fbpx

RODZAJE ZAJĘĆ

Regularna nauka

Kursy regularne

Podstawowa forma nauki tańca. 1-2h zajęć w stałej grupie raz w tygodniu. Kursy są poziomowane, a program zakłada stopniowy wzrost umiejętności. Staramy się, aby na zajęciach w parach była równowaga płci. Aby należeć do grupy na stałe, należy wykupić karnet lub wpłacić kaucję.
Na kursy regularne można zapisywać się jednorazowo, bez kaucji, o ile są wolne miejsca na konkretny dzień (tzw. "dokładki").

Openy regularne i jednorazowe

Zajęcia 1x w tygodniu bez stałej listy kursantów. Zapisy są jednorazowe. Program jest zróżnicowany, najczęściej przygotowany tak, aby poradził sobie zarówno kursant początkujący, jak i zaawansowany. Można na nich odrabiać zajęcia.

W weekendy

Warsztaty weekendowe

Jednorazowy 2-8h kurs w weekend, nastawiony na stopniową naukę. Stała grupa, zapis na wszystkie godziny. Staramy się, aby na zajęciach w parach była równowaga płci. Płatność tylko biletem.

Zajęcia weekendowe

Blok 2-8h w weekend, każda godzina to osobny temat. Można zapisać się na wszystkie lub wybrane godziny. Staramy się, aby na zajęciach w parach była równowaga płci.

Do potańczenia

Praktisy

Zapis jednorazowy, okazja do tańczenia i spotkania z osobami z różnych grup danego stylu na wszystkich poziomach zaawansowania. Na sali nie ma instruktora. Ze względu na swój imprezowy charakter, płatność wyłącznie gotówką na miejscu.

Sociale

Zapis jednorazowy, okazja do spotkania i wspólnego tańca z osobami z różnych grup danego stylu na wszystkich poziomach zaawansowania. Na zajęciach jest rozgrzewka, nowy materiał oraz czas na trening. Na sali przez cały czas trwania jest dostępny instruktor. Mozna na nich odrabiać zajęcia.

POZIOMY

P

S

Z

ST

OPEN

Podstawowe

P0, P1, P2, P3 Każdy trwa ok. 3 miesiące (12 zajęć). Pierwszy rok nauki.

Średnie

S1, S2, S3 Każdy trwa ok. 4 miesiące (16 zajęć). Drugi rok nauki

Zaawansowane

Z1, Z2 Trzeci i kolejne lata nauki, dla najwytrwalszych

Stopnie

zajęcia rozszerzające określony styl tańca, niczym dodatek do gry. Możesz się zapisać, jeśli masz już wymaganą bazę.

Otwarty

Zajęcia dostępne dla każdego, niezależnie od posiadanych umiejętności

# Pytania i odpowiedzi

Najlepiej zacząć od 1. zajęć poziomu P0. Kursy dla siebie znajdziesz wybierając filtr: „Nowo startujący”.
Nowi uczestnicy mogą również dołączać do grup istniejących, jednak maksymalnie do drugich zajęć. 

ZOBACZ KURSY DLA SIEBIE

 

Ogromne! Zwróć uwagę, że między 1. a 12. zajęciami są aż 3 miesiące różnicy. To spora ilość wiedzy i doświadczenia. 

Nie, zmiana poziomu nie jest jednoznaczna z zakończeniem kursu. Po poziomie P0, kurs awansuje na P1 i trwa dalej. 

RAZ CZY STALE
DOTYCZY KURSÓW REGULARNYCH

Na kursy regularne masz dwie formy zapisów do wyboru: 

Na stałe

Jesteś stałym uczestnikiem kursu. Dzięki opłaconej kaucji lub wykupionemu karnetowi, masz pewność, że zawsze będzie dla Ciebie miejsce w tej grupie. Nie musisz też zapisywać się na każde zajęcia osobno. Uczysz się według przygotowanego programu, dzięki czemu możesz awansować na kolejne poziomy. Jeśli pewnego dnia nie będziesz móc przyjść na zajęcia, należy zgłosić nieobecność, a jeśli używasz karty sportowej – to dodatkowo odrobić zajęcia. Więcej o zgłaszaniu nieobecności i odrabianiu przeczytasz tutaj. 

Jednorazowo – „na dokładkę”

Nie jesteś stałym uczestnikiem kursu. Jeśli jednak w danym dniu mamy wolne miejsce na danym kursie (np. ktoś zgłosił nieobecność), możesz przyjść jednorazowo. Przed zapisem sprawdź, czy poziom kursu odpowiada Twoim umiejętnościom. Zapisy jednorazowe obowiązują również na wszystkich openach. 

Jest to podstawowy sposób na odrabianie nieobecności. 

Nie ma możliwości zapisania się jednorazowo na 1. zajęcia nowo startującego kursu.

# Pytania i odpowiedzi

Lepszy w Twoim przypadku będzie zapis „na stałe”. Dla osób, które nie mają doświadczenia w tańcu, nie polecamy „na start” jednorazowych zajęć w trwającej grupie. Dużo łatwiej zacząć ze stałą grupą. Jeśli jednak styl nie jest Ci obcy, lub byłeś/aś już na kilku zajęciach – możesz zacząć chodzić jednorazowo. 

Zarówno zapis na stałe jak i jednorazowo, jest dostępny po wejściu w formularz danego kursu (na samym dole).

Może to być spowodowane brakiem miejsc na najbliższe zajęcia. Nie można również zapisać się jednorazowo na 1. zajęcia nowo startującego kursu.

Oznacza to, że na dany kurs zapisy zostały wyłączone. Prawdopodobnie wszystkie miejsca na stałe są już zajęte.

„Zapisz się” występuje przy kursach, które dopiero wystartują, a „Dopisz się” przy już trwających.

NIEOBECNOŚCI

KIEDY I GDZIE ZGŁOSIĆ?

Nieobecności należy zgłaszać najpóźniej do momentu rozpoczęcia zajęć (zajęcia tańca) lub do 12:00 w dniu zajęć (zajęcia Aerial Hoop i Pole Dance). Im wcześniej to zrobisz, tym większa szansa, że ktoś skorzysta z wolnego miejsca. Nieobecność należy zgłaszać na każdy typ zajęć, na który się zapisałeś/aś. Zgłosić można na dwa sposoby.

SMS na numer 786187159

W treści wpisując imię, nazwisko, nazwę, dzień i godzinę kursu oraz datę nieobecności. Napisz np. tak:
"Hej, nie będzie mnie na Salsie wt 20:30, 21 grudnia. Jan Kowalski"

Panel kursanta

Zaloguj się na swoje konto kursanta, wybierz zakładkę "Zajęcia" i kliknij przycisk "Zgłoś nieobecność" przy konkretnej dacie.

CO DALEJ?

Posiadacze karnetów:
Jeśli zgłosisz nieobecność do momentu rozpoczęcia zajęć (taniec) lub do 12:00 (Pole Dance i Aerial) Twoje wejście zostaje zachowane. Pamiętaj jednak, że ważność karnetu nie ulega zmianie. Jeśli nie zgłosisz nieobecności (lub zrobisz to po czasie) - wejście zostanie potrącone.
Posiadacze kart sportowych:
Jeśli zgłosisz nieobecność do momentu rozpoczęcia zajęć taniec) lub do 12:00 (Pole Dance i Aerial), masz dwa tygodnie na jej odrobienie (licząc od dnia zajęć, na których Cię nie było). Jeśli tego nie zrobisz, lub nie zgłosiłeś na czas, zostanie pobrana część kaucji.
Więcej o kaucji i odrabianiu przeczytasz tutaj.

Najważniejsze

  1. Wszystkie nieobecności należy zgłaszać.
  2. Jeśli masz kartę sportową – zgłoszone nieobecności należy odrabiać.

# Pytania i odpowiedzi

Niestety takie zgłoszenie jest już zbyt późno. Będzie uznane za niezgłoszone. 

Ma to dla nas ogromne znaczenie. Na kursach w parach, gdy widzimy, że ktoś zgłosił nieobecność nawet chwilę przed, możemy jeszcze spróbować wyrównać proporcje płci. Czasem zachęcamy osoby z innych kursów, aby zostały na jeszcze jednych zajęciach. Bywa też, że ktoś chce wejść na zajęcia i czeka na informację czy jest wolne miejsce. 

Niestety nie ma takiej możliwości. Każde zgłoszenie musi być w formie sms lub systemowo.

Niestety nie. Instruktor nie ma możliwości oznaczenia takiego zgłoszenia. 

Nieobecności można zgłaszać przez system maksymalnie z miesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz zgłosić jeszcze wcześniej, wybierz formę sms. 

Nie, samo zgłoszenie nieobecności nie jest dla nas informacją o chęci rezygnacji. Jeśli chcesz wypisać się z kursu – skontaktuj się z nami.

Free WordPress Themes, Free Android Games