fbpx

CZEGO SZUKASZ?

regularne kursy tańca pole dance aerial hoop regularne zajecia open jednorazowe zajecia tematyczne warsztaty weekendowe
REGULARNE KURSY TAŃCA POLE DANCE I AERIAL HOOP REGULARNE ZAJĘCIA OPEN TEMATYCZNE ZAJĘCIA JEDNORAZOWE WARSZTATY WEEKENDOWE
Zajęcia o określonym poziomie od podstaw lub dla roztańczonych, odbywające się co tydzień o stałych porach. Kursy pole dance i aerial hoop o określonym poziomie, odbywające się co tydzień o stałych porach. Zajęcia otwarte dla wszystkich znających podstawy danego stylu, bez określonego poziomu, odbywające się co tydzień o stałych porach. Jednorazowe zajęcia o określonym poziomie, programie i czasie trwania. Intensywna nauka podczas jednorazowych zajęć, o określonym z góry programie i czasie trwania.
NIE ZNALAZŁEŚ/AŚ ZAJĘĆ DLA SIEBIE? DAJ NAM ZNAĆ CZEGO SZUKASZ!
CZEKAM NA ZAJĘCIA…wybierz pozioma nawet terminlokalizacjęi instruktora 🙂 POINFORMUJ NAS!
Regularne kursy tańca
KURSY OD PODSTAW
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA – GODZ. STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Salsa solo dla pań P0(zero) 7 lutego piątek 17:30 Tęczowa 25 Monika Flis ZAPISZ SIĘ
Rock and Jive solo P0(zero) 6 marca piątek 16:00 Kazimierza Wlk. 27 Roland Gromada DOPISZ SIĘ
Bachata START 30.03 P0(zero) 30 marca poniedziałek 18:00 Tęczowa 25 Damian Nowicki i Joanna Kowalska ZAPISZ SIĘ
Bachata cz. I START 31.03 P0(zero) 31 marca wtorek 20:00 Kazimierza Wlk. 27 Piotr Niewiadomski i Katarzyna Opała ZAPISZ SIĘ
Bachata cz. II START 31.03 P0(zero) 31 marca wtorek 21:00 Kazimierza Wlk. 27 Piotr Niewiadomski i Katarzyna Opała ZAPISZ SIĘ
Kizomba START 1.04 P0(zero) 1 kwietnia środa 20:00 Tęczowa 25 Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-Kukuła ZAPISZ SIĘ
Sexy dance START 1.04 P0(zero) 1 kwietnia środa 20:30 Tęczowa 25 Ada Wojtczak ZAPISZ SIĘ
Taniec użytkowy START 2.04 P0(zero) 2 kwietnia czwartek 18:00 Kazimierza Wlk. 27 Bartosz Skrzypek ZAPISZ SIĘ
Twerk START 3.04 P0(zero) 3 kwietnia piątek 17:00 Kazimierza Wlk. 27 Magdalena Łapacz ZAPISZ SIĘ
Bachata cz. I START 3.04 P0(zero) 3 kwietnia piątek 19:30 Tęczowa 25 Piotr Niewiadomski i Katarzyna Opała ZAPISZ SIĘ
Bachata cz. II START 3.04 P0(zero) 3 kwietnia piątek 20:30 Tęczowa 25 Piotr Niewiadomski i Katarzyna Opała ZAPISZ SIĘ
Hip-Hop START 5.04 P0(zero) 5 kwietnia niedziela 18:30 Kazimierza Wlk. 27 Kamil Mastalerz ZAPISZ SIĘ
Salsa cubana START 17.04 P0(zero) 17 kwietnia piątek 17:30 Tęczowa 25 Fernando Torres i Monika Flis ZAPISZ SIĘ
KURSY DLA ROZTAŃCZONYCH
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA – GODZ. STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Taniec użytkowy P1 5 lutego środa 19:30 Legnicka 31 Weronika Zalewicz ZAPISZ SIĘ
Urban Kiz START 1.04 1 stopień 1 kwietnia środa 17:30 Tęczowa 25 Tomasz Szczurowski i Marzena Ulidowicz ZAPISZ SIĘ
Roda de Kizomba START 2.04 1 stopień 2 kwietnia czwartek 19:00 Tęczowa 25 Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-Kukuła ZAPISZ SIĘ
Rueda de Casino START 1.04 1 stopień 1 kwietnia środa 17:00 Kazimierza Wlk. 27 Fernando Torres i Izabela Torres ZAPISZ SIĘ
Bachata START 10.04 P3 10 kwietnia piątek 19:00 Tęczowa 25 Krystian Kłos i Ada Wojtczak ZAPISZ SIĘ
Pole dance i aerial hoop
KURSY OD PODSTAW
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA – GODZ. STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Pole Dance START 31.03 P0(zero) 31 marca wtorek 21:15 Kazimierza Wlk. 27 Anna Łukowska ZAPISZ SIĘ
Pole Dance START 3.04 P0(zero) 3 kwietnia piątek 17:15 Kazimierza Wlk. 27 Agnieszka Ilnicka ZAPISZ SIĘ
Pole Dance START 4.04 P0(zero) 4 kwietnia sobota 10:15 Kazimierza Wlk. 27 Iza Kalinowska ZAPISZ SIĘ
warsztaty weekendowe
warsztaty weekendowe od podstaw (sobota + niedziela)
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
WARSZTATY DLA ROZTAŃCZONYCH
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Regularne zajęcia open
Każdy może dołączyć w dowolnym momencie.
Nie trzeba wpłacać kaucji. Można przychodzić kiedy ma się ochotę 😉
Obowiązuje wcześniejszy zapis SMS na numer 786 187 159.
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA – GODZ. STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Stretching pleców OPEN poniedziałek 21:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
OPEN Bachata dla P1-P3 OPEN poniedziałek 20:00 Tęczowa 25 Damian Nowicki i Joanna Kowalska
OPEN Mobility OPEN poniedziałek 18:15 Kazimierza Wlk. 27 Iza Kalinowska
OPEN Aerial Hoop OPEN poniedziałek 19:00 Legnicka 31 Agnieszka Lipnicka
OPEN Pole Dance OPEN poniedziałek 19:15 Legnicka 31 Agnieszka Ilnicka
Stretching OPEN poniedziałek 20:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
Stretching OPEN wtorek 18:15 Kazimierza Wlk. 27 Ilona Zalewska
Stretching OPEN wtorek 19:00 Legnicka 31 Iza Kalinowska
OPEN Stretching OPEN środa 19:15 Legnicka 31 Agata Skarba
Stretching OPEN OPEN środa 21:00 Legnicka 31 Aneta Berezowska
Stretching OPEN środa 17:15 Legnicka 31 Hanna Piech
Stretching OPEN czwartek 20:00 Kazimierza Wlk. 27 Alicja Krajewska
Afro-House OPEN 8 sierpnia czwartek 21:00 Tęczowa 25 Piotr Nowak i Marta Majchrowska
High Heels OPEN 10 października czwartek 20:00 Kazimierza Wlk. 27 Dominik Szepke
OPEN Aerial Hoop OPEN czwartek 17:15 Legnicka 31 Agnieszka Lipnicka
Stretching nóg OPEN czwartek 20:10 Legnicka 31 Agata Skarba
Stretching OPEN czwartek 18:15 Legnicka 31 Iza Kalinowska
Stretching OPEN piątek 17:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
PRAKTIS UŻYTKOWY OPEN piątek 22:30 Tęczowa 25
OPEN SOCIAL Taniec użytkowy – powtórki OPEN piątek 20:30 Tęczowa 25 Maciej Florek
OPEN Pole dance OPEN piątek 19:15 Kazimierza Wlk. 27 Agata Mazurkiewicz
OPEN Mobility OPEN piątek 16:20 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
Taniec użytkowy OPEN SOCIAL OPEN piątek 21:30 Tęczowa 25 Maciek Florek
Bachata OPEN SOCIAL OPEN piątek 20:00 Tęczowa 25 Krystian Kłos i Ada Wojtczak
Stretching pleców OPEN piątek 18:15 Kazimierza Wlk. 27 Agnieszka Ilnicka
OPEN Pole Dance Choreo OPEN sobota 12:15 Kazimierza Wlk. 27 Katarzyna Konarska
OPEN Mobility OPEN sobota 12:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
Stretching Pole – Pleców OPEN sobota 13:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
Stretching Pole – Nóg OPEN sobota 11:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
Stretching OPEN sobota 12:15 Kazimierza Wlk. 27 Iza Kalinowska
Stretching OPEN niedziela 18:15 Kazimierza Wlk. 27 Iza Kalinowska
OPEN Pole Dance OPEN niedziela 19:15 Kazimierza Wlk. 27 Agata Mazurkiewicz
jednorazowe zajęcia tematyczne
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA – GODZ. STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Salsa cubana: Reggaeton – 27.06 P2 27 czerwca sobota 11:30 Tęczowa 25 Jacek Ratuszyński ZAPISZ SIĘ
Salsa cubana: Musicality – 27.06 P2 27 czerwca sobota 12:30 Tęczowa 25 Jacek Ratuszyński ZAPISZ SIĘ
Salsa cubana: Timba solo – 27.06 P2 27 czerwca sobota 13:30 Tęczowa 25 Jacek Ratuszyński ZAPISZ SIĘ
Salsa cubana: Timba en pareja – 27.06 P2 27 czerwca sobota 14:35 Tęczowa 25 Jacek Ratuszyński ZAPISZ SIĘ
Salsa cubana: Nudosy – 27.06 P2 27 czerwca sobota 15:35 Tęczowa 25 Jacek Ratuszyński ZAPISZ SIĘ

REGULAMIN SZKOŁY TAŃCA NO LIMITS

Free WordPress Themes, Free Android Games