fbpx

Dzień tygodnia
Rodzaj tańca
Nazwa zajęć
Poziom
Instruktor
Lokalizacja
Dzień tygodniaGodziny zajęćNazwa zajęć
Poziom Instruktorzy LokalizacjaDołącz!
poniedziałek16:00 – 16:55Aerial Hoop START 2.12P0 (start za 10 dni)Hanna PiechLegnicka 31zapisz się
poniedziałek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 1)Agnieszka IlnickaLegnicka 31
poniedziałek17:00 – 17:50Aerial HoopP0 (start za 3 dni)Hanna PiechLegnicka 31
poniedziałek17:15 – 18:05Pole DanceP1 (zajęcia 3)Agnieszka IlnickaLegnicka 31
poniedziałek17:30 – 18:25Salsa cubanaP1 (zajęcia 7)Fernando Torres i Monika FlisLegnicka 31
poniedziałek17:30 – 18:25Salsa solo dla pańP1 (zajęcia 4)Izabela TorresLegnicka 31
poniedziałek17:30 – 18:25Salsa solo START 2.12P0 (start za 10 dni)Izabela TorresLegnicka 31zapisz się
poniedziałek18:00 – 18:55Aerial HoopP0 (zajęcia 1)Agnieszka LipnickaLegnicka 31
poniedziałek18:15 – 19:05Pole DanceP1 (zajęcia 9)Agnieszka IlnickaLegnicka 31
poniedziałek18:30 – 19:25Technika tańców afrokubańskichI STOPIEŃ (zajęcia 19)Jacqueline Laza CarreraLegnicka 31
poniedziałek18:30 – 19:25Salsa cubanaP2 (zajęcia 2)Fernando Torres Pineda i Monika FlisLegnicka 31
poniedziałek19:00 – 19:50OPEN Aerial HoopOPEN Agnieszka Lipnicka Legnicka 31
poniedziałek19:15 – 20:05OPEN Pole DanceOPEN Agnieszka IlnickaLegnicka 31
poniedziałek19:30 – 20:25Salsa cubana P0 (zajęcia 12)Fernando Torres Pineda i Monika FlisLegnicka 31
poniedziałek19:30 – 20:25SonII STOPIEŃ (zajęcia 16)Izabela TorresLegnicka 31
poniedziałek20:00 – 20:55Aerial HoopP0 (zajęcia 1)Agnieszka LipnickaLegnicka 31
poniedziałek20:15 – 21:05Pole danceP1 (zajęcia 3)Anna ŁukowskaLegnicka 31
poniedziałek20:30 – 21:25Salsa cubanaP0 (zajęcia 9)Fernando Torres i Monika FlisLegnicka 31
poniedziałek20:30 – 21:25Salsa cubanaP1 (zajęcia 5)Izabela TorresLegnicka 31
poniedziałek21:00 – 21:55RumbaIII STOPIEŃ (zajęcia 22)Jacqueline CarreraLegnicka 31
poniedziałek21:15 – 22:05Pole Dance P0 (zajęcia 12)Anna ŁukowskaLegnicka 31
wtorek16:15 – 17:05Pole Dance P0 (zajęcia 8)Iryna KondratenkoLegnicka 31
wtorek17:00 – 17:55Dancehall femaleOPEN (zajęcia 6)Magdalena ŁapaczLegnicka 31
wtorek17:00 – 17:50Aerial HoopP0 (zajęcia 12)Kasia KonarskaLegnicka 31
wtorek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 6)Iryna KondratenkoLegnicka 31
wtorek18:00 – 18:55BachataP0 (zajęcia 5)Dominik Zasada i Olivia KałużnyLegnicka 31
wtorek18:00 – 18:50Aerial HoopP0 (zajęcia 12)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
wtorek18:15 – 19:05Pole DanceZ (zajęcia 12)Iryna KondratenkoLegnicka 31
wtorek18:30 – 19:25New Style Hustle START 3.12P0 (start za 11 dni)Bartosz SkrzypekLegnicka 31zapisz się
wtorek19:00 – 19:55BachataP2 (zajęcia 7)Rafał Pukacz i Agnieszka AftykaLegnicka 31
wtorek19:00 – 19:50StretchingOPEN (zajęcia 32)Iza KalinowskaLegnicka 31
wtorek19:15 – 20:05Pole Dance Exotic TricksP1 (zajęcia 12)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
wtorek20:00 – 20:55BachataP2 (zajęcia 13)Rafał Pukacz i Agnieszka AftykaLegnicka 31
wtorek20:00 – 20:55Aerial HoopP0 (zajęcia 3)Joanna RudzkaLegnicka 31
wtorek20:15 – 21:05Pole DanceS1 (zajęcia 10)Iza KalinowskaLegnicka 31
wtorek20:30 – 21:25Latino solo dla pań OPEN (zajęcia 12)Oskar KusztalLegnicka 31
wtorek21:00 – 21:55Aerial HoopP0 (zajęcia 2)Joanna RudzkaLegnicka 31
wtorek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 10)Iza KalinowskaLegnicka 31
wtorek21:30 – 22:25Technika tańcaOPEN (zajęcia 9)Oskar KusztalLegnicka 31
środa16:15 – 17:05Aerial HoopP0 (zajęcia 7)Anna ŁukowskaLegnicka 31
środa16:15 – 17:05Pole DanceP2 (zajęcia 11)Hanna PiechLegnicka 31
środa17:00 – 17:55Rock and RollP0 (zajęcia 11)Roland Gromada i Aneta BerezowskaLegnicka 31
środa17:15 – 18:05Aerial HoopP0 (zajęcia 5)Anna ŁukowskaLegnicka 31
środa17:15 – 18:05StretchingOPEN Hanna PiechLegnicka 31
środa17:30 – 18:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 14)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa18:00 – 18:55Rock and RollP0 (zajęcia 2)Roland Gromada i Aneta BerezowskaLegnicka 31
środa18:15 – 19:05Pole DanceP2 (zajęcia 11)Hanna PiechLegnicka 31
środa18:30 – 19:25Taniec użytkowyP1 (zajęcia 6)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa19:00 – 19:55Rock and RollP0 (zajęcia 9)Roland Gromada i Aneta BerezowskaLegnicka 31
środa19:15 – 20:05OPEN StretchingOPEN Agata SkarbaLegnicka 31
środa19:15 – 20:05Pole Dance OPENOPEN Hanna PiechLegnicka 31
środa19:30 – 20:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 4)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa20:00 – 20:55Modern Jazz S3 (zajęcia 3)Aneta BerezowskaLegnicka 31
środa20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 91)Hanna PiechLegnicka 31
środa20:15 – 21:05Aerial HoopP0 (zajęcia 5)Agata SkarbaLegnicka 31
środa20:30 – 21:25Taniec użytkowy dla parP2 (zajęcia 8)Weronika ZalewiczLegnicka 31
środa21:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 7)Hanna PiechLegnicka 31
środa21:15 – 22:05Aerial HoopP0 (zajęcia 3)Agata SkarbaLegnicka 31
środa21:30 – 22:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 15)Weronika ZalewiczLegnicka 31
czwartek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 11)Iza KalinowskaLegnicka 31
czwartek17:00 – 17:55Taniec użytkowy dla singliP0 (zajęcia 3)Aleksandra StarkbauerLegnicka 31
czwartek17:15 – 18:05Aerial HoopP1 (zajęcia 7)Hanna PiechLegnicka 31
czwartek17:15 – 18:05Pole danceP1 (zajęcia 6)Iza KalinowskaLegnicka 31
czwartek17:30 – 18:25BachataP2 (zajęcia 3)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31
czwartek17:30 – 18:25OPEN Bachata: powtórka z P0 – 28.11OPEN (start za 6 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31
czwartek17:30 – 18:25OPEN Bachata: powtórka z P0 – 5.12OPEN (start za 13 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31
czwartek17:30 – 18:25OPEN Bachata: powtórka z P1 – 19.12OPEN (start za 27 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31
czwartek17:30 – 18:25OPEN Bachata: powtórka z P1 – 12.12OPEN (start za 20 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31
czwartek18:00 – 18:55Taniec użytkowyP1 (zajęcia 20)Aleksandra StarkbauerLegnicka 31
czwartek18:00 – 18:55Taniec użytkowy START 21.11P0 (zajęcia 1)Aleksandra StarkbauerLegnicka 31zapisz się
czwartek18:15 – 19:05Aerial HoopP1 (zajęcia 4)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
czwartek18:15 – 19:05StretchingOPEN (zajęcia 18)Iza KalinowskaLegnicka 31
czwartek18:30 – 19:25BachataP0 (zajęcia 3)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31
czwartek19:00 – 19:55Taniec użytkowyP2 (zajęcia 3)Aleksandra StarkbauerLegnicka 31
czwartek19:15 – 20:05Aerial HoopP1 (zajęcia 4)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
czwartek19:15 – 20:05Pole DanceP0 (zajęcia 7)Agata SkarbaLegnicka 31
czwartek19:30 – 20:25BachataP0 (zajęcia 7)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31
czwartek20:10 – 21:00Stretching nógOPEN (zajęcia 3)Agata SkarbaLegnicka 31
czwartek20:15 – 21:05Aerial HoopP1 (zajęcia 7)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
czwartek20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 3)Ilona ZalewskaLegnicka 31
czwartek20:30 – 21:25Bachata START 28.11P0 (start za 6 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakLegnicka 31zapisz się
czwartek21:15 – 22:10Aerial HoopP0 (zajęcia 7)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
czwartek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 3)Agata SkarbaLegnicka 31
piątek16:15 – 17:05Aerial HoopP0 (zajęcia 12)Anna ŁukowskaLegnicka 31
piątek16:15 – 17:05Pole Dance P0 (zajęcia 2)Anna Pitera-DychusLegnicka 31
piątek17:15 – 18:05Aerial HoopP0 (zajęcia 12)Anna ŁukowskaLegnicka 31
piątek17:30 – 18:25Taniec użytkowy dla parP0 (zajęcia 2)Weronika ZalewiczLegnicka 31
piątek18:15 – 19:05Aerial HoopP0 (zajęcia 6)Anna ŁukowskaLegnicka 31
piątek18:30 – 19:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 8)Weronika ZalewiczLegnicka 31
piątek19:30 – 20:25Taniec użytkowy dla parP0 (zajęcia 4)Weronika ZalewiczLegnicka 31
SELECT * FROM zajecia WHERE stan != 9 AND stan != 1 AND (nrsali>29 and nrsali<40) ORDER BY dzientygodnia ASC, godzinastartu ASC











archiwum-open

Free WordPress Themes, Free Android Games