fbpx

Dzień tygodnia
Rodzaj tańca
Nazwa zajęć
Poziom
Instruktor
Lokalizacja
Dzień tygodniaGodziny zajęćNazwa zajęć
Poziom Instruktorzy LokalizacjaDołącz!
poniedziałek08:15 – 09:05Pole DanceP0 (zajęcia 4)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek16:15 – 17:05Pole DanceZ (zajęcia 20)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 8)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek17:00 – 17:55Dancehall femaleOPEN (zajęcia 3)Magdalena ŁapaczKazimierza Wlk. 27
poniedziałek17:00 – 17:55Dancehall female START 25.11P0 (start za 3 dni)Magdalena ŁapaczKazimierza Wlk. 27zapisz się
poniedziałek17:15 – 18:05Pole DanceP2 (zajęcia 11)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek17:15 – 18:10Salsa solo dla pańP3 (zajęcia 10)Justyna KasztelanKazimierza Wlk. 27
poniedziałek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 1)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek17:15 – 18:05Pole Dance START 2.12P0 (start za 10 dni)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
poniedziałek18:00 – 18:55Salsa cubanaP0 (zajęcia 6)Michał Gryń i Dominika RakoczyKazimierza Wlk. 27
poniedziałek18:15 – 19:05Pole DanceZ (zajęcia 4)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek18:15 – 19:05Pole Dance OPENOPEN Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek18:30 – 19:25Taniec użytkowy P0 (zajęcia 4)Jarosław Jedliński i Anita PławiakKazimierza Wlk. 27
poniedziałek18:30 – 19:25Rueda de casino II STOPIEŃ (zajęcia 3)Hubert Stelmasiewicz i Katarzyna ZłośnikKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:00 – 19:55Taniec irlandzkiP0 (zajęcia 11)Alicja KrajewskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:00 – 19:55OPEN IzolacjeOPEN Natalia DrążekKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:15 – 20:05Pole DanceZ (zajęcia 75)Katarzyna KonarskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:15 – 20:05StretchingOPEN Olga BorysławskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:15 – 20:05Pole DanceZ (zajęcia 66)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:30 – 20:25Video Clip Dance START 25.11P0 (start za 3 dni)Marta KozłowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
poniedziałek19:30 – 20:25Hip-HopP0 (zajęcia 5)Una WabińskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:00 – 20:55ReggaetonP0 (zajęcia 5)Natalia DrążekKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:15 – 21:05Trening siłowy P0-Z!OPEN Olga BorysławskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:15 – 21:05Pole DanceP0 (zajęcia 1)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 44)Kasia KonarskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:15 – 21:05StretchingOPEN Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:30 – 21:25New AgeP0 (zajęcia 5)Una WabińskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:30 – 21:25Latino solo choreoP0 (zajęcia 2)Marta KozłowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek21:05 – 22:15Rock and Roll (grupa zamknięta)Z Roland Gromada i Aneta BerezowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek21:15 – 22:05Pole Dance Choreo/ExoticP1 (zajęcia 86)Olga BorysławskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek21:15 – 22:05Stretching plecówOPEN (zajęcia 13)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
wtorek12:00 – 12:55Zamotana salsaP0 (zajęcia 7)Fernando TorresKazimierza Wlk. 27
wtorek16:00 – 16:55Salsa Lady StylingP1 (zajęcia 2)Patrycja JaskułaKazimierza Wlk. 27
wtorek16:15 – 17:05Pole DanceZ (zajęcia 37)Agata SkarbaKazimierza Wlk. 27
wtorek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 1)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
wtorek17:00 – 17:55OPEN IzolacjeOPEN Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek17:00 – 17:55Salsa solo dla Pań START 26.11P0 (start za 4 dni)Adriana DziedzicKazimierza Wlk. 27zapisz się
wtorek17:00 – 17:55Salsa cubanaP2 (zajęcia 11)Patrycja JaskułaKazimierza Wlk. 27
wtorek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 5)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
wtorek17:15 – 18:10Salsa solo dla Pań i dla PanówP0 (zajęcia 9)Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
wtorek17:15 – 18:05StretchingOPEN Agata SkarbaKazimierza Wlk. 27
wtorek17:15 – 18:05Pole DanceZ (zajęcia 46)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
wtorek18:00 – 18:55Salsa solo choreoI STOPIEŃ (zajęcia 3)Justyna KasztelanKazimierza Wlk. 27
wtorek18:00 – 18:55Urban SalsaP2 (zajęcia 6)Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek18:00 – 18:55Salsa – kombinacje START 26.11I STOPIEŃ (start za 4 dni)Patrycja JaskułaKazimierza Wlk. 27zapisz się
wtorek18:15 – 19:05StretchingOPEN (zajęcia 20)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
wtorek18:15 – 19:05Pole DanceP2 (zajęcia 7)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
wtorek18:15 – 19:10Salsa cubanaP1 (zajęcia 6)Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
wtorek18:15 – 19:05Pole DanceP1 (zajęcia 2)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
wtorek19:00 – 19:55Salsa cubanaP0 (zajęcia 9)Patrycja JaskułaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:00 – 19:55ReggaetonP1 (zajęcia 6)Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:00 – 19:55DancehallP0 (zajęcia 6)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:10Salsa for funI STOPIEŃ (zajęcia 4)Fernando Torres Pineda i Justyna KasztelanKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:10Pole DanceP0 (zajęcia 6)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:05Pole DanceP0 (zajęcia 12)Anna ŁukowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:10Rueda ChoreoI STOPIEŃ (zajęcia 15)Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
wtorek20:00 – 20:55Dancehall femaleP0 (zajęcia 6)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27
wtorek20:00 – 20:55AfroII STOPIEŃ (zajęcia 15)Jacqueline Laza CarreraKazimierza Wlk. 27
wtorek20:15 – 21:05Pole danceP1 (zajęcia 7)Anna ŁukowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek20:15 – 21:10Salsa CubanaP3 (zajęcia 32)Fernando Torres i Justyna KasztelanKazimierza Wlk. 27
wtorek20:15 – 21:05Pole DanceP0 (zajęcia 7)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
wtorek20:15 – 21:10Rueda de casinoII STOPIEŃ (zajęcia 15)Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
wtorek21:00 – 21:55RumbaII STOPIEŃ (zajęcia 4)Jacqueline CarreraKazimierza Wlk. 27
wtorek21:15 – 22:05Pole DanceP2 (zajęcia 2)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
wtorek21:15 – 22:10Salsa cubanaP0 (zajęcia 6)Fernando Torres i Monika FlisKazimierza Wlk. 27
wtorek21:15 – 22:05Pole Dance START 26.11P0 (start za 4 dni)Anna ŁukowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
wtorek21:15 – 22:05Pole Dance START 3.12P0 (start za 11 dni)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27zapisz się
środa16:15 – 17:05Pole DanceS2 (zajęcia 2)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
środa16:15 – 17:05Pole DanceP1 (zajęcia 8)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
środa17:00 – 17:55Animal flowP0 (zajęcia 3)Kamila KuszewskaKazimierza Wlk. 27
środa17:00 – 17:55Salsa cubanaS2 (zajęcia 9)Fernando Torres Pineda i Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
środa17:15 – 18:05Pole DanceS1 (zajęcia 14)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
środa17:15 – 18:05Pole DanceZ (zajęcia 6)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
środa17:30 – 18:25Tango argentyńskieP0 (zajęcia 7)Marcin Akielaszek i Anna MichlikKazimierza Wlk. 27
środa18:00 – 18:55High heels – Beyonce styleP0 (zajęcia 3)Marta KozłowskaKazimierza Wlk. 27
środa18:00 – 18:55Joga dynamicznaP0 (zajęcia 3)Kamila KuszewskaKazimierza Wlk. 27
środa18:00 – 18:55Bachata Sensual – praca ciałem i technikaI STOPIEŃ (zajęcia 8)Bartosz Bury i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27
środa18:00 – 18:55Salsa cubana START 27.11P0 (start za 5 dni)Fernando Torres i Izabela TorresKazimierza Wlk. 27zapisz się
środa18:15 – 19:05Pole DanceP0 (zajęcia 6)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
środa18:15 – 19:05Pole DanceZ (zajęcia 17)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
środa18:30 – 19:25Tango argentyńskieP3 (zajęcia 38)Marcin Akielaszek i Anna MichlikKazimierza Wlk. 27
środa19:00 – 19:55OPEN Bachata SensualI STOPIEŃ Bartosz Bury i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27
środa19:00 – 19:55Salsa cubanaP0 (zajęcia 14)Fernando Torres Pineda i Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
środa19:00 – 19:55ZumbaOPEN (zajęcia 4)Adriana DziedzicKazimierza Wlk. 27
środa19:15 – 20:05Pole DanceS1 (zajęcia 6)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
środa19:15 – 20:05Pole DanceP2 (zajęcia 11)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
środa19:30 – 20:25Tango argentyńskieP2 (zajęcia 3)Marcin Akielaszek i Anna MichlikKazimierza Wlk. 27
środa20:00 – 20:55SonI STOPIEŃ (zajęcia 14)Fernando Torres Pineda i Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
środa20:00 – 20:55BachataP0 (zajęcia 13)Bartosz Bury i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27
środa20:15 – 21:05Pole DanceP0 (zajęcia 5)Joanna RudzkaKazimierza Wlk. 27
środa20:15 – 21:05Pole DanceP2 (zajęcia 10)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
środa20:30 – 21:25Salsa solo dla PańP0 (zajęcia 5)Adriana DziedzicKazimierza Wlk. 27
środa21:00 – 21:55Salsa CubanaP3 (zajęcia 56)Fernando Torres i Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
środa21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 4)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
środa21:15 – 22:05Pole DanceP1 (zajęcia 12)Joanna RudzkaKazimierza Wlk. 27
czwartek16:00 – 16:55Salsa soloP0 (zajęcia 5)Monika FlisKazimierza Wlk. 27
czwartek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 7)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek17:00 – 17:55Salsa solo dla PańP1 (zajęcia 9)Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
czwartek17:00 – 17:55Salsa solo dla PańP0 (zajęcia 14)Monika FlisKazimierza Wlk. 27
czwartek17:00 – 17:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 16)Maciej FlorekKazimierza Wlk. 27
czwartek17:00 – 17:55Reggaeton START 21.11P0 (zajęcia 1)Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
czwartek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 10)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek17:20 – 18:10Pole DanceZ (zajęcia 18)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
czwartek17:30 – 18:25BachataP3 (zajęcia 7)Riccardo RecanatiKazimierza Wlk. 27
czwartek18:00 – 18:55New Style HustleP0 (zajęcia 5)Bartek Skrzypek i Sara KrzywińskaKazimierza Wlk. 27
czwartek18:00 – 18:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 17)Maciek FlorekKazimierza Wlk. 27
czwartek18:00 – 18:55Urban salsaP0 (zajęcia 2)Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
czwartek18:15 – 19:05Pole DanceP0 (zajęcia 12)Agnieszka IllnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek18:15 – 19:05Pole DanceP2 (zajęcia 10)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
czwartek18:30 – 19:25Rueda de CasinoIII STOPIEŃ (zajęcia 15)Fernando Torres i Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
czwartek18:30 – 19:25Bachata choreo dla PańI STOPIEŃ (zajęcia 7)Riccardo RecanatiKazimierza Wlk. 27
czwartek19:00 – 19:55OPEN BodymovementOPEN Kaya SadowskaKazimierza Wlk. 27
czwartek19:00 – 19:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 17)Maciej FlorekKazimierza Wlk. 27
czwartek19:00 – 19:55High heelsP0 (zajęcia 6)Dominik SzepkeKazimierza Wlk. 27
czwartek19:15 – 20:05Pole Dance OPENOPEN Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
czwartek19:15 – 20:05Pole DanceP1 (zajęcia 5)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
czwartek19:30 – 20:25Salsa CubanaS1 (zajęcia 26)Fernando Torres i Izabela TorresKazimierza Wlk. 27
czwartek20:00 – 20:50StretchingOPEN (zajęcia 13)Alicja KrajewskaKazimierza Wlk. 27
czwartek20:00 – 20:55High HeelsOPEN (zajęcia 8)Dominik SzepkeKazimierza Wlk. 27
czwartek20:00 – 20:55Taniec użytkowy P0 (zajęcia 2)Weronika ZalewiczKazimierza Wlk. 27dopisz się
czwartek20:15 – 21:05Pole danceP1 (zajęcia 7)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
czwartek20:15 – 21:05Pole DanceP0 (zajęcia 1)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek20:30 – 21:25Salsa cubanaP0 (zajęcia 7)Fernando TorresKazimierza Wlk. 27
czwartek21:00 – 21:55VogueP1 (zajęcia 7)Dominik SzepkeKazimierza Wlk. 27
czwartek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 8)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
czwartek21:15 – 22:05Pole Dance START 28.11P0 (start za 6 dni)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27zapisz się
piątek16:15 – 17:05Pole Dance P0 (zajęcia 7)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
piątek16:20 – 17:10Pole DanceZ (zajęcia 40)Agata SkarbaKazimierza Wlk. 27
piątek17:00 – 17:55TwerkP0 (zajęcia 1)Magdalena ŁapaczKazimierza Wlk. 27
piątek17:15 – 18:05StretchingOPEN Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
piątek17:15 – 18:05Pole DanceP1 (zajęcia 10)Agata SkarbaKazimierza Wlk. 27
piątek17:15 – 18:05Pole DanceS2 (zajęcia 3)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
piątek18:00 – 18:55BachataP0 (zajęcia 5)Wiktor KarasińskiKazimierza Wlk. 27
piątek18:15 – 19:05Pole DanceP0 (zajęcia 2)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
piątek18:15 – 19:05Pole DanceP0 (zajęcia 8)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
piątek18:15 – 19:05Stretching plecówOPEN Agata SkarbaKazimierza Wlk. 27
piątek19:00 – 19:55BachataP0 (zajęcia 16)Wiktor KarasińskiKazimierza Wlk. 27
piątek19:15 – 20:05Pole DanceS2 (zajęcia 3)Joanna RudzkaKazimierza Wlk. 27
piątek19:15 – 20:05Pole DanceZ (zajęcia 124)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
piątek19:30 – 20:25Salsa cubanaP0 (zajęcia 1)Michał Gryń i Dominika RakoczyKazimierza Wlk. 27dopisz się
piątek20:15 – 21:05OPEN Pole DanceOPEN Joanna RudzkaKazimierza Wlk. 27
piątek20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 15)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
sobota: – :Wyjazd bachatowy 15-17.11P1 (zajęcia 1)Hanu&Sporek i Krystian&AdaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota: – :Integracyjny wyjazd andrzejkowy 29.11-1.12OPEN (start za 7 dni)Przem Kukuła, Kasia Stręg-Kukuła i Krystian KłosKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota10:15 – 11:05Pole DanceP0 (zajęcia 2)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
sobota10:15 – 11:05Pole DanceS2 (zajęcia 11)Katarzyna KonarskaKazimierza Wlk. 27
sobota11:00 – 14:15Kizomba od podstaw – 23/24.1P0 (start za 1 dni)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:00 – 11:55OPEN Mikołajkowa zumba – 7.12OPEN (start za 15 dni)Adriana DziedzicKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:00 – 11:55Hip-hop od podstaw: Podstawowe kroki – 14.12P0 (start za 22 dni)Una WabińskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:00 – 14:30Użytkowy od podstaw – 28/29.12P0 (start za 36 dni)Weronika ZalewiczKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:15 – 12:05Stretching Pole – NógOPEN Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
sobota11:15 – 12:05Pole Dance OPENOPEN Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
sobota11:30 – 12:25Bachata: Ciało-jak to działa – 7.12P1 (start za 15 dni)Damian Nowicki i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota11:30 – 15:00Użytkowy od podstaw – 14/15.12P0 (start za 22 dni)Aleksandra StarkbauerKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota12:00 – 12:55OPEN Sexy dance: Bodymovement i izolacje – 7.12OPEN (start za 15 dni)Ada WojtczakKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota12:00 – 15:30Bachata od podstaw – 30.11/1.12P0 (start za 8 dni)Riccardo RecanatiKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota12:00 – 12:55Kizomba: ginga & swagg – 30.11P3 (start za 8 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota12:00 – 12:55Hip-hop od podstaw: Choreografia cz. I – 14.12P0 (start za 22 dni)Una WabińskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota12:15 – 13:10OPEN MobilityOPEN (zajęcia 25)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
sobota12:15 – 13:05StretchingOPEN Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
sobota12:30 – 13:25Bachata: Sensual (kombinacja) – 7.12P1 (start za 15 dni)Damian Nowicki i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota12:30 – 13:25OPEN Salsa solo dla Pań: Basic – 7.12P0 (start za 15 dni)Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:00 – 13:55OPEN Sexy dance: Choreografia – 7.12OPEN (start za 15 dni)Ada WojtczakKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:00 – 13:55Kizomba: footwork – 30.11P3 (start za 8 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:00 – 13:55Hip-hop od podstaw: Choreografia cz. II – 14.12P0 (start za 22 dni)Una WabińskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:00 – 13:55OPEN Video clip dance J-Lo Style: Choreo cz.I – 21.12OPEN (start za 29 dni)Marta KozłowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:15 – 14:05Stretching Pole – PlecówOPEN Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
sobota13:30 – 14:25Bachata: Zakręcona bachata – 7.12P1 (start za 15 dni)Damian Nowicki i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota13:35 – 14:30OPEN Salsa solo dla Pań: Choreografia – 7.12P0 (start za 15 dni)Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota14:00 – 14:55Kizomba: technika zwrotów – 30.11P3 (start za 8 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota14:00 – 14:55OPEN Video clip dance J-Lo Style: Choreo cz.II – 21.12OPEN (start za 29 dni)Marta KozłowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota15:00 – 15:55Boogie woogie od podstaw: Krok podstawowy i jego modyfikacje – 23.11P0 (start za 1 dni)Roland Gromada i Hanna PiechKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota16:05 – 17:00Boogie woogie od podstaw: Slow & fast i nowe kroki – 23.11P0 (start za 1 dni)Roland Gromada i Hanna PiechKazimierza Wlk. 27zapisz się
sobota17:10 – 18:05Boogie woogie od podstaw: Miniukłady – 23.11P0 (start za 1 dni)Roland Gromada i Hanna PiechKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela11:00 – 11:55Dancehall od podstaw: podstawowe kroki – 15.12P0 (start za 23 dni)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela11:30 – 12:25Bachata: Social – 8.12P1 (start za 16 dni)Damian Nowicki i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela12:00 – 12:55Kizomba – tarraxada: poziom P1/P2/P3 – 1.12P1 (start za 9 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela12:00 – 12:55Dancehall od podstaw: choreografia – 15.12P0 (start za 23 dni)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela12:30 – 13:25Bachata: Bachatowe smaczki – 8.12P1 (start za 16 dni)Damian Nowicki i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela12:30 – 13:25OPEN Salsa solo dla Pań: Styling, figurki, obroty i chodzenie – 8.12P0 (start za 16 dni)Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela13:00 – 13:55Kizomba: poziom P2/P3 – 1.12P2 (start za 9 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela13:00 – 13:55Dancehall od podstaw: old school/middle school – 15.12P0 (start za 23 dni)Kinga SowaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela13:30 – 14:25Bachata: Figurkomania – 8.12P1 (start za 16 dni)Damian Nowicki i Joanna KowalskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela13:35 – 14:30OPEN Salsa solo dla Pań: Choreografia – 8.12P0 (start za 16 dni)Justyna Kasztelan Kazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela14:00 – 14:55Semba: poziom P3/S1 – 1.12P3 (start za 9 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
niedziela17:00 – 17:55Balet dla dorosłych cz. IP0 (zajęcia 1)Sylwia KrzyżanowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 1)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela17:30 – 18:25Taniec współczesnyP0 (zajęcia 4)Kamil MastalerzKazimierza Wlk. 27
niedziela18:00 – 18:55Balet dla dorosłych cz. IIP0 (zajęcia 1)Sylwia KrzyżanowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela18:15 – 19:10Taniec użytkowyP3 (zajęcia 10)Jacek Gwoździewicz i Anita PławiakKazimierza Wlk. 27
niedziela18:15 – 19:05Pole DanceS2 (zajęcia 6)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
niedziela18:15 – 19:05StretchingOPEN Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela18:30 – 19:25Hip-HopP0 (zajęcia 4)Kamil MastalerzKazimierza Wlk. 27
niedziela19:15 – 20:05Pole DanceP0 (zajęcia 5)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela19:15 – 20:10Taniec użytkowy dla singliP1 (zajęcia 10)Jacek Gwoździewicz i Anita PławiakKazimierza Wlk. 27
niedziela19:15 – 20:05OPEN Pole DanceOPEN (zajęcia 19)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
SELECT * FROM zajecia WHERE stan != 9 AND stan != 1 AND nrsali < 12 ORDER BY dzientygodnia ASC, godzinastartu ASC











archiwum-open

Free WordPress Themes, Free Android Games