fbpx

CZEGO SZUKASZ?

regularne kursy tańca pole dance aerial hoop regularne zajecia open jednorazowe zajecia tematyczne warsztaty weekendowe
REGULARNE KURSY TAŃCA POLE DANCE I AERIAL HOOP REGULARNE ZAJĘCIA OPEN TEMATYCZNE ZAJĘCIA JEDNORAZOWE WARSZTATY WEEKENDOWE
Zajęcia o określonym poziomie od podstaw lub dla roztańczonych, odbywające się co tydzień o stałych porach. Kursy pole dance i aerial hoop o określonym poziomie, odbywające się co tydzień o stałych porach. Zajęcia otwarte dla wszystkich znających podstawy danego stylu, bez określonego poziomu, odbywające się co tydzień o stałych porach. Jednorazowe zajęcia o określonym poziomie, programie i czasie trwania. Intensywna nauka podczas jednorazowych zajęć, o określonym z góry programie i czasie trwania.
NIE ZNALAZŁEŚ/AŚ ZAJĘĆ DLA SIEBIE? DAJ NAM ZNAĆ CZEGO SZUKASZ!
CZEKAM NA ZAJĘCIA…wybierz pozioma nawet terminlokalizacjęi instruktora 🙂 POINFORMUJ NAS!
Regularne kursy tańca
KURSY OD PODSTAW
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA – GODZ. STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Salsa cubana P0(zero) 25 września środa 20:30 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła DOPISZ SIĘ
Taniec użytkowy dla par START 18.10 P0(zero) 18 października piątek 19:30 Legnicka 31 Weronika Zalewicz ZAPISZ SIĘ
New Age START 21.10 P0(zero) 21 października poniedziałek 20:30 Kazimierza Wlk. 27 Una Wabińska ZAPISZ SIĘ
Hip-Hop START 21.10 P0(zero) 21 października poniedziałek 19:30 Kazimierza Wlk. 27 Una Wabińska ZAPISZ SIĘ
Taniec użytkowy START 21.10 P0(zero) 21 października poniedziałek 21:00 Tęczowa 25 Weronika Zalewicz ZAPISZ SIĘ
Burleska Choreo START 22.10 P0(zero) 22 października wtorek 19:30 Tęczowa 25 Joanna Michalik ZAPISZ SIĘ
Bachata START 22.10 P0(zero) 22 października wtorek 18:00 Legnicka 31 Dominik Zasada i Olivia Kałużny ZAPISZ SIĘ
Burleska retro pin up START 22.10 P0(zero) 22 października wtorek 17:30 Tęczowa 25 Joanna Michalik ZAPISZ SIĘ
Burleska – izolacje i sensual START 22.10 P0(zero) 22 października wtorek 18:30 Tęczowa 25 Joanna Michalik ZAPISZ SIĘ
Salsa solo dla Pań START 23.10 P0(zero) 23 października środa 20:30 Kazimierza Wlk. 27 Adriana Dziedzic ZAPISZ SIĘ
Taniec użytkowy START 23.10 P0(zero) 23 października środa 19:30 Legnicka 31 Weronika Zalewicz ZAPISZ SIĘ
Salsa cubana START 23.10 P0(zero) 23 października środa 18:30 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ
Sexy Dance START 23.10 P0(zero) 23 października środa 20:30 Tęczowa 25 Ada Wojtczak ZAPISZ SIĘ
Bachata START 24.10 P0(zero) 24 października czwartek 18:30 Tęczowa 25 Piotr Niewiadomski i Katarzyna Opała ZAPISZ SIĘ
New Style Hustle START 24.10 P0(zero) 24 października czwartek 18:00 Kazimierza Wlk. 27 Bartek Skrzypek i Sara Krzywińska ZAPISZ SIĘ
Bachata START 24.10 P0(zero) 24 października czwartek 18:30 Legnicka 31 Krystian Kłos i Ada Wojtczak ZAPISZ SIĘ
Salsa solo START 24.10 P0(zero) 24 października czwartek 16:00 Kazimierza Wlk. 27 Monika Flis ZAPISZ SIĘ
Salsa cubana cz. I START 25.10 P0(zero) 25 października piątek 18:30 Tęczowa 25 Fernando Torres i Monika Flis ZAPISZ SIĘ
Salsa cubana cz. II START 25.10 P0(zero) 25 października piątek 19:30 Tęczowa 25 Fernando Torres i Monika Flis ZAPISZ SIĘ
Taniec użytkowy dla par START 25.10 P0(zero) 25 października piątek 17:30 Legnicka 31 Weronika Zalewicz ZAPISZ SIĘ
Taniec użytkowy cz. I START 25.10 P0(zero) 25 października piątek 18:30 Tęczowa 25 Maciej Florek ZAPISZ SIĘ
Taniec użytkowy cz. II START 25.10 P0(zero) 25 października piątek 19:30 Tęczowa 25 Maciej Florek ZAPISZ SIĘ
Bachata START 25.10 P0(zero) 25 października piątek 17:00 Tęczowa 25 Krystian Kłos i Ada Wojtczak ZAPISZ SIĘ
Taniec współczesny START 27.10 P0(zero) 27 października niedziela 17:30 Kazimierza Wlk. 27 Kamil Mastalerz ZAPISZ SIĘ
Hip-Hop START 27.10 P0(zero) 27 października niedziela 18:30 Kazimierza Wlk. 27 Kamil Mastalerz ZAPISZ SIĘ
Taniec użytkowy START 28.10 P0(zero) 28 października poniedziałek 18:30 Kazimierza Wlk. 27 Jarosław Jedliński i Anita Pławiak ZAPISZ SIĘ
Salsa Lady Styling START 28.10 P0(zero) 28 października poniedziałek 17:30 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ
Animal flow START 30.10 P0(zero) 30 października środa 17:00 Kazimierza Wlk. 27 Kamila Kuszewska ZAPISZ SIĘ
Joga dynamiczna START 30.10 P0(zero) 30 października środa 18:00 Kazimierza Wlk. 27 Kamila Kuszewska ZAPISZ SIĘ
Taniec użytkowy START 31.10 P0(zero) 31 października czwartek 20:00 Kazimierza Wlk. 27 Weronika Zalewicz ZAPISZ SIĘ
Taniec użytkowy START 31.10 P0(zero) 31 października czwartek 21:00 Kazimierza Wlk. 27 Weronika Zalewicz ZAPISZ SIĘ
Latino solo choreo START 4.11 P0(zero) 4 listopada poniedziałek 20:30 Kazimierza Wlk. 27 Marta Kozłowska ZAPISZ SIĘ
High heels – Beyonce style START 6.11 P0(zero) 6 listopada środa 18:00 Kazimierza Wlk. 27 Marta Kozłowska ZAPISZ SIĘ
Taniec użytkowy dla singli START 7.11 P0(zero) 7 listopada czwartek 17:00 Legnicka 31 Aleksandra Boguska ZAPISZ SIĘ
Taniec użytkowy dla singli START 25.10 P0(zero) 8 listopada piątek 20:30 Tęczowa 25 Jacek Gwoździewicz i Anita Pławiak ZAPISZ SIĘ
KURSY DLA ROZTAŃCZONYCH
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA – GODZ. STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Bachata choreo dla par START 24.10 1 stopień 24 października czwartek 19:30 Kazimierza Wlk. 27 Riccardo Recanati ZAPISZ SIĘ
Semba START 21.10 2 stopień 21 października poniedziałek 21:00 Tęczowa 25 Piotr Nowak i Marta Majchrowska ZAPISZ SIĘ
Salsa Lady Styling START 23.10 P1 23 października środa 17:30 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ
Urban Kiz STRAT 23.10 1 stopień 23 października środa 17:30 Tęczowa 25 Tomasz Szczurowski i Marzena Ulidowicz ZAPISZ SIĘ
Salsa footwork START 24.10 1 stopień 24 października czwartek 19:00 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ
Bachata START 23.10 S1 23 października środa 19:30 Tęczowa 25 Akash Kumar i Ada Wojtczak ZAPISZ SIĘ
Salsa solo choreo START 22.10 1 stopień 22 października wtorek 18:00 Kazimierza Wlk. 27 Justyna Kasztelan ZAPISZ SIĘ
Bachata START 23.10 S2 23 października środa 20:30 Tęczowa 25 Akash Kumar i Paulina Kowalska ZAPISZ SIĘ
Salsa for fun START 22.10 1 stopień 22 października wtorek 19:15 Kazimierza Wlk. 27 Fernando Torres Pineda i Justyna Kasztelan ZAPISZ SIĘ
Salsa cubana START 23.10 P3 23 października środa 18:00 Kazimierza Wlk. 27 Fernando Torres Pineda i Izabela Torres ZAPISZ SIĘ
Urban Kiz START 21.10 1 stopień 21 października poniedziałek 19:30 Tęczowa 25 Piotr Kowalski i Agata Wawrzyniak ZAPISZ SIĘ
Bachata START 28.10 P2 28 października poniedziałek 20:00 Tęczowa 25 Damian Nowicki i Joanna Kowalska ZAPISZ SIĘ
Rueda de Casino START 14.11 1 stopień 14 listopada czwartek 20:30 Kazimierza Wlk. 27 Izabela Torres ZAPISZ SIĘ
Salsa solo dla Panów START 24.10 1 stopień 24 października czwartek 18:30 Tęczowa 25 Hubert Stelmasiewicz ZAPISZ SIĘ
Rueda para la fiesta START 30.10 1 stopień 30 października środa 19:30 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ
Bachata fusion START 29.10 1 stopień 29 października wtorek 21:00 Tęczowa 25 Krystian Kłos i Ada Wojtczak ZAPISZ SIĘ
Bachata sensual START 31.10 1 stopień 31 października czwartek 20:30 Legnicka 31 Krystian Kłos i Ada Wojtczak ZAPISZ SIĘ
Ladies movement START 29.10 1 stopień 29 października wtorek 18:00 Kazimierza Wlk. 27 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ
Pole dance i aerial hoop
KURSY OD PODSTAW
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA – GODZ. STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Pole Dance P0(zero) 1 października wtorek 16:15 Legnicka 31 Iryna Kondratenko DOPISZ SIĘ
Pole Dance START 20.10 P0(zero) 20 października niedziela 19:15 Kazimierza Wlk. 27 Iza Kalinowska ZAPISZ SIĘ
Pole Dance START 21.10 P0(zero) 21 października poniedziałek 08:15 Kazimierza Wlk. 27 Iza Kalinowska ZAPISZ SIĘ
Pole Dance START 22.10 P0(zero) 22 października wtorek 17:15 Kazimierza Wlk. 27 Klaudyna Piechocka ZAPISZ SIĘ
Aerial Hoop START 23.10 P0(zero) 23 października środa 17:15 Legnicka 31 Anna Łukowska ZAPISZ SIĘ
Pole Dance START 23.10 P0(zero) 23 października środa 20:15 Kazimierza Wlk. 27 Joanna Rudzka ZAPISZ SIĘ
Aerial Hoop START 23.10 P0(zero) 23 października środa 20:15 Legnicka 31 Agata Skarba ZAPISZ SIĘ
Pole Dance START 25.10 P0(zero) 25 października piątek 16:15 Legnicka 31 Anna Pitera-Dychus ZAPISZ SIĘ
Pole Dance START 25.10 P0(zero) 25 października piątek 18:15 Kazimierza Wlk. 27 Karolina Głowińska ZAPISZ SIĘ
Pole Dance START 26.10 P0(zero) 26 października sobota 10:15 Kazimierza Wlk. 27 Iza Kalinowska ZAPISZ SIĘ
Aerial Hoop START 30.10 P0(zero) 30 października środa 21:15 Legnicka 31 Agata Skarba ZAPISZ SIĘ
Pole Dance START 30.10 P0(zero) 30 października środa 21:15 Kazimierza Wlk. 27 Karolina Głowińska ZAPISZ SIĘ
warsztaty weekendowe
warsztaty weekendowe od podstaw (sobota + niedziela)
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Użytkowy od podstaw – 26/27.10 P0(zero) sob-ndz 26 października Kazimierza Wlk. 27 Maciej Florek ZAPISZ SIĘ
Salsa cubana od podstaw 26-27.10.19 P0(zero) sob-ndz 26 października Legnicka 31 Michał Gryń i Dominika Rakoczy ZAPISZ SIĘ
Bachata od podstaw – 26/27.10 P0(zero) sob-ndz 26 października Kazimierza Wlk. 27 Damian Nowicki i Joanna Kowalska ZAPISZ SIĘ
Tango od podstaw – 16/17.11 P0(zero) sob-ndz 16 listopada Kazimierza Wlk. 27 Marcin Akielaszek i Anna Michlik ZAPISZ SIĘ
Użytkowy od podstaw – 23/24.11 P0(zero) sob-ndz 23 listopada Tęczowa 25 Aleksandra Boguska ZAPISZ SIĘ
Kizomba od podstaw – 23/24.1 P0(zero) sob-ndz 23 listopada Kazimierza Wlk. 27 Przemysław Kukuła i Katarzyna Stręg-Kukuła ZAPISZ SIĘ
WARSZTATY DLA ROZTAŃCZONYCH
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Regularne zajęcia open
Każdy może dołączyć w dowolnym momencie.
Nie trzeba wpłacać kaucji. Można przychodzić kiedy ma się ochotę 😉
Obowiązuje wcześniejszy zapis SMS na numer 786 187 159.
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA – GODZ. STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
Stretching pleców OPEN 26 sierpnia poniedziałek 21:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
OPEN Izolacje OPEN poniedziałek 21:00 Tęczowa 25 Kaya Sadowska
OPEN Izolacje OPEN poniedziałek 19:00 Kazimierza Wlk. 27 Natalia Drążek
OPEN Salsa cubana OPEN poniedziałek 19:30 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła
Stretching OPEN poniedziałek 20:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
Dancehall female OPEN 15 października wtorek 17:00 Legnicka 31 Magdalena Łapacz
Stretching OPEN wtorek 17:15 Kazimierza Wlk. 27 Agata Skarba
Stretching OPEN 9 lipca wtorek 18:15 Kazimierza Wlk. 27 Ilona Zalewska
Stretching OPEN 16 kwietnia wtorek 19:00 Legnicka 31 Iza Kalinowska
Technika tańca OPEN 24 września wtorek 21:30 Legnicka 31 Oskar Kusztal
Latino solo dla pań OPEN 3 września wtorek 20:30 Legnicka 31 Oskar Kusztal
OPEN Bachata Sensual 1 stopień środa 19:00 Kazimierza Wlk. 27 Bartosz Bury i Joanna Kowalska
OPEN Stretching OPEN środa 19:15 Legnicka 31 Agata Skarba
Zumba START 23.10 OPEN 23 października środa 19:00 Kazimierza Wlk. 27 Adriana Dziedzic ZAPISZ SIĘ
Stretching OPEN środa 17:15 Legnicka 31 Hanna Piech
Twerk OPEN 17 października czwartek 17:00 Tęczowa 25 Magdalena Łapacz
Stretching OPEN 29 sierpnia czwartek 20:00 Kazimierza Wlk. 27 Alicja Krajewska
OPEN Bodymovement OPEN czwartek 19:00 Kazimierza Wlk. 27 Kaya Sadowska
Afro-House OPEN 18 lipca czwartek 21:00 Tęczowa 25 Piotr Nowak i Marta Majchrowska
High Heels OPEN 3 października czwartek 20:00 Kazimierza Wlk. 27 Dominik Szepke
Stretching OPEN 25 lipca czwartek 18:15 Legnicka 31 Iza Kalinowska
Twerk OPEN 12 września czwartek 17:00 Ruska 47/48a Magdalena Łapacz
Stretching OPEN piątek 17:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
PRAKTIS UŻYTKOWY OPEN piątek 22:00 Kazimierza Wlk. 27
OPEN SOCIAL Taniec użytkowy – powtórki OPEN piątek 20:10 Kazimierza Wlk. 27 Maciej Florek
OPEN Pole Dance OPEN piątek 20:15 Kazimierza Wlk. 27 Joanna Rudzka
Taniec użytkowy OPEN SOCIAL OPEN piątek 21:10 Kazimierza Wlk. 27 Maciek Florek
Bachata OPEN SOCIAL OPEN 26 lipca piątek 20:00 Kazimierza Wlk. 27 Krystian Kłos i Ada Wojtczak
Stretching pleców OPEN piątek 18:15 Kazimierza Wlk. 27 Agata Skarba
OPEN Mobility OPEN 1 czerwca sobota 12:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
Stretching Pole – Pleców OPEN sobota 13:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
Stretching Pole – Nóg OPEN sobota 11:15 Kazimierza Wlk. 27 Hanna Piech
Stretching OPEN sobota 12:15 Kazimierza Wlk. 27 Iza Kalinowska
Stretching OPEN niedziela 18:15 Kazimierza Wlk. 27 Iza Kalinowska
Stretching dla tancerzy OPEN niedziela 19:00 Kazimierza Wlk. 27 Sylwia Krzyżanowska
OPEN Pole Dance OPEN 14 lipca niedziela 19:15 Kazimierza Wlk. 27 Ilona Zalewska
Bachata OPEN SOCIAL OPEN niedziela 20:10 Kazimierza Wlk. 27 Bartosz Bury i Joanna Kowalska
jednorazowe zajęcia tematyczne
NAZWA ZAJĘĆ POZIOM DATA – GODZ. STARTU LOKALIZACJA INSTRUKTOR
OPEN Stretching: szpagat damski cz. I – 20.10 OPEN 20 października niedziela 11:15 Kazimierza Wlk. 27 Iza Kalinowska
OPEN Stretching: szpagat damski cz. II – 20.10 OPEN 20 października niedziela 12:15 Kazimierza Wlk. 27 Iza Kalinowska
Bachata sensual: Falki (kombinacje) – 19/20.10 P1 20 października niedziela 12:00 Kazimierza Wlk. 27 Riccardo Recanati ZAPISZ SIĘ
Bachata sensual: Praca z partnerem i styling – 19/20.10 P1 20 października niedziela 13:05 Kazimierza Wlk. 27 Riccardo Recanati ZAPISZ SIĘ
Bachata sensual: Musicality – 19/20.10 P1 20 października niedziela 14:10 Kazimierza Wlk. 27 Riccardo Recanati ZAPISZ SIĘ
OPEN Burleska pin up girls: Izolacje, pozy i przejścia inspirowane filmem 20.10 OPEN 20 października niedziela 11:00 Kazimierza Wlk. 27 Joanna Michalik ZAPISZ SIĘ
OPEN Burleska pin up girls: Feeling i dynamika w ruchu 20.10 OPEN 20 października niedziela 12:05 Kazimierza Wlk. 27 Joanna Michalik ZAPISZ SIĘ
OPEN Burleska pin up girls: Krótkie choreo do utworu 20.10 OPEN 20 października niedziela 13:10 Kazimierza Wlk. 27 Joanna Michalik ZAPISZ SIĘ
OPEN Bachata od podstaw: Obroty i podstawowe figurki – 22.10 P0(zero) 22 października wtorek 21:05 Kazimierza Wlk. 27 Dominik Zasada i Angelika Rucka ZAPISZ SIĘ
OPEN Bachata od podstaw: Krok podstawowy i prowadzenie – 22.10 P0(zero) 22 października wtorek 20:00 Kazimierza Wlk. 27 Dominik Zasada i Angelika Rucka ZAPISZ SIĘ
Modern jazz: Technika – 27.10 OPEN 27 października niedziela 12:00 Kazimierza Wlk. 27 Sylwia Krzyżanowska ZAPISZ SIĘ
Modern jazz: Choreografia + rozciąganie – 27.10 OPEN 27 października niedziela 13:05 Kazimierza Wlk. 27 Sylwia Krzyżanowska ZAPISZ SIĘ
Aerial Hoop: Duety cz. II – 29.10 OPEN 29 października wtorek 21:00 Legnicka 31 Joanna Rudzka i Agnieszka Lipnicka ZAPISZ SIĘ
Aerial Hoop: Duety cz. I – 29.10 OPEN 29 października wtorek 20:00 Legnicka 31 Joanna Rudzka i Agnieszka Lipnicka ZAPISZ SIĘ
OPEN Hip-Hop: Choreografia – 2.11 OPEN 2 listopada sobota 12:00 Kazimierza Wlk. 27 Una Wabińska ZAPISZ SIĘ
OPEN Hip-Hop: Podstawy – 2.11 OPEN 2 listopada sobota 11:00 Kazimierza Wlk. 27 Una Wabińska ZAPISZ SIĘ
OPEN Salsa solo dla Pań: ladies sexy style – 3.11 OPEN 3 listopada niedziela 18:00 Kazimierza Wlk. 27 Amanda Hounkpatin ZAPISZ SIĘ
OPEN Salsa solo dla Pań: footwork – 3.11 OPEN 3 listopada niedziela 17:00 Kazimierza Wlk. 27 Amanda Hounkpatin ZAPISZ SIĘ
OPEN Salsa solo dla Pań: bodymovement – 3.11 OPEN 3 listopada niedziela 16:00 Kazimierza Wlk. 27 Amanda Hounkpatin ZAPISZ SIĘ
Dancehall Queen Style: Choreografia – 9.11 OPEN 9 listopada sobota 13:00 Kazimierza Wlk. 27 Magdalena Łapacz ZAPISZ SIĘ
Dancehall Queen Style: Kroki dancehall female – 9.11 OPEN 9 listopada sobota 12:00 Kazimierza Wlk. 27 Magdalena Łapacz ZAPISZ SIĘ
Dancehall Queen Style: Wine, twerk & shake – 9.11 OPEN 9 listopada sobota 11:00 Kazimierza Wlk. 27 Magdalena Łapacz ZAPISZ SIĘ
Rueda de Casino: Przypomnienie figur i wprowadzenie ich modyfikacji – 10.11 OPEN 10 listopada niedziela 11:30 Kazimierza Wlk. 27 Hubert Stelmasiewicz i Katarzyna Złośnik ZAPISZ SIĘ
Rueda de Casino: Nauka nowych figur i improwizacje – 10.11 OPEN 10 listopada niedziela 12:30 Kazimierza Wlk. 27 Hubert Stelmasiewicz i Katarzyna Złośnik ZAPISZ SIĘ
HIGH HEELS: Nauka chodzenia na obcasach oraz podstawowych kroków – 10.11 P0(zero) 10 listopada niedziela 12:00 Kazimierza Wlk. 27 Dominik Szepke ZAPISZ SIĘ
HIGH HEELS: Praca na fragmencie choreografii – 10.11 P0(zero) 10 listopada niedziela 13:00 Kazimierza Wlk. 27 Dominik Szepke ZAPISZ SIĘ
VOGUE: Podstawy hands performance + krótki układ – 10.11 P0(zero) 10 listopada niedziela 14:00 Kazimierza Wlk. 27 Dominik Szepke ZAPISZ SIĘ
VOGUE: Podstawy vogue femme + krótki układ – 10.11 P0(zero) 10 listopada niedziela 15:00 Kazimierza Wlk. 27 Dominik Szepke ZAPISZ SIĘ
OPEN Użytkowy: Powtórka z P0 – 16.11 P0(zero) 16 listopada sobota 11:30 Kazimierza Wlk. 27 Weronika Zalewicz ZAPISZ SIĘ
OPEN Użytkowy: Powtórka z P1 cz. I – 16.11 P1 16 listopada sobota 12:30 Kazimierza Wlk. 27 Weronika Zalewicz ZAPISZ SIĘ
OPEN Użytkowy: Powtórka z P1 cz. II – 16.11 P1 16 listopada sobota 13:30 Kazimierza Wlk. 27 Weronika Zalewicz ZAPISZ SIĘ
Son solo: styling dla Pań i Panów – 16.11 OPEN 16 listopada sobota 11:30 Kazimierza Wlk. 27 Fernando Torres Pineda i Izabela Torres ZAPISZ SIĘ
Son: Technika tornillo damskie – 16.11 OPEN 16 listopada sobota 12:35 Kazimierza Wlk. 27 Fernando Torres Pineda i Izabela Torres ZAPISZ SIĘ
Son: Technika tornillo męskie – 16.11 OPEN 16 listopada sobota 13:40 Kazimierza Wlk. 27 Fernando Torres Pineda i Izabela Torres ZAPISZ SIĘ
Son: Sekwencja kompletna – 16.11 OPEN 16 listopada sobota 14:45 Kazimierza Wlk. 27 Fernando Torres Pineda i Izabela Torres ZAPISZ SIĘ
Tradycyjne tańce angolskie (poziom średni) – 16.11 P1 16 listopada sobota 12:50 Tęczowa 25 Dúnia Pacheco ZAPISZ SIĘ
Tradycyjne tańce angolskie (poziom łatwy) – 16.11 P0(zero) 16 listopada sobota 11:00 Tęczowa 25 Dúnia Pacheco ZAPISZ SIĘ
Afro-house: bodymovement, izolacje (poziom łatwy) – 16.11 P0(zero) 16 listopada sobota 11:55 Tęczowa 25 Dúnia Pacheco ZAPISZ SIĘ
Afro-house: bodymovement, izolacje (poziom średni) – 16.11 P1 16 listopada sobota 13:45 Tęczowa 25 Dúnia Pacheco ZAPISZ SIĘ
Afro-house: choreografia – 16.11 P1 16 listopada sobota 14:40 Tęczowa 25 Dúnia Pacheco ZAPISZ SIĘ
Salsa od podstaw: Krok podstawowy salsy kubańskiej, taniec w zamkniętej parze i podstawy prowadzenia – 23.11 P0(zero) 23 listopada sobota 12:00 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ
Salsa od podstaw: Nauka dwóch figur – 23.11 P0(zero) 23 listopada sobota 13:05 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ
Salsa od podstaw: Kolejna figura i utrwalenie poznanych kroków – 23.11 P0(zero) 23 listopada sobota 14:10 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ
Salsa od podstaw: Roztańczenie, podstawowe kroki i przejścia – 24.11 P0(zero) 24 listopada niedziela 12:00 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ
Salsa od podstaw: Nowe figury do tańczenia w parze – 24.11 P0(zero) 24 listopada niedziela 13:05 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ
Salsa od podstaw: Roztańczenie w podstawowych figurach i podsumowanie – 24.11 P0(zero) 24 listopada niedziela 14:10 Tęczowa 25 Patrycja Jaskuła ZAPISZ SIĘ

REGULAMIN SZKOŁY TAŃCA NO LIMITS

Free WordPress Themes, Free Android Games