fbpx

Kazimierza Wielkiego 27 – szkoła tańca w centrum Wrocławia, znajduje się na skrzyżowaniu ulicy Krupniczej i Kazimierza Wielkiego. Tuż obok Rynku, wśród innych zabytkowych kamienic i Narodowego Forum Muzyki. Obiekt posiada 7 sal, w tym 5 tanecznych i 2 do Pole Dance. Atutem jest też winda.

Przez lata w tym budynku działała Spółdzielnia “Olgina” założona tuż po wojnie, produkująca wyroby skórzane – od butów przez paski po torebki.   
Recepcja

Szatnia i szafki

Zapewniamy szatnię dla pań dedykowaną w szczególności kursantkom Pole Dance. Posiadamy też ogólnodostępne zamykane szafki, klucz można pobrać na recepcji. 

Winda

W budynku znajduje się winda, co ułatwia poruszanie się osobom starszym oraz matkom z małymi dziećmi. 

Darmowa woda, kawa i herbata

Zapewniamy Ci dostęp do zimnej i ciepłej filtrowanej wody oraz kawy i herbaty za darmo.

Karty sportowe bez dopłat

Akceptujemy karty Multisport Plus, OK System, No Limits, Fit Profit za okazaniem dokumentu tożsamości.

Wynajmij salę!

Jak do nas trafić?

Szkoła tańca No Limits – znajduje się w dzielnicy Wrocław – Stare Miasto, przy ul. Kazimierza Wlk. 27. Ścisłe centrum Wrocławia ma ogromną zaletę – komunikacja publiczna jest tu wyjątkowo dogodna. Jeśli jednak zdecydujesz się na dojazd autem, możesz skorzystać z miejskich parkingów.

Autobusem: 
K – “Rynek”

Tramwajem:
4, 6, 7, 14, 15, 20, 24 – “Narodowe Forum Muzyki”
3, 10, 23, 33 – “Zamkowa” 
Dojazd z PKP tramwajem lini 15.

Samochodem: 
Przy obiekcie nie ma parkingu. Należy skorzystać z parkingów miejskich, np.  wzdłuż ulicy Podwale (bezpłatny po godz. 18 oraz w weekendy) lub w Narodowym Forum Muzyki (płatny). 

Free WordPress Themes, Free Android Games