fbpx

Dzień tygodnia
Rodzaj tańca
Nazwa zajęć
Poziom
Instruktor
Lokalizacja
Solo/w parach
Dzień tygodniaGodziny zajęćNazwa zajęć
Poziom Instruktorzy LokalizacjaDołącz!
poniedziałek16:15 – 17:05Pole DanceZ (zajęcia 31)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 1)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek16:15 – 17:05Pole Dance START 2.03P0 (start za 8 dni)Agnieszka IlnickaLegnicka 31zapisz się
poniedziałek17:15 – 18:05Pole DanceP2 (zajęcia 4)Agnieszka IlnickaLegnicka 31
poniedziałek17:15 – 18:05Pole DanceP1 (zajęcia 2)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 12)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek18:15 – 19:05Pole DanceP2 (zajęcia 10)Agnieszka IlnickaLegnicka 31
poniedziałek18:15 – 19:05Pole DanceZ (zajęcia 16)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
poniedziałek18:15 – 19:05Pole Dance OPENOPEN Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:15 – 20:05Pole DanceP0 (zajęcia 5)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
poniedziałek19:15 – 20:05OPEN Pole DanceOPEN Agnieszka IlnickaLegnicka 31
poniedziałek19:15 – 20:05Pole DanceZ (zajęcia 78)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:15 – 21:05Pole DanceP0 (zajęcia 2)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek20:15 – 21:05Pole danceP2 (zajęcia 4)Anna ŁukowskaLegnicka 31
poniedziałek20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 57)Kasia KonarskaKazimierza Wlk. 27
poniedziałek21:15 – 22:05Pole DanceP2 (zajęcia 1)Anna ŁukowskaLegnicka 31
wtorek16:15 – 17:05Pole Dance P1 (zajęcia 7)Iryna KondratenkoLegnicka 31
wtorek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 12)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
wtorek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 9)Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27
wtorek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 3)Iryna KondratenkoLegnicka 31
wtorek17:15 – 18:05Pole DanceP1 (zajęcia 4)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
wtorek18:15 – 19:05Pole DanceZ (zajęcia 23)Iryna KondratenkoLegnicka 31
wtorek18:15 – 19:05Pole DanceS1 (zajęcia 6)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
wtorek18:15 – 19:05Pole DanceP2 (zajęcia 1)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:05Pole DanceP1 (zajęcia 5)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:05Pole DanceP1 (zajęcia 11)Anna ŁukowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek19:15 – 20:05Pole Dance Exotic TricksP1 (zajęcia 23)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
wtorek20:15 – 21:05Pole DanceS2 (zajęcia 9)Iza KalinowskaLegnicka 31
wtorek20:15 – 21:05Pole DanceP0 (zajęcia 2)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
wtorek20:15 – 21:05Pole DanceP0 (zajęcia 4)Anna ŁukowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek21:15 – 22:05Pole DanceP1 (zajęcia 9)Iza KalinowskaLegnicka 31
wtorek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 11)Anna ŁukowskaKazimierza Wlk. 27
wtorek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 10)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
środa16:15 – 17:05Pole DanceS2 (zajęcia 13)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
środa16:15 – 17:05Pole DanceP2 (zajęcia 7)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
środa16:15 – 17:05Pole DanceS1 (zajęcia 10)Hanna PiechLegnicka 31
środa17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 7)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
środa17:15 – 18:05Pole Dance START 26.02P0 (start za 3 dni)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27zapisz się
środa18:15 – 19:05Pole DanceP1 (zajęcia 4)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
środa18:15 – 19:05Pole DanceS1 (zajęcia 6)Hanna PiechLegnicka 31
środa18:15 – 19:05Pole DanceZ (zajęcia 28)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
środa19:15 – 20:05Pole DanceS2 (zajęcia 5)Klaudyna PiechockaKazimierza Wlk. 27
środa19:15 – 20:05Pole Dance OPENOPEN Hanna PiechLegnicka 31
środa19:15 – 20:05Pole DanceS1 (zajęcia 10)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
środa20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 102)Hanna PiechLegnicka 31
środa20:15 – 21:05Pole DanceP1 (zajęcia 4)Joanna RudzkaKazimierza Wlk. 27
środa20:15 – 21:05Pole DanceS1 (zajęcia 9)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
środa21:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 18)Hanna PiechLegnicka 31
środa21:15 – 22:05Pole DanceP1 (zajęcia 3)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
środa21:15 – 22:05Pole DanceP2 (zajęcia 11)Joanna RudzkaKazimierza Wlk. 27
czwartek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 6)Iza KalinowskaLegnicka 31
czwartek16:15 – 17:05Pole Dance START 27.02P0 (start za 4 dni)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27zapisz się
czwartek17:15 – 18:05Pole Dance P0 (zajęcia 1)Iza KalinowskaLegnicka 31
czwartek17:15 – 18:05Pole DanceP1 (zajęcia 10)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek17:20 – 18:10Pole DanceZ (zajęcia 29)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
czwartek18:15 – 19:05Pole DanceP1 (zajęcia 12)Agnieszka IllnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek18:15 – 19:05Pole DanceS1 (zajęcia 10)Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
czwartek19:15 – 20:05Pole Dance OPENOPEN Iryna KondratenkoKazimierza Wlk. 27
czwartek19:15 – 20:05Pole DanceP2 (zajęcia 5)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
czwartek19:15 – 20:05Pole DanceP1 (zajęcia 6)Agata SkarbaLegnicka 31
czwartek20:15 – 21:05Aerial Hoop (dla trenujących pole dance)P0 (zajęcia 1)Katarzyna KonarskaLegnicka 31
czwartek20:15 – 21:05Pole danceP2 (zajęcia 6)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
czwartek20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 13)Ilona ZalewskaLegnicka 31
czwartek20:15 – 21:05Pole DanceP1 (zajęcia 1)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 1)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
czwartek21:15 – 22:05Pole DanceP1 (zajęcia 3)Agata SkarbaLegnicka 31
czwartek21:15 – 22:05Pole DanceP0 (zajęcia 4)Anna Pitera-DychusKazimierza Wlk. 27
piątek16:15 – 17:05Pole DanceP0 (zajęcia 10)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
piątek16:15 – 17:05Pole DanceP1 (zajęcia 4)Anna Pitera-DychusLegnicka 31
piątek16:15 – 17:05Pole Dance P1 (zajęcia 7)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
piątek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 8)Anna Pitera-DychusLegnicka 31
piątek17:15 – 18:05Pole DanceP0 (zajęcia 6)Agnieszka IlnickaKazimierza Wlk. 27
piątek17:15 – 18:05Pole DanceZ (zajęcia 5)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
piątek18:15 – 19:05Pole DanceP0 (zajęcia 2)Karolina GłowińskaKazimierza Wlk. 27
piątek18:15 – 19:05Pole DanceP1 (zajęcia 10)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
piątek19:15 – 20:05Pole DanceZ (zajęcia 137)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
piątek19:15 – 20:05OPEN Pole danceOPEN Agata MazurkiewiczKazimierza Wlk. 27
piątek20:15 – 21:05Pole DanceZ (zajęcia 28)Hanna PiechKazimierza Wlk. 27
sobota10:15 – 11:05Pole DanceP1 (zajęcia 4)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
sobota10:15 – 11:05Pole DanceZ (zajęcia 13)Katarzyna KonarskaKazimierza Wlk. 27
sobota11:15 – 12:05Pole Dance OPENOPEN Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
sobota12:15 – 13:05OPEN Pole Dance ChoreoOPEN Katarzyna KonarskaKazimierza Wlk. 27
niedziela17:15 – 18:05Pole DanceP1 (zajęcia 2)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela19:15 – 20:05Pole DanceP1 (zajęcia 5)Iza KalinowskaKazimierza Wlk. 27
niedziela19:15 – 20:05OPEN Pole DanceOPEN Ilona ZalewskaKazimierza Wlk. 27












archiwum-open

Free WordPress Themes, Free Android Games