All for Joomla All for Webmasters
Dzień tygodnia Nazwa zajęć Poziom Instruktor Lokalizacja
Dzień tygodnia Godziny zajęć Nazwa zajęć Poziom Instruktorzy Lokalizacja Dołącz!
poniedziałek 16:15 – 17:15 Pole Dance P1 (zajęcia 2) Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 16:20 – 17:10 Pole Dance P2 (zajęcia 9) Iza Kalinowska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 17:00 – 18:00 Taniec użytkowy ZapartDance P1 (zajęcia 1) Mateusz Zapart i Asia Wojciechowska (asystentka) Ruska 47/48a
poniedziałek 17:00 – 17:55 Taniec użytkowy P2 (zajęcia 11) Maciej Florek Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 17:00 – 18:00 Bachata P0 (zajęcia 9) Akash Kumar i Patrycja Dyja-Socha Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 17:00 – 17:55 Salsa solo dla Pań P2 (zajęcia 10) Patrycja Jaskuła Ruska 47/48a
poniedziałek 17:15 – 18:05 Pole Dance P0 (zajęcia 11) Iza Kalinowska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 17:15 – 18:05 Pole Dance Z (zajęcia 21) Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 17:30 – 18:25 Rumba II STOPIEŃ (zajęcia 31) Jacqueline Laza Carrera Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 18:00 – 18:55 Salsa solo dla Pań P1 (zajęcia 4) Patrycja Jaskuła Ruska 47/48a
poniedziałek 18:00 – 18:55 Burleska P0 (zajęcia 3) Joanna Michalik Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 18:00 – 19:00 Zouk P3 (zajęcia 6) Akash Kumar i Patrycja Dyja Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 18:00 – 18:55 Kizomba Show P3 (zajęcia 9) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Ruska 47/48a
poniedziałek 18:00 – 18:55 Taniec użytkowy P3 (zajęcia 6) Maciek Florek Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 18:15 – 19:05 Pole Dance Z (zajęcia 29) Iza Kalinowska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 18:15 – 19:15 Pole Dance OPEN OPEN Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 19:00 – 19:55 Kizomba African Music (Angolana) III STOPIEŃ (zajęcia 32) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Ruska 47/48a
poniedziałek 19:00 – 19:55 Salsa Cubana KURS PREMIUM S1 (zajęcia 52) Fernando Torres i Iza Torres Ruska 47/48a
poniedziałek 19:00 – 19:55 Burleska P2 (zajęcia 5) Joanna Michalik Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 19:00 – 19:55 Zouk P3 (zajęcia 61) Akash Kumar i Patrycja Dyja-Socha Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 19:15 – 20:05 Pole Dance Z (zajęcia 4) Monika Jędrych Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 19:15 – 20:15 Stretching OPEN Olga Borysławska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 19:15 – 20:05 Pole Dance S2 (zajęcia 8) Hania Małecka Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 19:30 – 20:25 Bachata P3 (zajęcia 14) Paweł Dolata i Martyna Maczura Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 20:00 – 20:55 Bachata P3 (zajęcia 25) Akash Kumar i Patrycja Dyja- Socha Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 20:00 – 20:55 Salsa Cubana 45+ P3 (zajęcia 63) Fernando Torres i Iza Torres Ruska 47/48a dopisz się
poniedziałek 20:00 – 20:55 Tarraxinha (kizomba) I STOPIEŃ (zajęcia 23) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Ruska 47/48a
poniedziałek 20:10 – 21:00 Stretching OPEN Hanna Małecka Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 20:15 – 21:05 Pole Dance S1 (zajęcia 9) Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 20:15 – 21:15 Trening siłowy P0-Z! OPEN Olga Borysławska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 20:15 – 21:05 Pole Dance S1 (start za 4 dni) Monika Jędrych Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 20:30 – 21:25 Bachata P2 (zajęcia 14) Paweł Dolata i Martyna Maczura Kazimierza Wlk. 27 dopisz się
poniedziałek 20:30 – 21:30 High Heels P0 (zajęcia 5) Marta Kozłowska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 21:00 – 21:55 Semba I STOPIEŃ (zajęcia 5) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Ruska 47/48a
poniedziałek 21:00 – 21:55 Izolacje OPEN Kaya Sadowska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 21:15 – 22:05 Pole Dance Choreo/Exotic P1 (zajęcia 17) Olga Borysławska Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 21:15 – 22:05 Pole Dance P2 (zajęcia 10) Hanna Małecka Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 21:15 – 22:10 Salsa Cubana P1 (zajęcia 9) Fernando Torres Pineda i Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 21:15 – 22:10 Bachata OPEN OPEN Akash Kumar i Patrycja Dyja-Socha Kazimierza Wlk. 27
poniedziałek 21:30 – 22:25 Bachata P2 (zajęcia 5) Paweł Dolata i Martyna Maczura Kazimierza Wlk. 27
wtorek 07:30 – 08:25 Joga P0 (zajęcia 34) Dominika Fuga Kazimierza Wlk. 27
wtorek 08:00 – 08:50 Pole Dance P1 (zajęcia 1) Iza Kalinowska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 12:00 – 12:55 Zamotana salsa OPEN Fernando Torres Pineda Kazimierza Wlk. 27
wtorek 16:15 – 17:05 Pole Dance P2 (zajęcia 3) Agata Skarba Kazimierza Wlk. 27
wtorek 17:00 – 17:55 Bachata P0 (zajęcia 16) Akash Kumar i Patrycja Dyja-Socha Kazimierza Wlk. 27
wtorek 17:00 – 17:55 Taniec użytkowy P0 (zajęcia 4) Maciej Florek Kazimierza Wlk. 27
wtorek 17:00 – 17:55 Dancehall P1 (zajęcia 1) Magdalena Łapacz Ruska 47/48a
wtorek 17:00 – 17:55 Izolacje OPEN Kaya Sadowska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 17:00 – 17:55 Salsa solo dla Pań P0 (zajęcia 10) Justyna Kasztelan Ruska 47/48a
wtorek 17:15 – 18:05 Pole Dance P1 (zajęcia 5) Natalia Kułak Kazimierza Wlk. 27
wtorek 17:15 – 18:05 Pole Dance Z (zajęcia 8) Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 17:15 – 18:10 Salsa Footwork P2 (zajęcia 1) Izabela Torres Kazimierza Wlk. 27
wtorek 17:15 – 18:15 Stretching pleców OPEN Agata Skarba Kazimierza Wlk. 27
wtorek 18:00 – 18:55 Salsa solo dla pań P3 (zajęcia 54) Kaya Sadowska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 18:00 – 18:55 Salsa solo dla pań P2 (zajęcia 3) Justyna Kasztelan Ruska 47/48a
wtorek 18:00 – 18:55 Taniec użytkowy P3 (zajęcia 2) Maciej Florek Kazimierza Wlk. 27
wtorek 18:00 – 18:55 Bachata P2 (zajęcia 5) Bartosz Bury i Joanna Kowalska Ruska 47/48a
wtorek 18:00 – 18:55 Kizomba P3 (zajęcia 3) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 18:15 – 19:15 Zouk P1 (zajęcia 1) Akash Kumar i Patrycja Dyja-Socha Kazimierza Wlk. 27
wtorek 18:15 – 19:15 Salsa Cubana P3 (zajęcia 5) Fernando Torres i Iza Torres Kazimierza Wlk. 27
wtorek 18:15 – 19:05 Pole Dance S1 (zajęcia 10) Natalia Kułak Kazimierza Wlk. 27
wtorek 18:15 – 19:05 Pole Dance S1 (zajęcia 4) Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 19:00 – 19:55 Taniec użytkowy P1 (zajęcia 15) Maciej Florek Kazimierza Wlk. 27
wtorek 19:00 – 19:55 PREMIUM Kizomba S1 (zajęcia 22) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 19:00 – 19:55 Bachata P1 (zajęcia 6) Bartosz Bury i Joanna Kowalska Ruska 47/48a
wtorek 19:00 – 19:55 Stretching OPEN Iza Kalinowska Ruska 47/48a
wtorek 19:15 – 20:10 Rueda de Casino I st. I STOPIEŃ (zajęcia 10) Osmar Pegudo (asystent) i Iza Torres Kazimierza Wlk. 27
wtorek 19:15 – 20:10 Salsa Cubana P1 (zajęcia 15) Fernando Torres i Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27
wtorek 19:15 – 20:15 Pole Dance OPEN OPEN Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 19:15 – 20:05 Pole Dance Choreo P1 (zajęcia 17) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
wtorek 19:30 – 20:25 Kizomba P2 (zajęcia 1) Tadeusz Przerwa-Tetmajer i Paulina Kalisz-Friedrich Kazimierza Wlk. 27
wtorek 20:00 – 20:55 Bachata OPEN OPEN Akash Kumar Ruska 47/48a
wtorek 20:00 – 20:55 Salsa Cubana P0 (zajęcia 2) Osmar Pegudo i Monika Flis Kazimierza Wlk. 27
wtorek 20:00 – 20:55 Bachata lady styling START 3.07 P0 (start za 12 dni) Ada Wojtczak Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
wtorek 20:00 – 20:55 Kizomba P3 (zajęcia 43) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 20:00 – 20:55 Bachata Sensual I STOPIEŃ (zajęcia 6) Bartosz Bury i Joanna Kowalska Ruska 47/48a
wtorek 20:15 – 21:10 Bachata Intensive P1 (zajęcia 2) Rafał Pukacz i Agnieszka Aftyka Kazimierza Wlk. 27 dopisz się
wtorek 20:15 – 21:10 Pole Dance P0 (zajęcia 2) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
wtorek 20:15 – 21:10 Salsa Cubana P0 (zajęcia 11) Fernando Torres Pineda i Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27
wtorek 20:15 – 21:05 Pole Dance P1 (zajęcia 6) Iza Kalinowska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 21:00 – 22:00 Bachata lady styling P0 (zajęcia 5) Ada Wojtczak Kazimierza Wlk. 27
wtorek 21:00 – 21:55 WOW Bachata P1 (zajęcia 14) Akash Kumar i Magdalena Rajska Ruska 47/48a
wtorek 21:00 – 21:55 Bachata START 26.06 P0 (start za 5 dni) Bartosz Bury i Joanna Kowalska Ruska 47/48a zapisz się
wtorek 21:00 – 21:55 Tarraxinha (kizomba) II STOPIEŃ (zajęcia 49) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 21:15 – 22:05 Pole Dance P2 (zajęcia 10) Iza Kalinowska Kazimierza Wlk. 27
wtorek 21:15 – 22:10 Salsa Cubana P0 (zajęcia 13) Fernando Torres Pineda i Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27
wtorek 21:15 – 22:05 Pole Dance P2 (zajęcia 2) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
wtorek 21:15 – 22:10 OPEN Bachata Intensive – od poz. P1 OPEN Rafał Pukacz i Agnieszka Aftyka Kazimierza Wlk. 27
środa 16:15 – 17:05 Pole Dance P0 (zajęcia 10) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
środa 16:20 – 17:10 Pole Dance P1 (zajęcia 12) Iza Kalinowska Kazimierza Wlk. 27
środa 17:00 – 17:55 Salsa Cubana P3 (zajęcia 56) Fernando Torres i Iza Torres Ruska 47/48a
środa 17:00 – 17:55 Bachata Lady Styling P1 (zajęcia 1) Ada Wojtczak Kazimierza Wlk. 27
środa 17:00 – 17:55 Taniec użytkowy P0 (zajęcia 11) Maciej Florek Kazimierza Wlk. 27
środa 17:00 – 17:55 Zouk P0 (zajęcia 6) Akash Kumar i Patrycja Dyja – Socha Ruska 47/48a
środa 17:15 – 18:15 Pole Dance Z (zajęcia 1) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
środa 17:15 – 18:15 Pole Dance P1 (zajęcia 11) Iza Kalinowska Kazimierza Wlk. 27
środa 17:30 – 18:25 Burleska P0 (zajęcia 8) Joanna Michalik Kazimierza Wlk. 27
środa 18:00 – 18:55 Salsa Cubana P2 (zajęcia 5) Fernando Torres Pineda i Iza Torres Ruska 47/48a
środa 18:00 – 18:55 Bachata P0 (zajęcia 15) Bartosz Bury i Joanna Kowalska Kazimierza Wlk. 27
środa 18:00 – 18:55 Bachata P1 (zajęcia 8) Akash Kumar i Patrycja Dyja-Socha Ruska 47/48a
środa 18:00 – 18:55 Taniec Użytkowy Z (zajęcia 125) Maciek Florek Kazimierza Wlk. 27
środa 18:00 – 18:55 Kizomba P2 (zajęcia 2) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
środa 18:15 – 19:15 Pole Dance S1 (zajęcia 11) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
środa 18:15 – 19:05 Pole Dance P0 (zajęcia 7) Natalia Kułak Kazimierza Wlk. 27
środa 18:30 – 19:25 Tango argentyńskie P0 (zajęcia 5) Marcin Akielaszek Kazimierza Wlk. 27
środa 18:30 – 19:25 Bachata P0 (zajęcia 7) Paweł Dolata i Magda Rajska Kazimierza Wlk. 27
środa 19:00 – 20:00 Kizomba S2 (zajęcia 116) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
środa 19:00 – 20:00 Salsa Cubana P3 (zajęcia 62) Fernando Torres i Iza Torres Ruska 47/48a
środa 19:00 – 19:55 Bachata Sensual II STOPIEŃ (zajęcia 6) Bartosz Bury i Joanna Kowalska Kazimierza Wlk. 27
środa 19:00 – 19:55 Taniec towarzyski P2 (zajęcia 11) Maciej Florek Kazimierza Wlk. 27
środa 19:15 – 20:05 Pole Dance P1 (zajęcia 4) Natalia Kułak Kazimierza Wlk. 27
środa 19:15 – 20:05 STRETCHING OPEN Hania Małecka Kazimierza Wlk. 27
środa 19:30 – 20:25 Tango argentyńskie P2 (zajęcia 6) Marcin Akielaszek Kazimierza Wlk. 27
środa 19:30 – 20:25 Bachata P3 (zajęcia 19) Paweł Dolata i Magda Rajska Kazimierza Wlk. 27
środa 20:00 – 21:00 Salsation (zajęcia taneczno-fitnessowe) P0 (zajęcia 30) Weronika Zalewicz Ruska 47/48a dopisz się
środa 20:00 – 20:55 Kizomba P3 (zajęcia 11) Tadeusz Przerwa – Tetmajer i Paulina Kalisz – Friedrich Kazimierza Wlk. 27
środa 20:00 – 20:55 Kizomba – Ginga START 27.06 P0 (start za 6 dni) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
środa 20:00 – 20:55 Modern Jazz P3 (zajęcia 21) Aneta Berezowska Kazimierza Wlk. 27
środa 20:00 – 20:55 Salsa Solo dla Pań P1 (zajęcia 10) Iza Torres Ruska 47/48a
środa 20:15 – 21:05 Pole Dance Z (zajęcia 12) Iza Cygan Kazimierza Wlk. 27
środa 20:15 – 21:05 Pole Dance Z (zajęcia 20) Hania Małecka Kazimierza Wlk. 27
środa 20:30 – 21:25 Bachata P3 (zajęcia 44) Paweł Dolata i Magda Rajska Kazimierza Wlk. 27
środa 21:00 – 22:00 Taniec Użytkowy P0 (zajęcia 6) Weronika Zalewicz Ruska 47/48a
środa 21:00 – 21:50 Stretching OPEN Aneta Berezowska Kazimierza Wlk. 27
środa 21:00 – 22:00 Kizomba P3 (zajęcia 16) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
środa 21:00 – 21:55 Kizomba P0 (zajęcia 1) Tadeusz Przerwa-Tetmajer i Paulina Kalisz-Friedrich Kazimierza Wlk. 27
środa 21:00 – 21:55 Salsa Cubana P2 (zajęcia 1) Fernando Torres i Izabela Torres Ruska 47/48a
środa 21:15 – 22:05 Pole Dance P0 (zajęcia 4) Iza Cygan Kazimierza Wlk. 27
środa 21:15 – 21:05 Pole Dance P0 (zajęcia 3) Hanna Małecka Kazimierza Wlk. 27
środa 21:30 – 22:30 Bachata P1 (zajęcia 13) Paweł Dolata Kazimierza Wlk. 27
środa 21:30 – 22:25 Bachata START 4.07 P0 (start za 13 dni) Magdalena Rajska i Ada Wojtczak Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
czwartek 12:00 – 13:00 Zamotana salsa OPEN (zajęcia 14) Ferni Torres Kazimierza Wlk. 27
czwartek 16:20 – 17:10 Pole Dance S2 (zajęcia 3) Agata Skarba Kazimierza Wlk. 27
czwartek 16:30 – 17:25 Salsa cubana P0 (zajęcia 4) Osmar Pegudo i Patrycja Jaskuła Kazimierza Wlk. 27
czwartek 17:00 – 17:55 Salsa solo dla Pań P1 (zajęcia 1) Kaja Sadowska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 17:15 – 18:05 Pole Dance P1 (zajęcia 1) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
czwartek 17:15 – 18:05 Pole Dance S2 (zajęcia 4) Agata Skarba Kazimierza Wlk. 27
czwartek 17:30 – 18:30 Kizomba P1 (zajęcia 4) Rafał Pukacz i Agnieszka Aftyka Kazimierza Wlk. 27
czwartek 17:30 – 18:25 Taniec użytkowy P1 (zajęcia 1) Akash Kumar Kazimierza Wlk. 27
czwartek 17:30 – 18:30 Salsa Cubana P3 (zajęcia 3) Fernando Torres Pineda i Iza Torres Kazimierza Wlk. 27
czwartek 18:00 – 18:55 Kizomba P3 (zajęcia 15) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 18:00 – 18:55 Twerk P1 (zajęcia 0) Magdalena Łapacz Ruska 47/48a
czwartek 18:00 – 18:55 Reggaeton P1 (zajęcia 4) Kaja Sadowska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 18:10 – 19:00 Stretching OPEN Iza Kalinowska Ruska 47/48a
czwartek 18:15 – 19:15 Pole Dance S1 (zajęcia 0) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
czwartek 18:15 – 19:15 Pole Dance S1 (zajęcia 7) Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 18:30 – 19:25 Rueda de Casino III STOPIEŃ (zajęcia 39) Fernando Torres i Iza Torres Kazimierza Wlk. 27
czwartek 18:30 – 19:25 Kizomba P1 (zajęcia 11) Rafał Pukacz i Agnieszka Aftyka Kazimierza Wlk. 27
czwartek 18:30 – 19:30 Bachata P3 (zajęcia 3) Paweł Dolata i Magdalena Rajska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 19:00 – 19:55 Semba II STOPIEŃ (zajęcia 33) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 19:00 – 20:00 OPEN Bodymovement OPEN Kaya Sadowska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 19:00 – 20:00 Kizomba START 28.06 P0 (start za 7 dni) Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-Kukuła Ruska 47/48a zapisz się
czwartek 19:00 – 19:55 Bachata in English P1 (zajęcia 2) Akash Kumar i Patrycja Dyja-Socha Ruska 47/48a
czwartek 19:15 – 20:15 Pole Dance Z (zajęcia 10) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
czwartek 19:15 – 20:15 Pole Dance P0 (zajęcia 1) Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 19:30 – 20:25 Bachata P1 (zajęcia 16) Paweł Dolata i Magda Rajska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 19:30 – 20:30 Salsa Cubana P2 (zajęcia 8) Fernando Torres i Iza Torres Kazimierza Wlk. 27
czwartek 20:00 – 20:55 Bachata P2 (zajęcia 4) Mateusz Zapart i Kowalska Paulina Ruska 47/48a
czwartek 20:00 – 20:55 Kizomba P3 (zajęcia 61) Marta Majchrowska i Piotr Nowak Kazimierza Wlk. 27
czwartek 20:00 – 20:55 Salsa Cubana P1 (zajęcia 5) Hubert Stelmasiewicz i Patrycja Jaskuła Ruska 47/48a
czwartek 20:15 – 21:05 Trening siłowy S1 (zajęcia 6) Patryk Duda Kazimierza Wlk. 27
czwartek 20:15 – 21:05 Pole Dance Z (zajęcia 15) Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 20:20 – 21:15 Stretching OPEN Olga Borysławska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 20:30 – 21:25 Bachata P0 (zajęcia 10) Paweł Dolata i Magda Rajska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 20:30 – 21:25 Salsa Cubana P3 (zajęcia 19) Fernando Torres i Iza Torres Kazimierza Wlk. 27
czwartek 21:00 – 21:55 Bachata Impro START 5.07 I STOPIEŃ (start za 14 dni) Mateusz Zapart i Paulina Kowalska Ruska 47/48a zapisz się
czwartek 21:00 – 21:55 Salsa Cubana P1 (zajęcia 3) Hubert Stelmasiewicz i Patrycja Jaskuła Ruska 47/48a
czwartek 21:00 – 21:55 Urban Kiz II st. (grupa zamknięta) II STOPIEŃ (zajęcia 5) Tomasz Szczurowski i Marzena Ulidowicz Kazimierza Wlk. 27
czwartek 21:10 – 22:10 Kizomba Master Class Kurs Premium S1 (zajęcia 45) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 21:15 – 22:05 Pole Dance P1 (zajęcia 1) Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 21:15 – 22:05 Pole Dance P2 (zajęcia 7) Olga Borysławska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 21:30 – 22:25 Bachata Sensual Fusion P2 (zajęcia 9) Paweł Dolata i Magda Rajska Kazimierza Wlk. 27
czwartek 21:30 – 22:25 Salsa LA START 5.07 P0 (start za 14 dni) Akash Kumar i Ada Wojtczak Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
czwartek 21:30 – 22:25 Salsa Cubana P2 (zajęcia 3) Fernando Torres Pineda i Monika Flis Kazimierza Wlk. 27
czwartek 22:00 – 23:00 Kizomba Xtraga – 21.06 Z (zajęcia 0) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
piątek 16:15 – 17:05 Pole Dance P0 (zajęcia 1) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
piątek 16:20 – 17:10 Pole Dance P2 (zajęcia 8) Agata Skarba Kazimierza Wlk. 27
piątek 17:00 – 17:55 Salsa Cubana P0 (zajęcia 15) Fernando Torres Pineda i Monika Flis Ruska 47/48a
piątek 17:00 – 17:55 Taniec użytkowy ZapartDance P1 (zajęcia 2) Mateusz Zapart i Asia Wojciechowska (asystentka) Kazimierza Wlk. 27
piątek 17:00 – 17:55 Salsa Cubana START 29.06 P0 (start za 8 dni) Fernando Torres Pineda i Monika Flis Ruska 47/48a zapisz się
piątek 17:00 – 17:55 Twerk P1 (zajęcia 8) Magdalena Łapacz Kazimierza Wlk. 27
piątek 17:00 – 17:55 Salsa solo dla Pań P0 (zajęcia 8) Iza Torres Ruska 47/48a
piątek 17:00 – 17:55 Twerk START 6.07 P0 (start za 15 dni) Magdalena Łapacz Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
piątek 17:15 – 18:15 Stretching OPEN Hanna Małecka Kazimierza Wlk. 27
piątek 17:15 – 18:15 Pole Dance S2 (zajęcia 1) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
piątek 17:15 – 18:05 Pole Dance P1 (zajęcia 11) Agata Skarba Kazimierza Wlk. 27
piątek 18:00 – 19:00 Bachata P0 (zajęcia 3) Krystian Kłos i Martyna Maczura Kazimierza Wlk. 27
piątek 18:00 – 18:55 Bachata P2 (start za 1 dni) Paweł Dolata i Magda Rajska Kazimierza Wlk. 27
piątek 18:00 – 18:55 Salsa solo dla Pań START 22.06 P0 (start za 1 dni) Patrycja Jaskuła Ruska 47/48a zapisz się
piątek 18:00 – 18:55 Rueda de Casino II STOPIEŃ (zajęcia 9) Fernando Torres i Iza Torres Ruska 47/48a
piątek 18:00 – 18:55 Kizomba P0 (zajęcia 6) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
piątek 18:15 – 19:05 Pole Dance S1 (zajęcia 1) Iryna Kondratenko Kazimierza Wlk. 27
piątek 18:15 – 19:10 Pole Dance Trening wzmacniający Z (zajęcia 21) Hania Małecka Kazimierza Wlk. 27
piątek 18:15 – 19:10 Taniec użytkowy P1 (zajęcia 3) Maciej Florek Kazimierza Wlk. 27
piątek 19:00 – 19:55 Bachata P0 (zajęcia 14) Krystian Kłos (asystent) i Martyna Maczura Kazimierza Wlk. 27
piątek 19:00 – 19:55 Kizomba P2 (zajęcia 8) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
piątek 19:00 – 19:55 Salsa Cubana P3 (zajęcia 41) Fernando Torres i Iza Torres Ruska 47/48a
piątek 19:00 – 19:55 Bachata P3 (zajęcia 18) Paweł Dolata i Magda Rajska Kazimierza Wlk. 27 dopisz się
piątek 19:00 – 19:55 Bachata START 06.07 P0 (start za 15 dni) Krystian Kłos i Martyna Maczura Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
piątek 19:00 – 19:55 Techniki tańców karaibskich P0 (zajęcia 7) Jacqueline Laza Carrera Ruska 47/48a
piątek 19:15 – 20:15 Pole Dance Z (zajęcia 53) Hania Małecka Kazimierza Wlk. 27
piątek 19:15 – 20:15 Taniec Użytkowy START 22.06 P0 (start za 1 dni) Maciej Florek Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
piątek 20:00 – 21:00 Salsa solo dla pań P0 (zajęcia 4) Patrycja Jaskuła Ruska 47/48a
piątek 20:00 – 20:55 SON II stopień II STOPIEŃ (zajęcia 3) Fernando Torres Pineda i Iza Torres Ruska 47/48a
piątek 20:00 – 20:55 Disco Samba (Taniec użytkowy) P1 (zajęcia 6) Weronika Zalewicz Kazimierza Wlk. 27
piątek 20:00 – 20:55 WOW Bachata P1 (zajęcia 15) Paweł Dolata i Magda Rajska Kazimierza Wlk. 27
piątek 20:00 – 21:00 Kizomba OPEN SOCIAL OPEN Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
piątek 20:00 – 20:55 Kizomba P1 (zajęcia 1) Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-Kukuła Kazimierza Wlk. 27
piątek 20:15 – 21:10 Taniec użytkowy P0 (zajęcia 14) Maciej Florek Kazimierza Wlk. 27
piątek 20:15 – 21:15 Pole Dance P1 (zajęcia 10) Hania Małecka Kazimierza Wlk. 27
piątek 21:00 – 21:55 Salsa Cubana P0 (zajęcia 9) Fernando Torres Pineda i Iza Torres Ruska 47/48a
piątek 21:00 – 22:00 Taniec użytkowy P0 (zajęcia 5) Weronika Zalewicz Kazimierza Wlk. 27
piątek 21:00 – 21:55 PRAKTIS SON OPEN Ruska 47/48a
piątek 21:10 – 22:00 Taniec użytkowy OPEN SOCIAL OPEN Maciek Florek Kazimierza Wlk. 27
piątek 21:10 – 23:30 PRAKTIS KIZOMBA OPEN Kazimierza Wlk. 27
piątek 21:10 – 22:00 Bachata OPEN SOCIAL OPEN Paweł Dolata i Magda Rajska Kazimierza Wlk. 27
piątek 22:00 – 23:55 PRAKTIS UŻYTKOWY OPEN Kazimierza Wlk. 27
piątek 22:00 – 23:45 PRAKTIS BACHATA OPEN Kazimierza Wlk. 27
sobota : – : Wyjazd Świętojański – integracja, pląsy i zabawy: 22-24.06 OPEN (start za 2 dni) Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-Kukuła, Katarzyna Złośnik Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota : – : Miguel i Susana – Kizomba i Semba P2 (start za 79 dni) Miguel i Susana Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 09:00 – 12:00 Salsa sexy styling/Reggaeton od podstaw – 14/15.07 P0 (start za 23 dni) Kaya Sadowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 10:00 – 13:30 Tango od podstaw – 21/22.07 P0 (start za 30 dni) Marcin Akielaszek i Joanna Balowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 10:15 – 11:15 Mobility OPEN Iza Kalinowska Kazimierza Wlk. 27
sobota 10:15 – 11:05 Pole Dance START 30.06 P0 (start za 9 dni) Monika Jędrych Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 10:30 – 14:00 Dancehall/Twerk od podstaw – 28/29.07 P0 (start za 37 dni) Magdalena Łapacz Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 11:00 – 14:30 Kizomba od podstaw – 30.06-01.07 P0 (start za 9 dni) Tadeusz Przerwa-Tetmajer i Paulina Kalisz-Friedrich Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 11:00 – 11:55 OPEN Semba basics – 23.06 OPEN (start za 2 dni) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 11:00 – 15:30 Urban Kiz – 30.06-01.07 P1 (start za 9 dni) Tomasz Szczurowski i Marzena Ulidowicz Ruska 47/48a zapisz się
sobota 11:00 – 14:30 Taniec użytkowy 14-15.07 P0 (start za 23 dni) Weronika Zalewicz Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 11:00 – 14:30 Kizomba od podstaw – 28/29.07 P0 (start za 37 dni) Tadeusz Przerwa-Tetmajer i Paulina Kalisz-Friedrich Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 11:00 – 11:55 OPEN Kizomba – dla P0-P1 – 7.07 OPEN (start za 16 dni) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 11:15 – 12:15 Pole Dance P2 (zajęcia 2) Monika Jędrych Kazimierza Wlk. 27
sobota 11:15 – 12:05 Stretching Pole – Nóg OPEN Hania Małecka Kazimierza Wlk. 27
sobota 11:30 – 15:00 Użytkowy od podstaw – 23-24.06 P0 (start za 2 dni) Maciej Florek Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 12:00 – 15:30 Salsa Cubana od podstaw cz. I – 23-24.06 P0 (start za 2 dni) Fernando Torres Pineda i Izabela Torres Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 12:00 – 15:30 Son – 21/22.07 P2 (start za 30 dni) Fernando Torres Pineda i Izabela Torres Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 12:00 – 15:30 Salsa od podstaw – 28/29.07 P0 (start za 37 dni) Fernando Torres Pineda i Izabela Torres Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 12:00 – 15:30 Afro/Rumba – 11-12.08 P2 (start za 51 dni) Jacqueline Carrera Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 12:05 – 13:00 OPEN Kizomba – dla P2-P3 – 7.07 OPEN (start za 16 dni) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 12:10 – 13:05 OPEN Semba social – 23.06 OPEN (start za 2 dni) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 12:15 – 13:15 Pole Dance OPEN OPEN Hania Małecka Kazimierza Wlk. 27
sobota 12:15 – 13:05 Pole Dance P0 (zajęcia 5) Monika Jędrych Kazimierza Wlk. 27
sobota 13:00 – 16:30 Bachata od podstaw cz.I – 7/8.07 P0 (start za 16 dni) Paweł Dolata i Magdalena Rajska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 13:00 – 14:00 OPEN Bachata Sensual – Izolacje i falki – kombinacja – 14.07 OPEN (start za 23 dni) Paweł Dolata i Magdalena Rajska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 13:10 – 14:05 OPEN Semba – dla wszystkich 🙂 – 7.07 OPEN (start za 16 dni) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 13:15 – 14:05 Stretching Pole – Pleców OPEN Hania Małecka Kazimierza Wlk. 27
sobota 13:15 – 14:15 Pole Dance P2 Fikuśne figury 30.06 OPEN Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
sobota 13:20 – 14:15 OPEN Semba tricks – 23.06 OPEN (start za 2 dni) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 14:00 – 17:30 Bachata z elementami zouka 21-22.07 P3 (start za 30 dni) Akash Kumar i Ada Wojtczak Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 14:00 – 17:30 Bachata od podstaw – 28/29.07 P0 (start za 37 dni) Rafał Pukacz i Agnieszka Aftyka Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 14:10 – 15:10 OPEN Bachata Sensual Fusion – 14.07 OPEN (start za 23 dni) Paweł Dolata i Magdalena Rajska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 14:15 – 15:15 Pole Dance P2 Fikuśne combo 30.06 OPEN Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
sobota 14:30 – 18:00 Bachata lady styling P0 (start za 9 dni) Ada Wojtczak Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
sobota 15:20 – 16:20 OPEN Bachata Sensual – Dips and tricks – 14.07 OPEN (start za 23 dni) Paweł Dolata i Magdalena Rajska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
niedziela 11:00 – 11:55 OPEN Semba social – 24.06 OPEN (start za 3 dni) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
niedziela 12:10 – 13:05 OPEN Semba show – 24.06 OPEN (start za 3 dni) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
niedziela 13:00 – 14:00 OPEN Footwork w parze – czyli jak wykorzystać footworki na parkiecie z partnerem – 15.07 OPEN (start za 24 dni) Paweł Dolata i Magdalena Rajska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
niedziela 13:20 – 14:15 OPEN Afro-semba – 24.06 OPEN (start za 3 dni) Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
niedziela 14:00 – 15:00 OPEN Użytkowy – P0/P1 „Randez Vouz” – 1.07 OPEN (start za 10 dni) Weronika Zalewicz Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
niedziela 14:10 – 15:10 OPEN Bachata – Sensual Fusion – kombinacja – 15.07 OPEN (start za 24 dni) Paweł Dolata i Magdalena Rajska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
niedziela 15:15 – 16:15 OPEN Użytkowy – P2/P3 OPEN (start za 10 dni) Weronika Zalewicz Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
niedziela 15:20 – 16:20 OPEN Bachata – Dominican Fusion – kombinacja – 15.07 OPEN (start za 24 dni) Paweł Dolata i Magdalena Rajska Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
niedziela 17:00 – 17:55 Modern Jazz P0 (zajęcia 7) Aneta Berezowska Kazimierza Wlk. 27
niedziela 17:00 – 17:55 Afro P0 (zajęcia 6) Jacqueline Laza Carrera Kazimierza Wlk. 27
niedziela 17:00 – 17:55 Taniec użytkowy P1 (zajęcia 7) Weronika Zalewicz Kazimierza Wlk. 27
niedziela 17:15 – 18:15 Pole Dance OPEN OPEN Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
niedziela 17:15 – 18:05 Pole Dance P0 (zajęcia 4) Iza Kalinowska Kazimierza Wlk. 27
niedziela 18:00 – 18:55 Taniec użytkowy P2 (zajęcia 2) Maciej Florek Kazimierza Wlk. 27
niedziela 18:00 – 18:55 Taniec Użytkowy START 24.06 P0 (start za 3 dni) Weronika Zalewicz Kazimierza Wlk. 27 zapisz się
niedziela 18:15 – 19:05 Pole Dance P2 (zajęcia 7) Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
niedziela 18:15 – 19:05 Pole Dance P0 (zajęcia 9) Iza Kalinowska Kazimierza Wlk. 27
niedziela 18:30 – 19:25 Stretching P0 (zajęcia 2) Aneta Berezowska Kazimierza Wlk. 27
niedziela 19:00 – 19:55 Taniec użytkowy P3 (zajęcia 43) Maciek Florek Kazimierza Wlk. 27
niedziela 19:00 – 19:55 Bachata P1 (zajęcia 5) Bartosz Bury i Joanna Kowalska Kazimierza Wlk. 27
niedziela 19:00 – 19:55 Taniec użytkowy P0 (zajęcia 6) Weronika Zalewicz Kazimierza Wlk. 27
niedziela 19:15 – 20:05 Pole Dance S2 (zajęcia 7) Ilona Zalewska Kazimierza Wlk. 27
niedziela 19:30 – 20:15 Stretching OPEN Aneta Berezowska Kazimierza Wlk. 27
niedziela 20:00 – 20:55 Taniec towarzyski OPEN SOCIAL OPEN Maciek Florek Kazimierza Wlk. 27
niedziela 20:00 – 20:30 Semba OPEN SOCIAL – 8 lipca OPEN Piotr Nowak i Marta Majchrowska Kazimierza Wlk. 27
niedziela 20:10 – 21:05 Bachata OPEN SOCIAL OPEN Bartosz Bury i Joanna Kowalska Kazimierza Wlk. 27

archiwum-open

Free WordPress Themes, Free Android Games