All for Joomla All for Webmasters

Szlifuj technikę z najlepszymi!

Kurs regularny tygodniowy to najlepszy sposób by roztańczone osoby mogły się cały czas rozwijać. Nasza szeroka oferta sprawia, że prawie każdy taniec można trenować na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoja pasja do tańca nigdy nie minie. Jeśli już tańczysz to weekend z kolei jest idealnym sposobem, by nadrobić zaległości lub doszlifować figury. Dzięki temu będzie możliwe dołączenie do kursów regularnych na wyższym poziomie. Warsztaty sprawią, że spędzisz weekend pełen dobrej zabawy, a następny tydzień w pracy stanie się przyjemniejszy.

Bachata
Bachata to taniec pochodzący z Dominikany. Ma wiele odmian- może być spokojny, romantyczny, ale też energiczny i radosny. Kroki podstawowe Bachaty są proste, ale robią wrażenie. Prostota, wyraźny rytm przyciąga panów, którzy są w stanie szybko nauczyć się tańczyć, a fakt, że jest to taniec latynoski przyciąga na parkiet kobiety. Nic więc dziwnego, że Bachata stała się, zaraz obok Salsy, jednym z najpopularniejszych tańców na świecie. We Wrocławiu regularnie odbywają się imprezy, gdzie można ćwiczyć kroki nauczone na kursie tańca. Bachata jest polecana dla par, ponieważ jej romantyczna odmiana dodatkowo zbliża, a także dla osób bez partnerów, bo jako taniec socjalny umożliwia poznanie wielu ludzi. Ale najważniejsze jest to, że na takim kursie będziesz się po prostu dobrze bawić i zwiększysz swoje umiejętności taneczne.
Bachata impro

Czwartek 21:00

Zapisz się

 Bachata z zoukiem

14-15 lipca

Zapisz się

Więcej bachaty

duży wybór kursów

Zobacz

Son
Zajęcia polecane wszystkim tancerzom salsy chcących poznać korzenie tradycjonalnego, czystego, eleganckiego stylu tańczenia. Spokojna, ale emocjonalna muzyka i tempo tańca, figury charakterystyczne dla tradycjonalnego stylu. Podstawy dokładnego prowadzenia, które pozwolą inaczej spojrzeć na taniec i prowadzenie we współczesnej salsie. Elegancja, szyk oraz próby tańczenia do tradycjonalnej muzyki son w rytmie a contratiempo i cha cha cha, na bazie których rozwinęło się współcześnie znane casino. Pomimo upływu lat i powstania wielu nowych gatunków i nowoczesnej muzyki, SON wciąż obecny jest w świecie muzyki i tańca, wciąż imponuje oraz robi wrażenie.

Son

21-22 lipca

Zapisz się


Afro i rumba

11-12 sierpnia

Zapisz się

Free WordPress Themes, Free Android Games