fbpx

Dzień tygodnia
Rodzaj tańca
Nazwa zajęć
Poziom
Instruktor
Lokalizacja
Dzień tygodniaGodziny zajęćNazwa zajęć
Poziom Instruktorzy LokalizacjaDołącz!
poniedziałek17:00 – 17:55Taniec użytkowyP2 (zajęcia 15)Maciej FlorekTęczowa 25
poniedziałek17:30 – 18:25Salsa Lady StylingP0 (zajęcia 1)Patrycja JaskułaTęczowa 25
poniedziałek18:00 – 18:55Taniec użytkowyP2 (zajęcia 15)Maciej FlorekTęczowa 25
poniedziałek18:00 – 18:55KizombaS1 (zajęcia 8)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
poniedziałek18:00 – 18:55BachataP0 (zajęcia 10)Damian Nowicki i Joanna KowalskaTęczowa 25
poniedziałek18:30 – 19:25Salsa cubanaP0 (zajęcia 12)Patrycja JaskułaTęczowa 25
poniedziałek18:30 – 19:25Salsa cubana START 25.11P0 (start za 11 dni)Justyna Kasztelan Tęczowa 25zapisz się
poniedziałek19:00 – 19:55BachataP0 (zajęcia 8)Damian Nowicki i Joanna KowalskaTęczowa 25
poniedziałek19:00 – 19:55KizombaP2 (zajęcia 7)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
poniedziałek19:00 – 19:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 5)Weronika ZalewiczTęczowa 25
poniedziałek19:30 – 20:25Urban KizI STOPIEŃ (zajęcia 3)Piotr Kowalski i Agata WawrzyniakTęczowa 25
poniedziałek19:30 – 20:25OPEN Salsa cubanaOPEN Patrycja JaskułaTęczowa 25
poniedziałek20:00 – 20:55BachataP2 (zajęcia 1)Damian Nowicki i Joanna KowalskaTęczowa 25
poniedziałek20:00 – 20:55Tarraxinha (kizomba)II STOPIEŃ (zajęcia 67)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
poniedziałek20:00 – 20:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 5)Weronika ZalewiczTęczowa 25
poniedziałek20:30 – 21:25Salsa cubanaP0 (zajęcia 1)Patrycja JaskułaTęczowa 25
poniedziałek20:30 – 21:25Urban Kiz START 25.11I STOPIEŃ (start za 11 dni)Piotr Kowalski i Agata WawrzyniakTęczowa 25zapisz się
poniedziałek21:00 – 21:55OPEN Izolacje OPEN Kaya SadowskaTęczowa 25
poniedziałek21:00 – 21:55Kizomba – konsultacje – 18.11OPEN (start za 4 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
poniedziałek21:00 – 21:55Kizomba – Ginga START 25.11I STOPIEŃ (start za 11 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25zapisz się
poniedziałek21:00 – 21:55Taniec użytkowyP0 (zajęcia 2)Weronika ZalewiczTęczowa 25
wtorek16:30 – 17:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 9)Maciej FlorekTęczowa 25
wtorek17:00 – 17:55Bachata cz. I START 19.11P0 (start za 5 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25zapisz się
wtorek17:30 – 18:25Taniec użytkowyS1 (zajęcia 17)Maciej FlorekTęczowa 25
wtorek17:30 – 18:25Burleska retro pin upP0 (zajęcia 3)Joanna MichalikTęczowa 25
wtorek18:00 – 18:55TarraxinhaII STOPIEŃ (zajęcia 6)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
wtorek18:00 – 18:55Bachata cz. II START 19.11P0 (start za 5 dni)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25zapisz się
wtorek18:00 – 18:55BachataP1 (zajęcia 4)Bartosz Bury i Joanna KowalskaTęczowa 25
wtorek18:30 – 19:25Taniec użytkowyS3 (zajęcia 5)Maciej FlorekTęczowa 25
wtorek18:30 – 19:25Burleska – izolacje i sensualP0 (zajęcia 3)Joanna MichalikTęczowa 25
wtorek19:00 – 19:55BachataP1 (zajęcia 7)Bartosz Bury i Joanna KowalskaTęczowa 25
wtorek19:00 – 19:55Bachata cz. IP0 (zajęcia 9)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
wtorek19:00 – 19:55KizombaP3 (zajęcia 13)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
wtorek19:30 – 20:25Burleska ChoreoP0 (zajęcia 3)Joanna MichalikTęczowa 25
wtorek19:30 – 20:25Taniec towarzyskiP2 (zajęcia 8)Maciej FlorekTęczowa 25
wtorek20:00 – 20:55KizombaS1 (zajęcia 19)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
wtorek20:00 – 20:55Bachata SensualI STOPIEŃ (zajęcia 9)Bartosz Bury i Joanna KowalskaTęczowa 25
wtorek20:00 – 20:55Bachata cz. IIP0 (zajęcia 10)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
wtorek21:00 – 21:55KizombaP1 (zajęcia 1)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
środa17:00 – 17:55Taniec użytkowyP3 (zajęcia 11)Maciej FlorekTęczowa 25
środa17:00 – 17:55Taniec użytkowyP1 (zajęcia 10)Aleksandra StarkbauerTęczowa 25
środa17:00 – 17:55TarraxinhaI STOPIEŃ (zajęcia 13)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25
środa17:30 – 18:25Salsa Lady StylingP1 (zajęcia 3)Patrycja JaskułaTęczowa 25
środa17:30 – 18:25Urban KizI STOPIEŃ (zajęcia 4)Tomasz Szczurowski i Marzena UlidowiczTęczowa 25
środa17:30 – 18:25Bachata solo START 27.11P0 (start za 13 dni)Ada WojtczakTęczowa 25zapisz się
środa18:00 – 18:55Taniec Użytkowy Z (zajęcia 195)Maciej FlorekTęczowa 25
środa18:00 – 18:55KizombaP1 (zajęcia 13)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25
środa18:00 – 18:55KizombaS2 (zajęcia 2)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
środa18:30 – 19:25Bachata soloP0 (zajęcia 1)Ada WojtczakTęczowa 25
środa18:30 – 19:25Bachata START 27.11P0 (start za 13 dni)Dominik Zasada i Angelika RuckaTęczowa 25zapisz się
środa18:30 – 19:25Salsa cubanaP0 (zajęcia 3)Patrycja JaskułaTęczowa 25
środa19:00 – 19:55SembaI STOPIEŃ (zajęcia 11)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25
środa19:00 – 19:55Taniec użytkowyP2 (zajęcia 7)Maciej FlorekTęczowa 25
środa19:00 – 19:55SembaI STOPIEŃ (zajęcia 2)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
środa19:30 – 20:25BachataS1 (zajęcia 3)Akash Kumar i Ada WojtczakTęczowa 25
środa20:00 – 20:55KizombaP3 (zajęcia 13)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25
środa20:00 – 20:55KizombaP3 (zajęcia 10)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
środa20:30 – 21:25BachataS2 (zajęcia 3)Akash Kumar i Paulina KowalskaTęczowa 25
środa20:30 – 21:25Sexy DanceP0 (zajęcia 3)Ada WojtczakTęczowa 25
środa21:00 – 21:55Kizomba – GingaII STOPIEŃ (zajęcia 11)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
środa21:00 – 21:55Virgula START 27.11I STOPIEŃ (start za 13 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25zapisz się
czwartek17:00 – 17:55TwerkOPEN (zajęcia 3)Magdalena ŁapaczTęczowa 25
czwartek17:00 – 17:55Kizomba solo choreo – Ginga&MusicalityI STOPIEŃ (zajęcia 4)Przemysław KukułaTęczowa 25
czwartek18:00 – 18:55Kizomba – GingaI STOPIEŃ (zajęcia 10)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
czwartek18:00 – 18:55KizombaP1 (zajęcia 4)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25
czwartek18:00 – 18:55Salsa cubanaP2 (zajęcia 7)Patrycja JaskułaTęczowa 25
czwartek18:00 – 18:55Kizomba START 28.11P0 (start za 14 dni)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25zapisz się
czwartek18:30 – 19:25BachataP0 (zajęcia 2)Piotr Niewiadomski i Katarzyna OpałaTęczowa 25
czwartek19:00 – 19:55Semba II STOPIEŃ (zajęcia 99)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
czwartek19:00 – 19:55KizombaS1 (zajęcia 12)Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-KukułaTęczowa 25
czwartek19:00 – 19:55Rueda para la fiesta START 21.11I STOPIEŃ (start za 7 dni)Patrycja JaskułaTęczowa 25zapisz się
czwartek20:00 – 20:55Semba TricksII STOPIEŃ (zajęcia 3)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
czwartek20:00 – 20:55Salsa ExtraI STOPIEŃ (zajęcia 11)Hubert Stelmasiewicz i Patrycja JaskułaTęczowa 25
czwartek21:00 – 21:55Afro-HouseOPEN (zajęcia 17)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
czwartek21:00 – 21:55Salsa CubanaP3 (zajęcia 43)Hubert Stelmasiewicz i Patrycja JaskułaTęczowa 25
piątek17:00 – 17:55BachataP0 (zajęcia 1)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25dopisz się
piątek17:30 – 18:25Taniec użytkowyP0 (zajęcia 9)Maciej FlorekTęczowa 25
piątek18:00 – 18:55KizombaP1 (zajęcia 1)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
piątek18:00 – 18:55BachataP3 (zajęcia 4)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
piątek18:30 – 19:25Salsa cubana cz. IP0 (zajęcia 1)Fernando Torres i Monika FlisTęczowa 25
piątek18:30 – 19:25Taniec użytkowy cz. IP0 (zajęcia 1)Maciej FlorekTęczowa 25
piątek19:00 – 19:55Kizomba zamiana rólI STOPIEŃ (zajęcia 8)Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
piątek19:00 – 19:55BachataP1 (zajęcia 6)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
piątek19:30 – 20:25Salsa cubana cz. IIP0 (zajęcia 2)Fernando Torres i Monika FlisTęczowa 25
piątek19:30 – 20:25Taniec użytkowy cz. IIP0 (zajęcia 2)Maciej FlorekTęczowa 25
piątek20:00 – 20:55Kizomba OPEN SOCIALOPEN Piotr Nowak i Marta MajchrowskaTęczowa 25
piątek20:00 – 20:55Bachata OPEN SOCIALOPEN (zajęcia 16)Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
piątek20:30 – 21:25OPEN SOCIAL Taniec użytkowy – powtórkiOPEN Maciej FlorekTęczowa 25
piątek20:30 – 21:25OPEN SOCIAL Salsa cubanaOPEN Fernando Torres i Monika FlisTęczowa 25
piątek20:30 – 21:25Taniec użytkowy dla singli START 22.11P0 (start za 8 dni)Jacek Gwoździewicz i Anita PławiakTęczowa 25zapisz się
piątek21:10 – 00:00PRAKTIS KIZOMBA OPEN Tęczowa 25
piątek21:10 – 22:05Bachata OPEN SOCIALOPEN Krystian Kłos i Ada WojtczakTęczowa 25
piątek21:30 – 22:25Salsa cubana OPEN SOCIALOPEN Fernando Torres i Monika FlisTęczowa 25
piątek21:30 – 22:25Taniec użytkowy OPEN SOCIALOPEN Maciek FlorekTęczowa 25
piątek22:00 – 00:00PRAKTIS BACHATA OPEN Tęczowa 25
piątek22:30 – 00:00PRAKTIS UŻYTKOWYOPEN Tęczowa 25
piątek22:30 – 00:00PRAKTIS SALSA CUBANAOPEN Tęczowa 25
sobota11:00 – 11:55OPEN Mikołajkowy Użytkowy: Flow Werki – 7.12OPEN (start za 23 dni)Maciej Florek i Weronika ZalewiczTęczowa 25zapisz się
sobota11:00 – 11:50Tradycyjne tańce angolskie (poziom łatwy) – 16.11P0 (start za 2 dni)Dúnia PachecoTęczowa 25zapisz się
sobota11:55 – 12:45Afro-house: bodymovement, izolacje (poziom łatwy) – 16.11P0 (start za 2 dni)Dúnia PachecoTęczowa 25zapisz się
sobota12:00 – 15:30Użytkowy od podstaw – 23/24.11P0 (start za 9 dni)Aleksandra StarkbauerTęczowa 25zapisz się
sobota12:00 – 12:55Salsa od podstaw: Krok podstawowy, taniec w zamkniętej parze i podstawy prowadzenia – 23.11P0 (start za 9 dni)Patrycja JaskułaTęczowa 25zapisz się
sobota12:00 – 12:55OPEN Mikołajkowy Użytkowy: Flow Florka – 7.12OPEN (start za 23 dni)Maciej Florek i Weronika ZalewiczTęczowa 25zapisz się
sobota12:50 – 13:40Tradycyjne tańce angolskie (poziom średni) – 16.11P1 (start za 2 dni)Dúnia PachecoTęczowa 25zapisz się
sobota13:00 – 13:55OPEN Mikołajkowy Użytkowy: Wariacje Werki i Florka – 7.12OPEN (start za 23 dni)Maciej Florek i Weronika ZalewiczTęczowa 25zapisz się
sobota13:05 – 14:00Salsa od podstaw: Nauka dwóch figur – 23.11P0 (start za 9 dni)Patrycja JaskułaTęczowa 25zapisz się
sobota13:45 – 14:35Afro-house: bodymovement, izolacje (poziom średni) – 16.11P1 (start za 2 dni)Dúnia PachecoTęczowa 25zapisz się
sobota14:10 – 15:05Salsa od podstaw: Kolejna figura i utrwalenie poznanych kroków – 23.11P0 (start za 9 dni)Patrycja JaskułaTęczowa 25zapisz się
sobota14:40 – 15:30Afro-house: choreografia – 16.11P1 (start za 2 dni)Dúnia PachecoTęczowa 25zapisz się
niedziela11:00 – 11:55Rock & Jive solo od podstaw: Podstawowe kroki – 24.11P0 (start za 10 dni)Roland GromadaTęczowa 25zapisz się
niedziela12:00 – 12:55Salsa od podstaw: Roztańczenie, podstawowe kroki i przejścia – 24.11P0 (start za 10 dni)Patrycja JaskułaTęczowa 25zapisz się
niedziela12:05 – 13:00Rock & Jive solo od podstaw: Układ jive cz.I – 24.11P0 (start za 10 dni)Roland GromadaTęczowa 25zapisz się
niedziela13:05 – 14:00Salsa od podstaw: Nowe figury do tańczenia w parze – 24.11P0 (start za 10 dni)Patrycja JaskułaTęczowa 25zapisz się
niedziela13:10 – 14:05Rock & Jive solo od podstaw: Układ jive cz.II – 24.11P0 (start za 10 dni)Roland GromadaTęczowa 25zapisz się
niedziela14:10 – 15:05Salsa od podstaw: Roztańczenie w podstawowych figurach i podsumowanie – 24.11P0 (start za 10 dni)Patrycja JaskułaTęczowa 25zapisz się












archiwum-open

Free WordPress Themes, Free Android Games