fbpx

Wytańcz z Nami marzenia!


Na poniższe kursy możesz u nas zapisać się solo, a już nasza w tym głowa, żeby zapewnić odpowiednią ilość partnerów przeciwnej płci na zajęciach. 

Kursy w parach to zajęcia, na których macie możliwość nauczyć się prowadzić (mężczyźni) i bycia prowadzoną (kobiety). Sprzyjają również poznawaniu nowych ludzi, integracji i zabawie. Tego typu zajęcia pomogą Ci pozbyć się nieśmiałości, otworzyć się na drugiego człowieka, poprawią Twoje umiejętności komunikacji, także te pozawerbalne. A co najważniejsze, to naprawdę dobra zabawa, wspaniała odskocznia od codzienności, która może skutkować całkowitym uzależnieniem od tańca i rozpoczęcia nowej, fascynującej przygody okraszonej masą pozytywnych wydarzeń i jeszcze bardziej pozytywnych ludzi.


Taniec użytkowy
Taniec użytkowy znany również jako: taniec imprezowy, weselny, disco, party dance, to taniec niezwykle popularny, zwłaszcza w Europie. Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Szczególną popularnością cieszy się wśród Panów, którzy łatwo mogą w nim opanować trudną sztukę prowadzenia partnerki i zabłysnąć na parkiecie. Taniec ten króluje na każdej imprezie: czy to prywatka, studniówka, dyskoteka czy wesele – bez kroków disco trudno się obejść. W odróżnieniu od tzw. tańców towarzyskich – turniejowych, taniec użytkowy – nie jest sformalizowany, czerpie z figur i kroków tanecznych pochodzących z rozmaitych stylów i tradycji tanecznych i pozwala na swobodne korzystanie z nich do interpretacji muzyki imprezowej szybkiej lub wolnej. W Party Dance śmiało można wpleść swoje własne figury! Wszystko zależy od Twojej fantazji!

Zajęcia regularne

Taniec użytkowy START 25.07czwartek 18:00Zapisz się
Taniec użytkowy START 25.07czwartek 19:00Zapisz się
Taniec użytkowy START 25.07czwartek 17:00Zapisz się
Taniec użytkowy START 31.07środa 21:30Zapisz się

 

Zajęcia weekendowe

Taniec użytkowy od podstaw – 3/4.08sobota/niedziela 12:00Zapisz się
Taniec użytkowy od podstaw – 24/25.08sobota/niedziela 11:00Zapisz się


Bachata
Bachata to taniec pochodzący z Dominikany. Ma wiele odmian- może być spokojny, romantyczny, ale też energiczny i radosny. Kroki podstawowe Bachaty są proste, ale robią wrażenie. Prostota, wyraźny rytm przyciąga panów, którzy są w stanie szybko nauczyć się tańczyć, a fakt, że jest to taniec latynoski przyciąga na parkiet kobiety. Nic więc dziwnego, że Bachata stała się, zaraz obok Salsy, jednym z najpopularniejszych tańców na świecie. We Wrocławiu regularnie odbywają się imprezy, gdzie można ćwiczyć kroki nauczone na kursie tańca. Bachata jest polecana dla par, ponieważ jej romantyczna odmiana dodatkowo zbliża, a także dla osób bez partnerów, bo jako taniec socjalny umożliwia poznanie wielu ludzi. Ale najważniejsze jest to, że na takim kursie będziesz się po prostu dobrze bawić i zwiększysz swoje umiejętności taneczne.

Zajęcia regularne

Bachata START 26.07piątek 19:00Zapisz się
Bachata START 26.07piątek 17:00Zapisz się

 

Zajęcia weekendowe

Bachata od podstaw – 17/18.08sobota/niedziela 11:00Zapisz się


Salsa Cubana
Salsa jest tańcem pełnym ekspresji i energii. Styl, który ukształtował się na Kubie posiada swoich miłośników na całym świecie. Gorące rytmy, proste kroki i namiętne ruchy sprawiają, że cieszy się tak dużą popularnością. Na zajęciach nauczycie się akceptować swoje ciało i eksponować jego atuty, a przede wszystkim czerpać radość z ruchu i muzyki.

Zajęcia regularne

Salsa cubana START 22.07poniedziałek 20:30Zapisz się
Salsa solo dla Pań START 24.07środa 17:00Zapisz się
Urban salsa START 25.07czwartek 18:00Zapisz się
Salsa solo dla Pań i Panów START 26.07piątek 20:00Zapisz się
Salsa bodymovement START 26.07piątek 19:00Zapisz się
Salsa solo dla Pań START 26.07piątek 17:00Zapisz się
Salsa solo dla Pań START 31.07środa 20:00Zapisz się

 

Zajęcia weekendowe

OPEN Salsa solo: Salsa solo dla Pań – 3.08sobota 13:00Zapisz się
OPEN Salsa solo od podstaw: Basic to podstawa – 3.08sobota 11:30Zapisz się
OPEN Salsa solo od podstaw: Technika obrotów – 3.08sobota 12:40Zapisz się
OPEN Salsa solo od podstaw: Przełam to! – 3.08sobota 13:50Zapisz się
Salsa od podstaw – 10/11.08sobota/niedziela 11:00Zapisz się
OPEN Salsa solo od podstaw: Roztańczenie – 24.08sobota 11:30Zapisz się
OPEN Salsa solo od podstaw: Styling – 24.08sobota 12:35Zapisz się
OPEN Salsa solo od podstaw: Ruszamy z miejsca – 24.08sobota 13:40Zapisz się


Kizomba
KIZOMBA jako taniec jest subtelna i zmysłowa, tańczona w bliskim kontakcie. Daje wrażenie wspólnego płynięcia w rytmie muzyki. Specyfika prowadzenia w kizombie pozwala Panom całkowicie decydować o stylu, tempie i figurach, jednocześnie czyniąc ich odpowiedzialnymi za komfort i wygodę partnerki. Partnerki natomiast mogą zamknąć oczy, “wyłączyć” myślenie i poddać się prowadzeniu podążając za sygnałami z ciała partnera. Jest to taniec zupełnie inny niż powszechnie znane salsa czy bachata, pozwala w wyjątkowy sposób odczuć wspólnotę i współzależność tancerzy. Mimo tego że dość nowa, KIZOMBA szturmem w ostatnich latach podbiła Polskę, a teraz grana i tańczona jest w każdym mieście.

Zajęcia regularne

Kizomba START 25.07czwartek 18:00Zapisz się

 

Zajęcia weekendowe

Kizomba od podstaw – 10/11.08sobota/niedziela 12:00Zapisz się

Free WordPress Themes, Free Android Games