fbpx

Dzień tygodnia
Rodzaj tańca
Nazwa zajęć
Poziom
Instruktor
Lokalizacja
Dzień tygodniaGodziny zajęćNazwa zajęć
Poziom Instruktorzy LokalizacjaDołącz!
poniedziałek17:00 – 17:55Taniec użytkowyP2 (zajęcia 15)Maciej FlorekTęczowa 25
poniedziałek18:00 – 18:55Taniec użytkowyP2 (zajęcia 15)Maciej FlorekTęczowa 25
poniedziałek18:30 – 19:25Taniec użytkowy P0 (zajęcia 3)Jarosław Jedliński i Anita PławiakKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:00 – 19:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 5)Weronika ZalewiczTęczowa 25
poniedziałek20:00 – 20:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 5)Weronika ZalewiczTęczowa 25
poniedziałek21:00 – 21:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 2)Weronika ZalewiczTęczowa 25
wtorek16:30 – 17:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 9)Maciej FlorekTęczowa 25
wtorek17:30 – 18:25Taniec użytkowyS1 (zajęcia 17)Maciej FlorekTęczowa 25
wtorek18:30 – 19:25Taniec użytkowyS3 (zajęcia 5)Maciej FlorekTęczowa 25
środa17:00 – 17:55Taniec użytkowyP3 (zajęcia 11)Maciej FlorekTęczowa 25
środa17:00 – 17:55Taniec użytkowyP1 (zajęcia 10)Aleksandra StarkbauerTęczowa 25
środa17:30 – 18:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 13)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa18:00 – 18:55Taniec Użytkowy Z (zajęcia 195)Maciej FlorekTęczowa 25
środa18:30 – 19:25Taniec użytkowyP1 (zajęcia 5)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa19:00 – 19:55Taniec użytkowyP2 (zajęcia 7)Maciej FlorekTęczowa 25
środa19:30 – 20:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 3)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa20:30 – 21:25Taniec użytkowy dla parP2 (zajęcia 7)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa21:30 – 22:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 14)Weronika ZalewiczLegnicka 31
czwartek17:00 – 17:55Taniec użytkowy dla singliP0 (zajęcia 1)Aleksandra StarkbauerLegnicka 31
czwartek17:00 – 17:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 14)Maciej FlorekKazimierza Wlk. 27
czwartek18:00 – 18:55Taniec użytkowyP1 (zajęcia 18)Aleksandra StarkbauerLegnicka 31
czwartek18:00 – 18:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 15)Maciek FlorekKazimierza Wlk. 27
czwartek18:00 – 18:55Taniec użytkowy START 21.11P0 (start za 7 dni)Aleksandra StarkbauerLegnicka 31zapisz się
czwartek19:00 – 19:55Taniec użytkowyP2 (zajęcia 1)Aleksandra StarkbauerLegnicka 31
czwartek19:00 – 19:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 15)Maciej FlorekKazimierza Wlk. 27
czwartek20:00 – 20:55Taniec użytkowy START 14.11P0 (zajęcia 0)Weronika ZalewiczKazimierza Wlk. 27zapisz się
czwartek21:00 – 21:55Taniec użytkowy START 21.11P0 (start za 7 dni)Weronika ZalewiczKazimierza Wlk. 27zapisz się
piątek17:30 – 18:25Taniec użytkowy dla parP0 (zajęcia 1)Weronika ZalewiczLegnicka 31
piątek17:30 – 18:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 9)Maciej FlorekTęczowa 25
piątek18:30 – 19:25Taniec użytkowy cz. IP0 (zajęcia 1)Maciej FlorekTęczowa 25
piątek18:30 – 19:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 7)Weronika ZalewiczLegnicka 31
piątek19:30 – 20:25Taniec użytkowy dla parP0 (zajęcia 3)Weronika ZalewiczLegnicka 31
piątek19:30 – 20:25Taniec użytkowy cz. IIP0 (zajęcia 2)Maciej FlorekTęczowa 25
piątek20:30 – 21:25OPEN SOCIAL Taniec użytkowy – powtórkiOPEN Maciej FlorekTęczowa 25
piątek20:30 – 21:25Taniec użytkowy dla singli START 22.11P0 (start za 8 dni)Jacek Gwoździewicz i Anita PławiakTęczowa 25zapisz się
piątek21:30 – 22:25Taniec użytkowy OPEN SOCIALOPEN Maciek FlorekTęczowa 25
niedziela18:15 – 19:10Taniec użytkowyP3 (zajęcia 9)Jacek Gwoździewicz i Anita PławiakKazimierza Wlk. 27
niedziela19:15 – 20:10Taniec użytkowy dla singliP1 (zajęcia 9)Jacek Gwoździewicz i Anita PławiakKazimierza Wlk. 27












archiwum-open

Free WordPress Themes, Free Android Games