fbpx

znany również jako: taniec imprezowy, weselny, disco, party dance to taniec niezwykle popularny, zwłaszcza w Europie. Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Szczególną popularnością cieszy się wśród Panów, którzy łatwo mogą w nim opanować trudną sztukę prowadzenia partnerki i zabłysnąć na parkiecie. Taniec ten króluje na każdej imprezie: czy to prywatka, studniówka, dyskoteka czy wesele. W Party Dance śmiało można wpleść swoje własne figury! Wszystko zależy od Twojej fantazji!


[su_button url=”http://nolimits.art.pl/oferta/zajecia/uzytkowy/” target=”blank” background=”#712dab” size=”5″]PEŁNY OPIS[/su_button]

Kursy Regularne

Kursy regularne od podstaw
Kursy regularne to niesamowita okazja by trenować taniec w tygodniu. Zajęcia odbywają się o różnych porach. Zaczynamy od 17.00 i kończymy o 24.00. Nie ma więc problemu by połączyć pracę i przyszłą pasję. Dzięki nam poczujesz wyjątkową radość jaką dają treningi. Pamiętaj, że taniec to dopiero początek.

Taniec użytkowy czwartek 20:00Zapisz się
Taniec użytkowy START 21.11czwartek 18:00Zapisz się
Taniec użytkowy dla singli START 22.11piątek 20:30Zapisz się
New Style Hustle START 3.12wtorek 18:30Zapisz się

Kursy regularne dla tańczących
Kurs regularny tygodniowy to najlepszy sposób by roztańczone osoby mogły się cały czas rozwijać. Nasza szeroka oferta sprawia, że prawie każdy taniec można trenować na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoja pasja do tańca nigdy nie minie.

Kursy Weekendowe

Kursy weekendowe od podstaw
Warsztaty weekendowe są optymalną opcją dla osób bardzo zapracowanych w tygodniu, bądź przebywających poza Wrocławiem. Nasi eksperci w ciągu dwóch dni przekażą Ci podstawowe umiejętności w danym tańcu. To dobry pomysł by zacząć tańczyć.

Użytkowy od podstaw – 23/24.11sobota/niedziela 12:00Zapisz się
Użytkowy od podstaw – 14/15.12sobota/niedziela 11:30Zapisz się
Użytkowy od podstaw – 28/29.12sobota/niedziela 11:00Zapisz się

Kursy weekendowe dla roztańczonych
Jeśli już tańczysz to weekend jest idealnym sposobem, by nadrobić zaległości lub doszlifować figury. Dzięki temu będzie możliwe dołączenie do kursów regularnych na wyższym poziomie. Warsztaty sprawią, że spędzisz weekend pełen dobrej zabawy, a następny tydzień w pracy stanie się przyjemniejszy.

OPEN Mikołajkowy Użytkowy: Flow Werki – 7.12sobota 11:00Zapisz się
OPEN Mikołajkowy Użytkowy: Flow Florka – 7.12sobota 12:00Zapisz się
OPEN Mikołajkowy Użytkowy: Wariacje Werki i Florka – 7.12sobota 13:00Zapisz się

Openy i Praktisy

Jeśli opanowałeś już podstawy tańca użytkowego, czas rozpocząć ćwiczenia! Najlepiej na zajęciach OPEN oraz praktisach. Możesz poznać tu osoby z innych grup, roztańczyć się w bezpiecznej, szkolnej przestrzeni i przygotować do kolejnych wyzwań i imprez.

Openy

Open Użytkowy – każdy piątek 21:10

Praktisy

Praktis Użytkowy – każdy piątek 22:00

 

Free WordPress Themes, Free Android Games