fbpx

Regulamin i warunki promocji Voucherów
1. Z Vouchera “Pole Dance” może skorzystać każda osoba. Obejmuje on wszystkie kursy Pole Dance – można zapisać się na nowy kurs lub dołączyć do już istniejącej grupy (jeśli poziom i stan osób na to pozwala).
2. Z Vouchera “Taniec” może skorzystać każda osoba. Obejmuje on wszystkie kursy tańca – można zapisać się na nowy kurs lub dołączyć do już istniejącej grupy (jeśli poziom i stan osób na to pozwala).
3. Z Vouchera “Warsztaty” może skorzystać każda osoba. Styl taneczny jest określany przy zakupie Vouchera.
4. Vouchery mają numery i datę sprzedaży, od której liczy się 6 miesięcy na rozpoczęcie realizacji (pierwsze zajęcia) lub udział w warsztatach.
5. Okazanie Voucheru jest warunkiem wydania karnetu lub udziału w zajęciach.
6. Szkoła Tańca No Limits nie ponosi odpowiedzialności za zgubiony lub zniszczony Voucher lub Gift Card po wydaniu do nabywcy
7. Voucher Pole Dance wymieniany jest na karnet na ilość wejść w zależności od zakupu vouchera.
8. Voucher Taniec wymieniany jest na karnet na ilość wejść w zależności od zakupu vouchera.
9. Gift Card umożliwia wykorzystanie określonej kwoty na usługi i produkty w No Limits, za wyłączeniem kaucji. Warunkiem wykorzystania jest okazanie Gift Card na recepcji szkoły.
10. Nie przyjmujemy zwrotów Voucherów i Gift Card – nie można go wymienić na gotówkę, ani otrzymać zwrotu wpłaconych pieniędzy.
11. W celu realizacji Vouchera lub Gift Card prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem  786 187 159  lub bezpośrednio o zapisanie się na odpowiedni kurs na stronie nolimits.art.pl/zapisy.
12. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:  786 187 159.  

Free WordPress Themes, Free Android Games