosi?

Kaucja jest to gwarancja miejsca w grupie. Wpłacana jest przy zapisie na kurs. Na zajęciach pole dance wynosi 60 zł.

 Zgłaszanie nieobecności na zajęciach

Jeśli nie możesz przyjść na zajęcia,  poinformuj nas o tym najpóźniej do godziny 12:00 w dniu zajęć. Zaloguj się na swoje konto na http://kursant.nolimits.net.pl oraz oznacz zgłoszenie nieobecności przy wybranym kursie

Jesteśmy wtedy w stanie przewidzieć ile osób przyjdzie na zajęcia, a w przypadku wolnych miejsc na sali zaprosić kursantki, które chcą dodatkowo poćwiczyć, lub odrobić zajęcia. Niezgłoszenie nieobecności lub zgłoszenie jej po godzinie 12:00 w dniu zajęć skutkuje automatycznym pobraniem 20 zł z kaucji.

 Odrabianie nieobecności na zajęciach

Posiadacze kart sportowych mają 2 tygodnie od daty nieobecności na jej odrobienie, tzn. uczestniczenie w dodatkowych zajęciach. O chęci odrabiania Twojego kursu poinformuj recepcjonistę przy odbijaniu karty na dodatkowe zajęcia. Nieodrobienie w terminie skutkuje pobraniem 20 zł z kaucji. Odrobić można tylko

zgłoszone nieobecności, niezgłoszenie nieobecności skutkuje pobraniem 20 zł z kaucji. 

 Na jakich zajęciach mogę odrobić moją zgłoszoną nieobecność?

 • Polecamy zajęcia OPEN (np. pole dance  open czy stretching – rozciąganie, który występuje w różnych wariantach, m.in. stretching pleców, nóg, ogólny i aroma stretch – relaksacja). Na zajęcia OPEN należy zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem.
 • Jeśli zdecydujesz się przyjść na kurs regularny, upewnij się, że w grupie jest miejsce oraz że poziom zajęć odpowiada Twoim umiejętnościom. Dostępność wolnych miejsc na następny dzień możesz sprawdzić w poście na grupie „Pole Dance No Limits – informacje” na facebooku lub bezpośrednio w grafiku na stronie http://kursant.nolimits.net.pl
 • Nieobecność z kursu pole dance możesz także odrobić na zajęciach tanecznych.

 Długość kursy i gwarancja miejsca

Nasze kursy nie mają ustalonej daty końcowej (chyba że jest to wyraźnie zaznaczone w formularzu zapisowym). Trwają tak długo, jak grupa jest wystarczająco liczna. Zapisując się do stałej grupy, Twoją gwarancją miejsca jest posiadanie kaucji. Aby ją utrzymać, pamiętaj o uzupełnieniu kaucji w przypadku jej utraty.
 

 Rezygnacja z kursu i wypłata kaucji

Chęć rezygnacji z kursu należy nam zgłosić osobiście na recepcji lub mailowo, zachowując 2 dniowy termin wypowiedzenia (przykład: rezygnacja z kursu środowego powinna nastąpić najpóźniej w poniedziałek). W przypadku rezygnacji w dniu kursu – należy przyjść na ostatnie zajęcia lub zgłosić nieobecność (zgodnie z zasadami zgłaszania).
Wyjątkiem są jednak zajęcia, które dopiero rozpoczynasz (niezależnie od tego czy kurs już trwa czy dopiero startuje). Wtedy należy być obecnym na 4 zajęciach, lub musi minąć 45 dni od daty pierwszych zajęć po zapisie – w zależności, co nastąpi wcześniej.
 

Posiadacze karnetów

Ile kosztuje karnet na zajęcia taneczne?  

Szczegółowy cennik dostępny w zakładce CENNIK na stronie.
 

 Słyszałam o czymś takim jak kaucja, ale kupuję karnet. Czy kaucja dotyczy także mnie?

Nie, osoby posiadające karnet nie muszą wpłacać kaucji. Gwarantują sobie stałe miejsce na zajęcia, opłacając karnet.
 

 Zgłaszanie nieobecności na zajęciach

Jeśli nie możesz przyjść na zajęcia,  poinformuj nas o tym najpóźniej do godziny 12:00 w dniu zajęć. Zaloguj się na swoje konto na http://kursant.nolimits.net.pl oraz oznacz zgłoszenie nieobecności przy wybranym kursie

Jesteśmy wtedy w stanie przewidzieć ile osób przyjdzie na zajęcia, a w przypadku wolnych miejsc na sali zaprosić kursantki, które chcą dodatkowo poćwiczyć, lub odrobić zajęcia. Niezgłoszenie nieobecności lub zgłoszenie jej po godzinie 12:00 w dniu zajęć skutkuje automatyczną utratą wejścia z karnetu.

 Odrabianie nieobecności na zajęciach

Posiadacze karnetów nie odrabiają nieobecności. Przy zgłoszeniu nieobecności do godz. 12:00 w dniu zajęć, wejście zostaje zachowane. Można je użyć w kolejnym tygodniu lub na innym kursie (o ile ważność karnetu na to pozwala). Przy braku zgłoszenia nieobecności lub zgłoszeniu po godz. 12:00 w dniu zajęć – wejście przepada i od razu zostaje wykreślone z karnetu. Karnet przypisany do konkretnych zajęć można wykorzystać na innych (o ile ich cena jest taka sama lub niższa).
 

 Na jakich zajęciach mogę dodatkowo poćwiczyć?

 • Polecamy zajęcia OPEN (np. pole dance  open czy stretching – rozciąganie, który występuje w różnych wariantach, m.in. stretching pleców, nóg, ogólny i aroma stretch – relaksacja). Na zajęcia OPEN należy zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem.
 • Jeśli zdecydujesz się przyjść na kurs regularny, upewnij się, że w grupie jest miejsce oraz że poziom zajęć odpowiada Twoim umiejętnościom. Dostępność wolnych miejsc na następny dzień możesz sprawdzić w poście na grupie „Pole Dance No Limits – informacje” na facebooku. Zapisy w komentarzach.

 Długość kursu i gwarancja miejsca

Nasze kursy nie mają ustalonej daty końcowej (chyba że jest to wyraźnie zaznaczone w formularzu zapisowym). Trwają tak długo, jak grupa jest wystarczająco liczna. Zapisując się do stałej grupy, Twoją gwarancją miejsca jest posiadanie ważnego karnetu. Aby ją utrzymać, pamiętaj o zakupie nowego karnetu po utracie ważności poprzedniego.
 

 Rezygnacja z kursu  Chęć rezygnacji z kursu należy nam zgłosić osobiście na recepcji lub mailowo. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane wejścia na karnecie. Możesz wykorzystać je na innych zajęciach, w okresie ważności karnetu.

Free WordPress Themes, Free Android Games