fbpx

Jako taniec jest subtelna i zmysłowa, tańczona w bliskim kontakcie. Daje wrażenie wspólnego płynięcia w rytmie muzyki. Specyfika prowadzenia w kizombie pozwala Panom całkowicie decydować o stylu, tempie i figurach, jednocześnie czyniąc ich odpowiedzialnymi za komfort i wygodę partnerki. Partnerki natomiast mogą zamknąć oczy, “wyłączyć” myślenie i poddać się prowadzeniu podążając za sygnałami z ciała partnera. Jest to taniec zupełnie inny niż powszechnie znane salsa czy bachata, pozwala w wyjątkowy sposób odczuć wspólnotę i współzależność tancerzy. Mimo tego że dość nowa, KIZOMBA szturmem w ostatnich latach podbiła Polskę, a teraz grana i tańczona jest w każdym mieście.


[su_button url=”http://nolimits.art.pl/oferta/zajecia/kizomba/” target=”blank” background=”#ffd500″ size=”5″]PEŁNY OPIS[/su_button]

Kursy Regularne

Kursy regularne od podstaw
Kursy regularne to niesamowita okazja by trenować taniec w tygodniu. Zajęcia trwają 55 min, raz w tygodniu. Do wyboru są grupy z zakresu 16.00-22:00. Nie ma więc problemu by połączyć pracę i przyszłą pasję. Pamiętaj, że taniec to dopiero początek.

Kizomba START 28.11czwartek 18:00Zapisz się

Kursy regularne dla tańczących
Kurs regularny tygodniowy to najlepszy sposób by roztańczone osoby mogły się cały czas rozwijać. Nasza szeroka oferta sprawia, że prawie każdy taniec można trenować na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoja pasja do tańca nigdy nie minie.  Zajęcia trwają 55 min, raz w tygodniu.

Kizomba – Ginga START 25.11poniedziałek 21:00Zapisz się
Virgula START 27.11środa 21:00Zapisz się
Semba Tricks START 3.12wtorek 20:00Zapisz się

Kursy Weekendowe

Kursy weekendowe od podstaw
Warsztaty weekendowe są optymalną opcją dla osób bardzo zapracowanych w tygodniu, bądź przebywających poza Wrocławiem. Nasi eksperci w ciągu dwóch dni przekażą Ci podstawowe umiejętności w danym tańcu. To dobry pomysł by zacząć tańczyć.

Kizomba od podstaw – 23/24.1sobota/niedziela 11:00Zapisz się

Kursy weekendowe dla roztańczonych
Jeśli już tańczysz to weekend jest idealnym sposobem, by nadrobić zaległości lub doszlifować figury. Dzięki temu będzie możliwe dołączenie do kursów regularnych na wyższym poziomie. Warsztaty sprawią, że spędzisz weekend pełen dobrej zabawy, a następny tydzień w pracy stanie się przyjemniejszy.

Kizomba: technika zwrotów – 30.11sobota 14:00Zapisz się
Kizomba: footwork – 30.11sobota 13:00Zapisz się
Kizomba: ginga & swagg – 30.11sobota 12:00Zapisz się
Semba: poziom P3/S1 – 1.12niedziela 14:00Zapisz się
Kizomba: poziom P2/P3 – 1.12niedziela 13:00Zapisz się
Kizomba – tarraxada: poziom P1/P2/P3 – 1.12niedziela 12:00Zapisz się

Openy i Praktisy

Jeśli opanowałeś już podstawy kizomby, czas rozpocząć ćwiczenia! Najlepiej na zajęciach OPEN oraz praktisach. Możesz poznać tu osoby z innych grup, roztańczyć się w bezpiecznej, szkolnej przestrzeni i przygotować do kolejnych wyzwań i imprez.

Openy


Open Kizombowy – Każdy Piątek 20:00

Praktisy


Praktis Kizombowy – Po Openach
Free WordPress Themes, Free Android Games