fbpx

Dzień tygodnia
Rodzaj tańca
Nazwa zajęć
Poziom
Instruktor
Lokalizacja
Dzień tygodniaGodziny zajęćNazwa zajęć
Poziom Instruktorzy LokalizacjaDołącz!
poniedziałek08:15 – 09:05Pole DanceP0 (zajęcia 7)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek16:00 – 16:50Aerial Hoop START 16.12P0 (zajęcia 0)Hanna PiechLegnicka 31zapisz się
poniedziałek16:15 – 17:05Pole DanceZ (zajęcia 23)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 4)Agnieszka IlnickaLegnicka 31
poniedziałek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 11)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek17:00 – 17:55Taniec użytkowyP3 (zajęcia 3)Maciej FlorekTęczowa 25
poniedziałek17:00 – 17:50Aerial HoopP0 (zajęcia 3)Hanna PiechLegnicka 31
poniedziałek17:00 – 17:55Dancehall femaleP0 (zajęcia 3)Magdalena ŁapaczKazimierza Wlk. 27
poniedziałek17:00 – 17:55Dancehall female START 6.01P0 (start za 21 dni)Magdalena ŁapaczKazimierza Wlk. 27zapisz się
poniedziałek17:15 – 18:10Salsa solo dla pańP3 (zajęcia 13)Justyna KasztelanKazimierza Wlk. 27
poniedziałek17:15 – 18:05Pole DanceP1 (zajęcia 6)Agnieszka IlnickaLegnicka 31
poniedziałek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 4)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 2)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek17:30 – 18:25Salsa cubana START 13.01P0 (start za 28 dni)Hubert Stelmasiewicz i Katarzyna ZłośnikKazimierza Wlk. 27zapisz się
poniedziałek17:30 – 18:25Salsa cubanaP1 (zajęcia 10)Fernando Torres i Monika FlisLegnicka 31
poniedziałek17:30 – 18:25Salsa Lady StylingP0 (zajęcia 5)Patrycja JaskułaTęczowa 25
poniedziałek17:30 – 18:25Salsa soloP0 (zajęcia 2)Izabela TorresLegnicka 31
poniedziałek18:00 – 18:55Salsa cubanaP0 (zajęcia 9)Michał Gryń i Dominika RakoczyKazimierza Wlk. 27
poniedziałek18:00 – 18:55Zouk START 13.01P0 (start za 28 dni)Marcin Załuski i Katarzyna KimelKazimierza Wlk. 27zapisz się
poniedziałek18:00 – 18:55Aerial HoopP0 (zajęcia 4)Agnieszka LipnickaLegnicka 31
poniedziałek18:00 – 18:55Taniec użytkowyP3 (zajęcia 3)Maciej FlorekTęczowa 25
poniedziałek18:00 – 18:55KizombaS1 (zajęcia 12)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
poniedziałek18:00 – 18:55BachataP0 (zajęcia 14)Damian Nowicki i Joanna KowalskaTęczowa 25
poniedziałek18:15 – 19:05Pole DanceP1 (zajęcia 12)Agnieszka IlnickaLegnicka 31
poniedziałek18:15 – 19:05Pole DanceZ (zajęcia 7)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek18:15 – 19:05Pole Dance OPENOPEN Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek18:30 – 19:25Salsa cubanaP1 (zajęcia 4)Patrycja JaskułaTęczowa 25
poniedziałek18:30 – 19:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 7)Jarosław Jedliński i Anita PławiakKazimierza Wlk. 27
poniedziałek18:30 – 19:25Technika tańców afrokubańskichI STOPIEŃ (zajęcia 22)Jacqueline Laza CarreraLegnicka 31
poniedziałek18:30 – 19:25Salsa cubana START 16.12P0 (zajęcia 0)Justyna KasztelanTęczowa 25zapisz się
poniedziałek18:30 – 19:25Salsa cubanaP2 (zajęcia 5)Fernando Torres Pineda i Monika FlisLegnicka 31
poniedziałek18:30 – 19:25Rueda de casino II STOPIEŃ (zajęcia 6)Hubert Stelmasiewicz i Katarzyna ZłośnikKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:00 – 19:55Taniec użytkowy START 6.01P1 (start za 21 dni)Weronika ZalewiczTęczowa 25zapisz się
poniedziałek19:00 – 19:55Taniec irlandzkiP1 (zajęcia 2)Alicja KrajewskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:00 – 19:55OPEN IzolacjeOPEN Natalia DrążekKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:00 – 19:55BachataP0 (zajęcia 12)Damian Nowicki i Joanna KowalskaTęczowa 25
poniedziałek19:00 – 19:50OPEN Aerial HoopOPEN Agnieszka LipnickaLegnicka 31
poniedziałek19:00 – 19:55KizombaP2 (zajęcia 11)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
poniedziałek19:00 – 19:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 9)Weronika ZalewiczTęczowa 25
poniedziałek19:15 – 20:05StretchingOPEN Olga BorysławskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:15 – 20:05OPEN Pole DanceOPEN Agnieszka IlnickaLegnicka 31
poniedziałek19:15 – 20:05Pole DanceZ (zajęcia 69)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:30 – 20:25Urban KizI STOPIEŃ (zajęcia 7)Piotr Kowalski i Agata WawrzyniakTęczowa 25
poniedziałek19:30 – 20:25OPEN Salsa cubanaOPEN Patrycja JaskułaTęczowa 25
poniedziałek19:30 – 20:25Video Clip DanceP0 (zajęcia 3)Marta KozłowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:30 – 20:25Salsa cubana P0 (zajęcia 15)Fernando Torres Pineda i Monika FlisLegnicka 31
poniedziałek19:30 – 20:25Hip-HopP0 (zajęcia 8)Una WabińskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:30 – 20:25SonIII STOPIEŃ (zajęcia 3)Izabela TorresLegnicka 31
poniedziałek20:00 – 20:55Taniec użytkowy dla par START 6.01P0 (start za 21 dni)Weronika ZalewiczTęczowa 25zapisz się
poniedziałek20:00 – 20:55BachataP2 (zajęcia 5)Damian Nowicki i Joanna KowalskaTęczowa 25
poniedziałek20:00 – 20:55Tarraxinha (kizomba)II STOPIEŃ (zajęcia 71)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
poniedziałek20:00 – 20:55Aerial HoopP0 (zajęcia 4)Agnieszka LipnickaLegnicka 31
poniedziałek20:00 – 20:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 9)Weronika ZalewiczTęczowa 25
poniedziałek20:00 – 20:55ReggaetonP0 (zajęcia 8)Natalia DrążekKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:15 – 21:05Pole danceP1 (zajęcia 6)Anna ŁukowskaLegnicka 31
poniedziałek20:15 – 21:05Pole DanceP0 (zajęcia 4)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 47)Kasia KonarskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:15 – 21:05StretchingOPEN Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:30 – 21:25Hip-Hop START 6.01P0 (start za 21 dni)Una WabińskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
poniedziałek20:30 – 21:25Salsa cubanaP0 (zajęcia 12)Fernando Torres i Monika FlisLegnicka 31
poniedziałek20:30 – 21:25Latino solo choreoP0 (zajęcia 5)Marta KozłowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:30 – 21:25Salsa cubanaP1 (zajęcia 8)Izabela TorresLegnicka 31
poniedziałek20:30 – 21:25Salsa cubanaP0 (zajęcia 5)Patrycja JaskułaTęczowa 25
poniedziałek20:30 – 21:25Urban KizI STOPIEŃ (zajęcia 2)Piotr Kowalski i Agata WawrzyniakTęczowa 25dopisz się
poniedziałek21:00 – 21:55RumbaIII STOPIEŃ (zajęcia 25)Jacqueline CarreraLegnicka 31
poniedziałek21:00 – 21:55Dancehall START 6.01P0 (start za 21 dni)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27zapisz się
poniedziałek21:00 – 21:55OPEN Izolacje OPEN Kaya SadowskaTęczowa 25
poniedziałek21:00 – 21:55Kizomba – GingaI STOPIEŃ (zajęcia 3)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
poniedziałek21:00 – 21:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 6)Weronika ZalewiczTęczowa 25
poniedziałek21:05 – 22:15Rock and Roll (grupa zamknięta)Z Roland Gromada i Aneta BerezowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek21:15 – 22:05Pole DanceP1 (zajęcia 3)Anna ŁukowskaLegnicka 31
poniedziałek21:15 – 22:05Stretching plecówOPEN (zajęcia 16)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
wtorek12:00 – 12:55Zamotana salsaP0 (zajęcia 10)Fernando TorresKazimierza Wlk. 27dopisz się
wtorek16:00 – 16:55Salsa Lady StylingP1 (zajęcia 4)Patrycja JaskułaKazimierza Wlk. 27
wtorek16:15 – 17:05Pole Dance P0 (zajęcia 11)Iryna KondratenkoLegnicka 31
wtorek16:15 – 17:05Pole DanceZ (zajęcia 40)Agata SkarbaKazimierza Wlk. 27
wtorek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 4)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
wtorek16:30 – 17:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 13)Maciej FlorekTęczowa 25
wtorek17:00 – 17:55Dancehall femaleOPEN (zajęcia 9)Magdalena ŁapaczLegnicka 31
wtorek17:00 – 17:50Aerial HoopP1 (zajęcia 3)Kasia KonarskaLegnicka 31
wtorek17:00 – 17:55OPEN IzolacjeOPEN Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek17:00 – 17:55Salsa solo dla PańP0 (zajęcia 3)Adriana DziedzicKazimierza Wlk. 27
wtorek17:00 – 17:55Bachata cz. I P0 (zajęcia 7)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
wtorek17:00 – 17:55Salsa cubanaP3 (zajęcia 2)Patrycja JaskułaKazimierza Wlk. 27
wtorek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 1)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
wtorek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 8)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
wtorek17:15 – 18:10Salsa solo dla Pań i dla PanówP0 (zajęcia 12)Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
wtorek17:15 – 18:05StretchingOPEN Agata SkarbaKazimierza Wlk. 27
wtorek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 9)Iryna KondratenkoLegnicka 31
wtorek17:30 – 18:25Taniec towarzyski START 7.01P0 (start za 22 dni)Bartosz SkrzypekLegnicka 31zapisz się
wtorek17:30 – 18:25Taniec użytkowyS2 (zajęcia 4)Maciej FlorekTęczowa 25
wtorek17:30 – 18:25Burleska retro pin upP0 (zajęcia 7)Joanna MichalikTęczowa 25
wtorek18:00 – 18:55BachataP0 (zajęcia 8)Dominik Zasada i Olivia KałużnyLegnicka 31
wtorek18:00 – 18:55Salsa solo choreoI STOPIEŃ (zajęcia 6)Justyna KasztelanKazimierza Wlk. 27
wtorek18:00 – 18:50Aerial HoopP1 (zajęcia 3)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
wtorek18:00 – 18:55TarraxinhaII STOPIEŃ (zajęcia 10)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
wtorek18:00 – 18:55Urban SalsaP2 (zajęcia 9)Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek18:00 – 18:55Bachata cz. II P0 (zajęcia 8)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
wtorek18:00 – 18:55BachataP1 (zajęcia 8)Bartosz Bury i Joanna KowalskaTęczowa 25
wtorek18:00 – 18:55Salsa – kombinacjeI STOPIEŃ (zajęcia 3)Patrycja JaskułaKazimierza Wlk. 27
wtorek18:00 – 18:55Salsa cubana START 7.01P0 (start za 43 dni)Patrycja JaskułaKazimierza Wlk. 27zapisz się
wtorek18:15 – 19:05StretchingOPEN (zajęcia 23)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
wtorek18:15 – 19:05Pole DanceZ (zajęcia 15)Iryna KondratenkoLegnicka 31
wtorek18:15 – 19:05Pole DanceP2 (zajęcia 10)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
wtorek18:15 – 19:10Salsa cubanaP1 (zajęcia 9)Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
wtorek18:15 – 19:05Pole DanceP1 (zajęcia 5)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
wtorek18:30 – 19:25Taniec użytkowyS3 (zajęcia 9)Maciej FlorekTęczowa 25
wtorek18:30 – 19:25Hustle START 17.12P0 (start za 1 dni)Bartosz SkrzypekLegnicka 31zapisz się
wtorek18:30 – 19:25Burleska – izolacje i sensualP0 (zajęcia 7)Joanna MichalikTęczowa 25
wtorek19:00 – 19:55BachataP1 (zajęcia 11)Bartosz Bury i Joanna KowalskaTęczowa 25
wtorek19:00 – 19:55BachataP2 (zajęcia 10)Rafał Pukacz i Agnieszka AftykaLegnicka 31
wtorek19:00 – 19:55Salsa cubanaP0 (zajęcia 12)Patrycja JaskułaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:00 – 19:55ReggaetonP1 (zajęcia 9)Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:00 – 19:50StretchingOPEN (zajęcia 35)Iza KalinowskaLegnicka 31
wtorek19:00 – 19:55Bachata cz. IP1 (zajęcia 1)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
wtorek19:00 – 19:55KizombaS1 (zajęcia 3)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
wtorek19:00 – 19:55DancehallP0 (zajęcia 9)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:10Salsa for funI STOPIEŃ (zajęcia 7)Fernando Torres Pineda i Justyna KasztelanKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:10Pole DanceP0 (zajęcia 9)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:05Pole DanceP1 (zajęcia 3)Anna ŁukowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:10Rueda ChoreoI STOPIEŃ (zajęcia 18)Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:05Pole Dance Exotic TricksP1 (zajęcia 15)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
wtorek19:30 – 20:25Burleska ChoreoP0 (zajęcia 7)Joanna MichalikTęczowa 25
wtorek19:30 – 20:25Taniec towarzyskiP2 (zajęcia 12)Maciej FlorekTęczowa 25
wtorek20:00 – 20:55Dancehall femaleP0 (zajęcia 9)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27
wtorek20:00 – 20:55BachataP3 (zajęcia 4)Rafał Pukacz i Agnieszka AftykaLegnicka 31
wtorek20:00 – 20:55Bachata SensualI STOPIEŃ (zajęcia 13)Bartosz Bury i Joanna KowalskaTęczowa 25
wtorek20:00 – 20:55AfroII STOPIEŃ (zajęcia 18)Jacqueline Laza CarreraKazimierza Wlk. 27
wtorek20:00 – 20:55Aerial HoopP0 (zajęcia 6)Joanna RudzkaLegnicka 31
wtorek20:00 – 20:55Bachata cz. IIP1 (zajęcia 2)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
wtorek20:00 – 20:55Semba Tricks START 17.12I STOPIEŃ (start za 1 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25zapisz się
wtorek20:15 – 21:05Pole danceP1 (zajęcia 10)Anna ŁukowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek20:15 – 21:10Salsa CubanaP3 (zajęcia 35)Fernando Torres i Justyna KasztelanKazimierza Wlk. 27
wtorek20:15 – 21:05Pole DanceS1 (zajęcia 13)Iza KalinowskaLegnicka 31
wtorek20:15 – 21:05Pole DanceP0 (zajęcia 10)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
wtorek20:15 – 21:10Rueda de casinoII STOPIEŃ (zajęcia 18)Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
wtorek21:00 – 21:55Bachata START 7.01P0 (start za 22 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25zapisz się
wtorek21:00 – 21:55RumbaII STOPIEŃ (zajęcia 7)Jacqueline CarreraKazimierza Wlk. 27
wtorek21:00 – 21:55KizombaP1 (zajęcia 5)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
wtorek21:00 – 21:55Aerial HoopP0 (zajęcia 5)Joanna RudzkaLegnicka 31
wtorek21:15 – 22:10Salsa cubanaP0 (zajęcia 9)Fernando Torres i Monika FlisKazimierza Wlk. 27
wtorek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 13)Iza KalinowskaLegnicka 31
wtorek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 3)Anna ŁukowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 2)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
wtorek21:30 – 22:25Technika tańcaOPEN (zajęcia 12)Oskar KusztalLegnicka 31
środa16:15 – 17:05Pole DanceS2 (zajęcia 5)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
środa16:15 – 17:05Aerial HoopP0 (zajęcia 10)Anna ŁukowskaLegnicka 31
środa16:15 – 17:05Pole DanceP1 (zajęcia 11)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
środa16:15 – 17:05Pole DanceS1 (zajęcia 2)Hanna PiechLegnicka 31
środa17:00 – 17:55Hustle START 8.01P0 (start za 23 dni)Sara KrzywińskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
środa17:00 – 17:55Taniec użytkowyS1 (zajęcia 1)Maciej FlorekTęczowa 25
środa17:00 – 17:55Taniec użytkowyP1 (zajęcia 14)Aleksandra StarkbauerTęczowa 25
środa17:00 – 17:55Animal flowP0 (zajęcia 6)Kamila KuszewskaKazimierza Wlk. 27
środa17:00 – 17:55TarraxinhaI STOPIEŃ (zajęcia 16)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25
środa17:15 – 18:05Aerial HoopP0 (zajęcia 8)Anna ŁukowskaLegnicka 31
środa17:15 – 18:05Pole DanceS2 (zajęcia 5)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
środa17:15 – 18:05Pole DanceZ (zajęcia 9)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
środa17:15 – 18:05StretchingOPEN Hanna PiechLegnicka 31
środa17:30 – 18:25Salsa Lady StylingP1 (zajęcia 7)Patrycja JaskułaTęczowa 25
środa17:30 – 18:25Bachata solo START 8.01P0 (start za 23 dni)Ada WojtczakTęczowa 25zapisz się
środa17:30 – 18:25Taniec użytkowy dla par START 8.01P0 (start za 23 dni)Weronika ZalewiczLegnicka 31zapisz się
środa17:30 – 18:25Urban KizI STOPIEŃ (zajęcia 7)Tomasz Szczurowski i Marzena UlidowiczTęczowa 25
środa17:30 – 18:25Tango argentyńskieP0 (zajęcia 10)Marcin Akielaszek i Anna MichlikKazimierza Wlk. 27
środa17:30 – 18:25Bachata soloP0 (zajęcia 3)Ada WojtczakTęczowa 25
środa17:30 – 18:25Taniec użytkowyP1 (zajęcia 3)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa18:00 – 18:55High heels – Rihanna style START 8.01P0 (start za 23 dni)Marta KozłowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
środa18:00 – 18:55High heels – Beyonce styleP0 (zajęcia 6)Marta KozłowskaKazimierza Wlk. 27
środa18:00 – 18:55Joga dynamicznaP0 (zajęcia 6)Kamila KuszewskaKazimierza Wlk. 27
środa18:00 – 18:55Rock and RollP0 (zajęcia 5)Roland Gromada i Aneta BerezowskaLegnicka 31
środa18:00 – 18:55Bachata Sensual – praca ciałem i technikaI STOPIEŃ (zajęcia 11)Bartosz Bury i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27
środa18:00 – 18:55Taniec Użytkowy Z (zajęcia 199)Maciej FlorekTęczowa 25
środa18:00 – 18:55KizombaP2 (zajęcia 3)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25
środa18:00 – 18:55KizombaS2 (zajęcia 6)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
środa18:00 – 18:55Salsa cubanaP0 (zajęcia 1)Fernando Torres i Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
środa18:15 – 19:05Pole DanceP0 (zajęcia 9)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
środa18:15 – 19:05Pole DanceP2 (zajęcia 14)Hanna PiechLegnicka 31
środa18:15 – 19:05Pole DanceZ (zajęcia 20)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
środa18:30 – 19:25Taniec użytkowy dla parP1 (zajęcia 9)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa18:30 – 19:25Bachata soloP0 (zajęcia 5)Ada WojtczakTęczowa 25
środa18:30 – 19:25Tango argentyńskieP3 (zajęcia 41)Marcin Akielaszek i Anna MichlikKazimierza Wlk. 27
środa18:30 – 19:25BachataP0 (zajęcia 3)Dominik Zasada i Angelika RuckaTęczowa 25
środa18:30 – 19:25Salsa cubanaP0 (zajęcia 7)Patrycja JaskułaTęczowa 25
środa19:00 – 19:55Rock and RollP0 (zajęcia 12)Roland Gromada i Aneta BerezowskaLegnicka 31
środa19:00 – 19:55Salsa solo dla Pań START 8.01P0 (start za 23 dni)Adriana DziedzicKazimierza Wlk. 27zapisz się
środa19:00 – 19:55OPEN Bachata SensualI STOPIEŃ Bartosz Bury i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27
środa19:00 – 19:55Taniec użytkowyP2 (zajęcia 11)Maciej FlorekTęczowa 25
środa19:00 – 19:55SembaI STOPIEŃ (zajęcia 6)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
środa19:00 – 19:55ZumbaOPEN (zajęcia 7)Adriana DziedzicKazimierza Wlk. 27
środa19:00 – 19:55Kizomba START 8.01P0 (start za 23 dni)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25zapisz się
środa19:15 – 20:05Pole DanceS1 (zajęcia 9)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
środa19:15 – 20:05OPEN StretchingOPEN Agata SkarbaLegnicka 31
środa19:15 – 20:05Pole Dance OPENOPEN Hanna PiechLegnicka 31
środa19:15 – 20:05Pole DanceS1 (zajęcia 2)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
środa19:30 – 20:25BachataS1 (zajęcia 7)Akash Kumar i Ada WojtczakTęczowa 25
środa19:30 – 20:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 7)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa19:30 – 20:25Tango argentyńskieP2 (zajęcia 6)Marcin Akielaszek i Anna MichlikKazimierza Wlk. 27
środa20:00 – 20:55KizombaP3 (zajęcia 16)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25
środa20:00 – 20:55Modern Jazz S3 (zajęcia 5)Aneta BerezowskaLegnicka 31
środa20:00 – 20:55KizombaP3 (zajęcia 14)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
środa20:00 – 20:55SonII STOPIEŃ (zajęcia 3)Fernando Torres Pineda i Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
środa20:00 – 20:55BachataP0 (zajęcia 16)Bartosz Bury i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27
środa20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 94)Hanna PiechLegnicka 31
środa20:15 – 21:05Pole DanceP0 (zajęcia 8)Joanna RudzkaKazimierza Wlk. 27
środa20:15 – 21:05Aerial HoopP0 (zajęcia 8)Agata SkarbaLegnicka 31
środa20:15 – 21:05Pole DanceS1 (zajęcia 1)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
środa20:30 – 21:25Sexy dance START 8.01P0 (start za 23 dni)Ada WojtczakTęczowa 25zapisz się
środa20:30 – 21:25Salsa solo dla PańP0 (zajęcia 8)Adriana DziedzicKazimierza Wlk. 27
środa20:30 – 21:25BachataS2 (zajęcia 7)Akash Kumar i Paulina KowalskaTęczowa 25
środa20:30 – 21:25Taniec użytkowy dla parP2 (zajęcia 11)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa20:30 – 21:25Sexy DanceP0 (zajęcia 7)Ada WojtczakTęczowa 25
środa21:00 – 21:55VirgulaI STOPIEŃ (zajęcia 3)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
środa21:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 10)Hanna PiechLegnicka 31
środa21:15 – 22:05Aerial HoopP0 (zajęcia 6)Agata SkarbaLegnicka 31
środa21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 7)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
środa21:15 – 22:05Pole DanceP2 (zajęcia 3)Joanna RudzkaKazimierza Wlk. 27
środa21:30 – 22:25Very Lady Użytkowy START 8.01I STOPIEŃ (start za 23 dni)Weronika ZalewiczLegnicka 31zapisz się
czwartek16:00 – 16:55Salsa soloP0 (zajęcia 8)Monika FlisKazimierza Wlk. 27
czwartek16:15 – 17:05Aerial Hoop START 9.01P0 (start za 24 dni)Agnieszka Lipnicka Legnicka 31zapisz się
czwartek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 14)Iza KalinowskaLegnicka 31
czwartek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 10)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek17:00 – 17:55TwerkOPEN (zajęcia 8)Magdalena ŁapaczTęczowa 25
czwartek17:00 – 17:55Salsa solo dla PańP1 (zajęcia 5)Monika FlisKazimierza Wlk. 27
czwartek17:00 – 17:55Reggaeton START 2.01P0 (start za 17 dni)Maja PękalaTęczowa 25zapisz się
czwartek17:00 – 17:55Kizomba solo choreo – Ginga&MusicalityI STOPIEŃ (zajęcia 7)Przemysław KukułaTęczowa 25
czwartek17:00 – 17:55Taniec użytkowy dla singliP0 (zajęcia 6)Aleksandra StarkbauerLegnicka 31
czwartek17:00 – 17:55Taniec użytkowyP1 (zajęcia 5)Maciej FlorekKazimierza Wlk. 27
czwartek17:00 – 17:55ReggaetonP0 (zajęcia 4)Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
czwartek17:15 – 18:05Aerial HoopP1 (zajęcia 10)Agnieszka Lipnicka Legnicka 31
czwartek17:15 – 18:05Pole danceP1 (zajęcia 9)Iza KalinowskaLegnicka 31
czwartek17:15 – 18:05Pole DanceP1 (zajęcia 1)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek17:20 – 18:10Pole DanceZ (zajęcia 21)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
czwartek17:30 – 18:25Bachata START 2.01P0 (start za 17 dni)Riccardo RecanatiKazimierza Wlk. 27zapisz się
czwartek17:30 – 18:25BachataP3 (zajęcia 9)Riccardo RecanatiKazimierza Wlk. 27
czwartek17:30 – 18:25OPEN Bachata: powtórka z P1 – 19.12OPEN (start za 3 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31
czwartek17:30 – 18:25Balet dla dorosłych cz. IP0 (zajęcia 3)Sylwia KrzyżanowskaTęczowa 25
czwartek18:00 – 18:55HustleP0 (zajęcia 8)Bartek Skrzypek i Sara KrzywińskaKazimierza Wlk. 27
czwartek18:00 – 18:55KizombaP1 (zajęcia 7)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25
czwartek18:00 – 18:55Salsa cubanaP3 (zajęcia 2)Patrycja JaskułaTęczowa 25
czwartek18:00 – 18:55Taniec użytkowyP1 (zajęcia 5)Maciek FlorekKazimierza Wlk. 27
czwartek18:00 – 18:55Urban salsaP0 (zajęcia 5)Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
czwartek18:00 – 18:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 4)Aleksandra StarkbauerLegnicka 31
czwartek18:00 – 18:55KizombaP0 (zajęcia 1)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25zapisz się
czwartek18:15 – 19:05Pole DanceP1 (zajęcia 3)Agnieszka IllnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek18:15 – 19:05Pole DanceS1 (zajęcia 1)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
czwartek18:15 – 19:05Aerial HoopP1 (zajęcia 7)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
czwartek18:15 – 19:05StretchingOPEN (zajęcia 21)Iza KalinowskaLegnicka 31
czwartek18:30 – 19:25BachataP0 (zajęcia 7)Piotr Niewiadomski i Katarzyna OpałaTęczowa 25
czwartek18:30 – 19:25BachataP0 (zajęcia 6)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31
czwartek18:30 – 19:25Rueda de CasinoIII STOPIEŃ (zajęcia 18)Fernando Torres i Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
czwartek18:30 – 19:25Bachata choreo dla PańI STOPIEŃ (zajęcia 9)Riccardo RecanatiKazimierza Wlk. 27
czwartek18:30 – 19:25Balet dla dorosłych cz. IIP0 (zajęcia 4)Sylwia KrzyżanowskaTęczowa 25
czwartek19:00 – 19:55Semba II STOPIEŃ (zajęcia 104)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
czwartek19:00 – 19:55Taniec użytkowy START 2.01P0 (start za 17 dni)Maciej FlorekKazimierza Wlk. 27zapisz się
czwartek19:00 – 19:55OPEN BodymovementOPEN Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
czwartek19:00 – 19:55KizombaS1 (zajęcia 15)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25
czwartek19:00 – 19:55Taniec użytkowyP2 (zajęcia 6)Aleksandra StarkbauerLegnicka 31
czwartek19:00 – 19:55Taniec użytkowyP1 (zajęcia 5)Maciej FlorekKazimierza Wlk. 27
czwartek19:00 – 19:55Rueda para la fiestaI STOPIEŃ (zajęcia 3)Patrycja JaskułaTęczowa 25
czwartek19:00 – 19:55High heelsP0 (zajęcia 9)Dominik SzepkeKazimierza Wlk. 27
czwartek19:15 – 20:05Pole Dance OPENOPEN Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
czwartek19:15 – 20:05Aerial HoopP1 (zajęcia 7)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
czwartek19:15 – 20:05Pole DanceP1 (zajęcia 8)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
czwartek19:15 – 20:05Pole DanceP0 (zajęcia 10)Agata SkarbaLegnicka 31
czwartek19:30 – 20:25Salsa CubanaS1 (zajęcia 29)Fernando Torres i Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
czwartek19:30 – 20:25BachataP0 (zajęcia 10)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31
czwartek19:30 – 20:25BachataP0 (zajęcia 1)Piotr Niewiadomski i Katarzyna OpałaTęczowa 25zapisz się
czwartek20:00 – 20:50StretchingOPEN (zajęcia 16)Alicja KrajewskaKazimierza Wlk. 27
czwartek20:00 – 20:55High HeelsOPEN (zajęcia 11)Dominik SzepkeKazimierza Wlk. 27
czwartek20:00 – 20:55Semba TricksII STOPIEŃ (zajęcia 7)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
czwartek20:00 – 20:55Taniec użytkowy P0 (zajęcia 5)Weronika ZalewiczKazimierza Wlk. 27
czwartek20:00 – 20:55Salsa ExtraI STOPIEŃ (zajęcia 16)Hubert Stelmasiewicz i Patrycja JaskułaTęczowa 25
czwartek20:10 – 21:00Stretching nógOPEN (zajęcia 6)Agata SkarbaLegnicka 31
czwartek20:15 – 21:05Aerial HoopP1 (zajęcia 10)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
czwartek20:15 – 21:05Pole danceP1 (zajęcia 10)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
czwartek20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 5)Ilona ZalewskaLegnicka 31
czwartek20:15 – 21:05Pole DanceP0 (zajęcia 4)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek20:30 – 21:25Baila con clave – musicality w praktyce START 9.01I STOPIEŃ (start za 24 dni)Izabela TorresKazimierza Wlk. 27zapisz się
czwartek20:30 – 21:25Salsa cubanaP0 (zajęcia 10)Fernando TorresKazimierza Wlk. 27
czwartek20:30 – 21:25Bachata P0 (zajęcia 2)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31dopisz się
czwartek21:00 – 21:55Afro-HouseOPEN (zajęcia 21)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
czwartek21:00 – 21:55VogueP1 (zajęcia 10)Dominik SzepkeKazimierza Wlk. 27
czwartek21:00 – 21:55Salsa CubanaP3 (zajęcia 48)Hubert Stelmasiewicz i Patrycja JaskułaTęczowa 25
czwartek21:15 – 22:10Aerial HoopP0 (zajęcia 10)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
czwartek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 6)Agata SkarbaLegnicka 31
czwartek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 11)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
czwartek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 3)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
piątek16:15 – 17:05Pole Dance START 20.12P0 (start za 4 dni)Agata SkarbaKazimierza Wlk. 27zapisz się
piątek16:15 – 17:05Aerial HoopP1 (zajęcia 4)Anna ŁukowskaLegnicka 31
piątek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 6)Anna Pitera-DychusLegnicka 31
piątek16:15 – 17:05Pole Dance P0 (zajęcia 11)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
piątek17:00 – 17:55Twerk START 3.01P0 (start za 18 dni)Magdalena ŁapaczKazimierza Wlk. 27zapisz się
piątek17:00 – 17:55BachataP0 (zajęcia 6)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
piątek17:00 – 17:55TwerkP0 (zajęcia 5)Magdalena ŁapaczKazimierza Wlk. 27
piątek17:15 – 18:05Aerial HoopP1 (zajęcia 4)Anna ŁukowskaLegnicka 31
piątek17:15 – 18:05Pole Dance START 3.01P0 (start za 18 dni)Anna Pitera-Dychus Legnicka 31zapisz się
piątek17:15 – 18:05StretchingOPEN Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
piątek17:15 – 18:05Pole DanceP2 (zajęcia 1)Agata SkarbaKazimierza Wlk. 27
piątek17:15 – 18:05Pole DanceS2 (zajęcia 7)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
piątek17:30 – 18:25Taniec użytkowy dla parP0 (zajęcia 5)Weronika ZalewiczLegnicka 31
piątek17:30 – 18:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 14)Maciej FlorekTęczowa 25
piątek18:00 – 18:55KizombaP1 (zajęcia 5)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
piątek18:00 – 18:55Dancehall cz. I START 10.01P0 (start za 25 dni)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27zapisz się
piątek18:00 – 18:55BachataP3 (zajęcia 9)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
piątek18:00 – 18:55BachataP0 (zajęcia 8)Wiktor KarasińskiKazimierza Wlk. 27
piątek18:15 – 19:05Pole DanceP0 (zajęcia 6)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
piątek18:15 – 19:05Pole DanceP0 (zajęcia 12)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
piątek18:15 – 19:05Aerial HoopP0 (zajęcia 10)Anna ŁukowskaLegnicka 31
piątek18:15 – 19:05Stretching plecówOPEN Agata SkarbaKazimierza Wlk. 27
piątek18:30 – 19:25Salsa cubana cz. IP0 (zajęcia 10)Fernando Torres i Monika FlisTęczowa 25
piątek18:30 – 19:25Taniec użytkowy cz. IP0 (zajęcia 10)Maciej FlorekTęczowa 25
piątek18:30 – 19:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 11)Weronika ZalewiczLegnicka 31
piątek19:00 – 19:55Kizomba zamiana rólI STOPIEŃ (zajęcia 11)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
piątek19:00 – 19:55Dancehall cz. II START 10.01P0 (start za 25 dni)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27zapisz się
piątek19:00 – 19:55BachataP1 (zajęcia 4)Wiktor KarasińskiKazimierza Wlk. 27
piątek19:00 – 19:55BachataP1 (zajęcia 10)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
piątek19:15 – 20:05Pole DanceS2 (zajęcia 7)Joanna RudzkaKazimierza Wlk. 27
piątek19:15 – 20:05Pole DanceZ (zajęcia 128)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
piątek19:30 – 20:25Salsa cubana cz. IIP0 (zajęcia 11)Fernando Torres i Monika FlisTęczowa 25
piątek19:30 – 20:25Taniec użytkowy cz. IIP0 (zajęcia 11)Maciej FlorekTęczowa 25
piątek19:30 – 20:25Salsa cubanaP0 (zajęcia 5)Michał Gryń i Dominika RakoczyKazimierza Wlk. 27
piątek20:00 – 20:55Kizomba OPEN SOCIALOPEN Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
piątek20:00 – 20:55Bachata OPEN SOCIALOPEN Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
piątek20:15 – 21:05OPEN Pole DanceOPEN Joanna RudzkaKazimierza Wlk. 27
piątek20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 19)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
piątek20:30 – 21:25Salsa cubana cz. I START 3.01P0 (start za 18 dni)Fernando Torres i Monika FlisTęczowa 25zapisz się
piątek20:30 – 21:25OPEN SOCIAL Taniec użytkowy – powtórkiOPEN Maciej FlorekTęczowa 25
piątek20:30 – 21:25OPEN SOCIAL Salsa cubanaOPEN Fernando Torres i Monika FlisTęczowa 25
piątek20:30 – 21:25Taniec użytkowy dla singliP0 (zajęcia 4)Jacek Gwoździewicz i Anita PławiakTęczowa 25
piątek21:10 – 00:00PRAKTIS KIZOMBA OPEN Tęczowa 25
piątek21:10 – 22:05Bachata OPEN SOCIALOPEN Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
piątek21:30 – 22:25Salsa cubana cz. II START 3.01P0 (start za 18 dni)Fernando Torres i Monika FlisTęczowa 25zapisz się
piątek21:30 – 22:25Salsa cubana OPEN SOCIALOPEN Fernando Torres i Monika FlisTęczowa 25
piątek21:30 – 22:25Taniec użytkowy OPEN SOCIALOPEN Maciek FlorekTęczowa 25
piątek22:00 – 00:00PRAKTIS BACHATA OPEN Tęczowa 25
piątek22:30 – 00:00PRAKTIS UŻYTKOWYOPEN Tęczowa 25
piątek22:30 – 00:00PRAKTIS SALSA CUBANAOPEN Tęczowa 25
sobota10:15 – 11:05Pole DanceP0 (zajęcia 6)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
sobota10:15 – 11:05Pole DanceZ (zajęcia 3)Katarzyna KonarskaKazimierza Wlk. 27
sobota11:00 – 11:55Salsa od podstaw: Krok podstawowy, prowadzenie i poruszanie się po parkiecie – 21.12P0 (start za 5 dni)Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:00 – 11:50Tradycyjne tańce afrykańskie: bodymovement – 11.01OPEN (start za 26 dni)Dúnia PachecoTęczowa 25zapisz się
sobota11:00 – 14:30Bachata od podstaw – 18/19.01P0 (start za 33 dni)Piotr Niewiadomski i Katarzyna OpałaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:00 – 11:55Hip-hop od podstaw: Podstawowe kroki – 14.12P0 (zajęcia 1)Una WabińskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:00 – 14:30Użytkowy od podstaw – 28/29.12P0 (start za 12 dni)Weronika ZalewiczKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:15 – 12:05Stretching Pole – NógOPEN Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
sobota11:15 – 12:05Pole Dance OPENOPEN Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
sobota11:30 – 12:25Bachata od podstaw: Krok podstawowy – 28.12P0 (start za 12 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:30 – 15:00Hustle od podstaw – 11/12.01P0 (start za 26 dni)Bartosz Skrzypek i Sara KrzywińskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:30 – 15:00Użytkowy od podstaw – 14/15.12P0 (zajęcia 1)Aleksandra StarkbauerKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:55 – 12:45Soukous: biodra – 11.01OPEN (start za 26 dni)Dúnia PachecoTęczowa 25zapisz się
sobota12:00 – 12:55OPEN Kizomba: Zwolnienia – 21.12P1 (start za 5 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota12:00 – 15:30Użytkowy przed studniówką – warsztaty od podstaw – 11/12.01P0 (start za 26 dni)Weronika ZalewiczTęczowa 25zapisz się
sobota12:00 – 12:55Hip-hop od podstaw: Choreografia cz. I – 14.12P0 (zajęcia 1)Una WabińskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota12:05 – 13:00Salsa od podstaw: Podstawowe figury z P0 – 21.12P0 (start za 5 dni)Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota12:15 – 13:05OPEN Pole Dance Choreo OPEN Katarzyna KonarskaKazimierza Wlk. 27
sobota12:15 – 13:10OPEN MobilityOPEN (zajęcia 29)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
sobota12:15 – 13:05StretchingOPEN Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
sobota12:30 – 13:25Bachata od podstaw: Obroty i zawinięcia – 28.12P0 (start za 12 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota12:50 – 13:40Samba karnawałowa – 11.01OPEN (start za 26 dni)Dúnia PachecoTęczowa 25zapisz się
sobota13:00 – 13:55OPEN Kizomba: Rama – techniki otwarć – 21.12P2 (start za 5 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:00 – 13:55OPEN Bachata: sensual – 21.12OPEN (start za 5 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:00 – 13:55Hip-hop od podstaw: Choreografia cz. II – 14.12P0 (zajęcia 1)Una WabińskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:00 – 13:55OPEN Video clip dance J-Lo Style: Choreo cz.I – 21.12OPEN (start za 5 dni)Marta KozłowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:00 – 13:55Twerk: Technika + ćwiczenia wzmacniające i rozciągające – 28.12OPEN (start za 12 dni)Magdalena ŁapaczKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:10 – 14:05Salsa od podstaw: Roztańczenie w różnym tempie – 21.12P0 (start za 5 dni)Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:15 – 14:05OPEN Pole Dance: Świąteczne choreo (poziomy podstawowe) – 14.12OPEN (zajęcia 1)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
sobota13:15 – 14:05Stretching Pole – PlecówOPEN Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
sobota13:30 – 14:25Bachata od podstaw: Proste kombinacje – 28.12P0 (start za 12 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:45 – 14:35Afrobeat: choreografia cz. I – 11.01OPEN (start za 26 dni)Dúnia PachecoTęczowa 25zapisz się
sobota14:00 – 14:55OPEN Kizomba: Rama – techniki zwrotów – 21.12P2 (start za 5 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota14:00 – 14:55OPEN Bachata: płynność w tańcu i figurach – 21.12OPEN (start za 5 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota14:00 – 14:55OPEN Video clip dance J-Lo Style: Choreo cz.II – 21.12OPEN (start za 5 dni)Marta KozłowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota14:00 – 14:55Twerk: Choreografia – 28.12OPEN (start za 12 dni)Magdalena ŁapaczKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota14:40 – 15:30Afrobeat: choreografia cz. II – 11.01OPEN (start za 26 dni)Dúnia PachecoTęczowa 25zapisz się
sobota15:00 – 15:50Modern Jive: Wprowadzenie – 4.01OPEN (start za 19 dni)Sasha LatushkinTęczowa 25zapisz się
sobota15:55 – 16:45Modern Jive: Obroty – 4.01OPEN (start za 19 dni)Sasha LatushkinTęczowa 25zapisz się
sobota16:50 – 17:40Modern Jive: Tricki, pozy i wychylenia – 4.01OPEN (start za 19 dni)Sasha LatushkinTęczowa 25zapisz się
niedziela11:00 – 11:55Salsa od podstaw: Powtórka i nowe figury – 22.12P0 (start za 6 dni)Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela11:00 – 11:55Dancehall od podstaw: podstawowe kroki – 15.12P0 (zajęcia 1)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela11:30 – 12:25Bachata od podstaw: Kombinacje figurek cz. I – 29.12P0 (start za 13 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela12:00 – 12:55OPEN Kizomba: Świadomość ciała – 22.12OPEN (start za 6 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela12:00 – 12:50Modern Jive: Figury w ramie – 5.01OPEN (start za 20 dni)Sasha LatushkinTęczowa 25zapisz się
niedziela12:00 – 12:55Dancehall od podstaw: choreografia – 15.12P0 (zajęcia 1)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela12:05 – 13:00Salsa od podstaw: Footworki oraz styling – 22.12P0 (start za 6 dni)Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela12:30 – 13:25Bachata od podstaw: Kombinacje figurek cz. II – 29.12P0 (start za 13 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela12:55 – 13:45Modern Jive: Interpretacja muzyki – 5.01OPEN (start za 20 dni)Sasha LatushkinTęczowa 25zapisz się
niedziela13:00 – 13:55OPEN Kizomba: Izolacje – 22.12OPEN (start za 6 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela13:00 – 13:55Dancehall od podstaw: old school/middle school – 15.12P0 (zajęcia 1)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela13:10 – 14:05Salsa od podstaw: Roztańczenie i taniec w ruedzie – 22.12P0 (start za 6 dni)Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela13:30 – 14:25Bachata od podstaw: Figury w przestrzeni – 29.12P0 (start za 13 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela13:50 – 14:40Modern Jive: Figury zaawansowane – 5.01OPEN (start za 20 dni)Sasha LatushkinTęczowa 25zapisz się
niedziela14:00 – 14:55OPEN Kizomba: Energia ruchu – 22.12OPEN (start za 6 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela17:00 – 17:55Balet dla dorosłych cz.I START 5.01P1 (start za 20 dni)Sylwia KrzyżanowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela17:00 – 17:55Balet dla dorosłych cz. IP0 (zajęcia 8)Sylwia KrzyżanowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 5)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela17:30 – 18:25Taniec współczesnyP0 (zajęcia 8)Kamil MastalerzKazimierza Wlk. 27
niedziela18:00 – 18:55Balet dla dorosłych cz.II START 5.01P1 (start za 20 dni)Sylwia KrzyżanowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela18:00 – 18:55Balet dla dorosłych cz. IIP0 (zajęcia 9)Sylwia KrzyżanowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela18:15 – 19:10Taniec użytkowyP3 (zajęcia 14)Jacek Gwoździewicz i Anita PławiakKazimierza Wlk. 27
niedziela18:15 – 19:05Pole DanceS2 (zajęcia 10)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
niedziela18:15 – 19:05StretchingOPEN Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela18:30 – 19:25Hip-HopP0 (zajęcia 8)Kamil MastalerzKazimierza Wlk. 27
niedziela19:15 – 20:05Pole DanceP0 (zajęcia 9)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela19:15 – 20:10Taniec użytkowy dla singliP1 (zajęcia 14)Jacek Gwoździewicz i Anita PławiakKazimierza Wlk. 27
niedziela19:15 – 20:05OPEN Pole DanceOPEN (zajęcia 23)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27












archiwum-open

Free WordPress Themes, Free Android Games